Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

dosyam yargıtayda, haber yok

Konuyu Kilitleyin
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 25-09-2011, 14:50   #1
Konuk

Mutsuz dosyam yargıtayda, haber yok

2009 nisan 11 de boşandım,karar hala yargıtayda ne zaman cevap gelir belirsiz,36 yaşındayım ve çocuk sahibi olmak istiyorum yeni bir evlilik için adayımda var ama tam 5 yıldır ben bulaştığım ruhi yapıpsp bozuk insandan kurtulamıyorum.ailemin zoruyla evlenmiştim ama hep ayrılmak istedim sırf bunu bildiği içinde bana zor kullanarak cinsel ilişkiye girdi dayak attı hakaret etti,son olarakta ellerimi sıkıca tutup ters birlikte oldu benle ve bu artık bardağı taşıran son damla oldu ve ben evden kaçtım aileme sığındım ailemin evini bastı polis çağırdım meslektaşları olunca onlarda birşey yapmadılar ve kaçıp kurtuldu,şimdi boşandık ben savcılığa şikayette bulundumkamu davası açtılar ona ancak dvadan nasılsa kurtuldu ve bize dava açtı benim maddi hiçbir gücüm yok ona 1000 lira nasılödeyeceğim bilmiyorum beni hapislerde çürütecekmiş ne demek ben ondan hiçbirşey almadan zor canımı kurtardım üstelik 6 yıl çalıştım ve paramı hep ona verdim evimde kurulu düzenim i bırakıp geldim hem para istiyor benden ayrılmak için hemde rahat bırakmıyor ben ne yapacağım.
Old 26-09-2011, 00:16   #2
pluvia

Sayın Konuk,

www.yargitay.gov.tr adresinden dosya numaranız ile sorgulama yaptırabilir akıbet hakkında bilgi alabilirsiniz.

Diğer bahsettiğiniz davanın ve hükmedilen/edilecek miktarın ne olduğu tam anlaşılamadığından cevaplayamıyoruz.

Sizin için en doğrusu bir avukattan direkt hukuki yardım almanızdır. böylece hak kaybına uğrama riskiniz olmayacak ve haklarınız en doğru biçimde korunacaktır.

Saygılar,
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi