Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Test Alanı Forumumuzun özelliklerini denemek ve test mesajları atmak için bu alanı kullanabilirsiniz.

Test

Yanıt
Konu Notu: 3 oy, 5,00 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 29-08-2002, 22:35   #4
ege

ama sanırım daha çok çalışmam lazım,ozıplayan oyuncakları bulmak için:-p
Old 29-08-2002, 23:12   #6
Admin

Alıntı:
Alıntı yapılan mesajın sahibi: ege
başarcam galiba

buradan bakıldığında başarmış görünüyorsunuz..
Old 03-09-2002, 14:51   #9
Admin

O zıplayan oyuncakların (ve sevimli kedinin) sırrı başka.. Onlar bizim sitenin içinde yer almıyor, internet üzerindeki diğer sitelerde yer alıyor. Böyle bir resmi mesaja eklemek için mesajı yazarken RESİM kutusuna tıklayınız ve resmin internet adresini giriniz. Tabii bunun için resmin adresini bilmeniz gerek ve belirtmeliyim ki resmin adresi kavramı resmin bulunduğu sayfanın adresi kavramından farklıdır (zira bir sayfada birden çok resim olabilir)
Old 06-09-2002, 11:46   #11
Av. Bülent Sabri Akpunar

hmmmm

bak parti bile yapıyolar bulamadın mı hala?

o zaman yapman gereken şudur :

kızma !!
Old 06-09-2002, 12:07   #12
ege

Jus
Avrupa birliği bilmeyenlere bişi demiyormuş ama öğrenmemekte inat edenleri pişman ediyormuşş!!

inatçı diilim dur iki dk. arayım nerde bunlar
Old 06-09-2002, 12:37   #13
Cest la vie

bir de ben deneyeyim:

(teşekkürler jus_)
Old 07-09-2002, 02:20   #15
ege

şu kelebeği üzerine tıklamadan uçuramadım, napim
Old 07-09-2002, 11:50   #16
Av. Bülent Sabri Akpunar

Alıntı:
jus!Avrupa birliği bilmeyenlere bişi demiyormuş ama öğrenmemekte inat edenleri pişman ediyormuşş!!

haha yok canım nerden çıktı şimdi bu!! AB bilmek değil öğrenmemek ayıp!!Şaka bir yana M.Ü. A.T. Enstitüsünde(göztepe) bu konuyla ilgili ciddi çalışmalar yapılıyor, merak edenler veya sorunları olanlar için uygun bir adres,ben de orada oluyorum arada.

Bu arada EGE, resim komutunu kullanmayı bi tüğrlü öğrenemedin ne diyeyim sana ben!!!
Old 07-09-2002, 12:34   #17
Admin

Alıntı:
Alıntı yapılan mesajın sahibi: ege
şu kelebeği üzerine tıklamadan uçuramadım, napim

Bu yazdığınız adres var ya? http://abone.superonline.com/~mermaidd/monarch02.gif

Mesajı yazarken önce RESİM yazan kutuya tıklayın, RESMİN ADRESİni soran bir pencere açılacak, bu adresi orada yazın..

İşte Uçuyor!!

Old 07-09-2002, 12:38   #18
Admin

Alıntı:
Alıntı yapılan mesajın sahibi: jus_

Şaka bir yana M.Ü. A.T. Enstitüsünde(göztepe) bu konuyla ilgili ciddi çalışmalar yapılıyor, merak edenler veya sorunları olanlar için uygun bir adres,ben de orada oluyorum arada.

Oradaysanız Münevver'e benden selam söyleyin..
Old 07-09-2002, 13:33   #20
ege

harikaaişte uçuyorrr!!
Admin teşekkürler
jus ;sana bişi yok
Old 15-09-2002, 11:03   #22
ege

jushala çalışıyom ama oyuncakların adresini bulamadım
Old 21-10-2002, 15:15   #26
Av. Bülent Sabri Akpunar

--Bu animler Çok tatlılardı göndermeden edemedim!!!
EGE bu arada aksattın burayı hadi bakalım çalış biraz daha!!!

Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi