Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

Telefonuma Gelen Gizli Numara Çağrılarını Çıkarttırabilirmiyim

Konuyu Kilitleyin
Old 23-10-2013, 11:55   #1
Konuk

Önemli Telefonuma Gelen Gizli Numara Çağrılarını Çıkarttırabilirmiyim

merhabalar eşim telefonuma gizli numaradan gelen çağrıdan dolayı benden şüpheleniyor onu aldattığımı düşünüyor ayrılmanın eşiğine geldik hatta ayrıldık gibi bir şey fakat henüz boşanma davası açmadık giden aramaları çıkarttırdık ama yeterli gelmedi kendisine gelen aramaları çıkarttırmam mümkünmü lütfen yardım edin
Old 23-10-2013, 14:11   #2
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Konuk
merhabalar eşim telefonuma gizli numaradan gelen çağrıdan dolayı benden şüpheleniyor onu aldattığımı düşünüyor ayrılmanın eşiğine geldik hatta ayrıldık gibi bir şey fakat henüz boşanma davası açmadık giden aramaları çıkarttırdık ama yeterli gelmedi kendisine gelen aramaları çıkarttırmam mümkünmü lütfen yardım edin

Sayın konuk,
Arayan gizli numara ancak bir dava ya da soruşturma nedeniyle mahkeme ya da Cumhuriyet Savcılığı tarafından talep edilmesi üzerine ilgili telefon şirketi tarafından bildirilebilir. Bunlar dışında mümkün değildir.
Old 23-10-2013, 15:18   #3
Konuk

Önemli

fakat ben bu gün yine burada yayıyınlanan bir kurumun numarasını aradım bir avukata bağlandım bana boşanma davası açıldığında ve bu durumu belirtip sebep olarak gösterdiğinde çıkartırlardedi
yani hangisine inanmalıyım
Old 23-10-2013, 15:26   #4
Av.Habibe YILMAZ KAYAR

Sn.Katılımcı,

Sn.Av.Cengiz Aladağ'ın mesajında da aynı içerik size açıklanmıştır.

Alıntı:
Arayan gizli numara ancak bir dava ya da soruşturma nedeniyle mahkeme ya da Cumhuriyet Savcılığı tarafından talep edilmesi üzerine ilgili telefon şirketi tarafından bildirilebilir. Bunlar dışında mümkün değildir.

KAHDEM'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi