Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Konu Notu: 3 oy, 3,67 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 01-07-2008, 17:37   #2191
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:
Yazan tobaccoexper
çok yorgun olduğumu i.e

Yalnız olmadığınızı, üstelik halen çalışmam gerektiğini İ.E.
Old 01-07-2008, 17:47   #2192
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Av.Şehper Ferda DEMİREL
Yalnız olmadığınızı, üstelik halen çalışmam gerektiğini İ.E.

kendi ağlamaklı halime üzüldüğümü ayrıca siz de üzüldüğümü i.e
Old 01-07-2008, 17:55   #2193
Av.H.Sancar KARACA

Erken kalkıp bir saatlik yürüyüşten sona işe başlamanın -sebebini anlamasam da- çok iyi geldiğini , sorgulamadan yapmanın -aklım ermese de- faydasına tanık olduğumu i.e.
Old 01-07-2008, 17:55   #2194
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:
Yazan tobaccoexper
kendi ağlamaklı halime üzüldüğümü ayrıca siz de üzüldüğümü i.e

Yorulduğum zamanlar ağlamaklı olmaktan çok sevindiğimi, yorgunluğunuz çalışmaktan mütevellit ise, sizin de sevinmeniz gerektiğini düşündüğümü, İ.E.
Old 01-07-2008, 20:10   #2195
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yorulduğum zamanlar ağlamaklı olmaktan çok sevindiğimi, yorgunluğunuz çalışmaktan mütevellit ise, sizin de sevinmeniz gerektiğini düşündüğümü, İ.E.
kendimi biraz acındırmaya çalıştığımı ama bunu beceremediğimi i.e
ne olur acıyın bana acıyın
Old 03-07-2008, 08:39   #2196
av.sally

Evliliğin tonlarca yükü sırtlamak olduğunu i.e.

Not:Bu cümleyi yazan sadece 13 günlük evli....
Old 03-07-2008, 10:09   #2197
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan av.sevil
Bu cümleyi yazan sadece 13 günlük evli....
Bir bakarsınız on üç yıl olmuş; bir bakarsınız bir ömür olmuş.

Evlilik uzadıkça güzelleşir. Yeter ki ömür kömür olmasın.

Bir yastıkta kocamanız dileğimle...
Old 03-07-2008, 17:23   #2199
Gamze Dülger

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
1000. mesajımda eşimi çok sevdiğimi 1000. kez itiraf ediyorum.

Bu mesajı eşinize kaç kez itiraf ettiğinizi merak ettiğimi,genelde erkeklerin "sanal ortamlarda itiraf ettiklerini " bildiğimi (!) bu nedenle merakımı mazur görmenizi ümit ettiğimi İE.

Saygılarımla
Old 03-07-2008, 18:17   #2200
slide

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
1000. mesajımda eşimi çok sevdiğimi 1000. kez itiraf ediyorum.
bu mesajdan almak istediğimi i.ebelki çok zaman sonra
Old 03-07-2008, 23:09   #2201
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Gamze Dülger
Bu mesajı eşinize kaç kez itiraf ettiğinizi merak ettiğimi,genelde erkeklerin "sanal ortamlarda itiraf ettiklerini " bildiğimi (!) bu nedenle merakımı mazur görmenizi ümit ettiğimi İE.

Saygılarımla

Eşime sorabilirsiniz.
Old 04-07-2008, 08:10   #2202
HMK150

Müdürün sabahtan akşama kadar 80li yıllardaki taverna müziği yapan piyanist şantörlerin hobaaa diyerek söylediği şarkıları dinlediği gibi bize dinletmesinden midemin bulandığını ayrıca ortamı tavernaya çevirdiğini , bundan da nefret ettiğimi , bu yüzden kasetçaları falçatayla parçalamaya kalktığımı , falçatanın kırıldığını ve kimseye söylemeden kırık falçatayı eve götürüp çöpe attığımı fakat kimsenin benden şüphelenmediğini i.e
Old 04-07-2008, 11:36   #2204
Av.Nilay TOPRAK

Sizinle aynı dertten muzdarip olduğumu,yan tarafımdaki işyerinden gelen müzik sesinin artık kulağımda yankılandığını,ama bu şekilde devam ederse falçata aramaya bile zamanım kalmayacağını,direkt kasetçaları camdan,cadde ortasına fırlatacağımı,sonuçlarını düşünemeyecek kadar da kendimi asabi hissettiğimi i.e.
Old 04-07-2008, 14:42   #2205
HMK150

Neşeli ya çoookkk.... Bence psikolojik tacizde bulunmak için yapıyor Ama cinnet geçirme safhasına geldiğimi i.e falçata yetmedi , baltayla gelicem yakında
Old 04-07-2008, 16:25   #2207
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Atahun
i.e. Müdürler her zaman doğru yapar.
her zaman mı?
Old 04-07-2008, 17:32   #2208
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Evet, her zaman. (Ve evleviyetle yanlış yaptıkları zaman, ki bir daha yapmasınlar diye )
Old 04-07-2008, 17:49   #2209
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Evet, her zaman. (Ve evleviyetle yanlış yaptıkları zaman, ki bir daha yapmasınlar diye )
o zaman patron sizsiniz
Old 05-07-2008, 10:19   #2211
HMK150

Varsayılan :)

Madde 1 : Müdür her zaman haklıdır.
Madde 2 : Müdürün haklıolmadığı zamanlarda birinci madde geçerlidir
Madde 3 : İlk iki madde de cinnet geçiren bir insanı bağlamaz müdürümün dikkatine
Old 06-07-2008, 09:05   #2212
Kemal Yıldırım

Tatilden döndüğümü, 2 tane bütünlemem kaldığı için mezun olamadığımı ve hala izlediğim konulara yazılan yeni mesalar hakkında bilgilendirilmediğimi i.e.
Old 07-07-2008, 23:34   #2213
Av.Ateş

Buyrun gereksiz bir tespit;

THS : 18.918 üye
Facebook THS Grubu : 204 üye
Old 09-07-2008, 11:19   #2215
uye8490

Yüreği tıkabasa kendiyle dolu insanlara karşı son günlerde hiç de hoşgörülü olamadığımı,
bencillik denizinde bata çıka benliğini yitirmişlere son günlerde biraz daha farklı acıdığımı,
aslında yaşanılan sürecin doğal bir ürünü sayılabilecek kişilerin davranışlarını yorumlarken acaba "fazla mı sekter bir yapıya sahibim" diye kendimi de sorguladığımı,
geçen gün internette bakındığım bir yemek sitesinde ,muhtemelen yoksul Asya ülkelerinin birinde çekilmiş bir fotoğrafta, yere dökülmüş yemek kırıntılarını büyük bir özenle toplayıp yediği anlaşılan ve bir deri bir kemik deyiminin yüze tokat gibi inen bir örneği olan küçük kızın görüntüsünün avatar olarak seçildiğini görmenin bendeki bu hoşgörüsüzlüğü daha da arttırdığını,
o fotoğraf aklıma geldikçe yemek tarifi baktığım için kendimi suçladığımı,
bazen Nazım'ın o "yüreklerin kulakları sağır" dizesinin acaba evrene sonsuza dek hakim olup olmadığını düşündüğümü,
ama yüreğinin kulakları sağır olanlar kadar hatta onlardan da fazla ,
yüreğinin kapıları ışık saçan insanların olduğunu bildiğimi,o insanları da en az yaşam kadar sevdiğimi(uzadıkça uzar bu satırlar)i.e.
Old 10-07-2008, 16:45   #2216
illa_adalet

Bir itiraf da benden : Stajı bitirip ruhsatı aldıktan sonraki ilk dosyam izale-i şüyuu olmasına rağmen 5 sayfa dava dilekçesi , yargıtay kararları , İBK v.s. o kadar özenli hazırlamıştım ki hakime havaleye götürdüğümde avukat bey ne gerek vardı bu kadar yazmaya nasıl okuyacam dediğinde hayallerimdeki meslek uçup gitmişti
Old 10-07-2008, 17:50   #2217
tuval2310

Etrafımdaki insanlar için bir şeyler yapmaya çalışıken , bir gün birden aslında onları nafile bir çabayla değiştirmeye çalıştığımı , acı bir şekilde, farkettim..Daha doğrusu bu gerçek , tokat gibi indi yüzüme..

Bu farkedişten sonra etrafımdaki tüm insanları olduğu gibi kabul etmeye başladım artık , birden 'büyüdüm' sanki..Üzerimden büyük bir yük kalktı i.e...
Old 11-07-2008, 14:44   #2218
supernatural

Neşeli

sayılarla,hesaplarla böyle içli dışlı olmaya devam edersem delirmemin yakın olacağını itiraf ediyorum (sanırım tatile ihtiyacım var )
Old 11-07-2008, 15:10   #2219
Gülümse

Sıcaklardandır dostum Bir klima ve iyi bir muhasebeci size tatil ihtiyacınızı unutturacagini düşünüyorum...
Old 11-07-2008, 15:35   #2220
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Gulumse
Sıcaklardandır dostum Bir klima ve iyi bir muhasebeci size tatil ihtiyacınızı unutturacagini düşünüyorum...

iznimin olmadığını i.e
sayın gülümse bu arada sizi görmek çok güzel bunu da itiraf edeyim
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,08215594 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.