Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Konu Notu: 3 oy, 3,67 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 04-09-2008, 13:51   #2551
yağmurdamlası

Varsayılan :)

Benim taktik daha şaheser,
Sahura kadar uyumuyorum öğlene kadar uyuyorumEeee...sahurun sevabını da kazanmış oluyorum
Old 04-09-2008, 15:52   #2552
tuval2310

Her sabah kalkarken, bu akşam erken yatacağım dememe rağmen akşamları bir türlü erken yatamadığımı , çalan saati 5 dakika 5 dakika erteleyerek en az yarım saat daha uyuduğumu , bu yüzden işe geç kaldığımı , uykuyu çok sevdiğimi , küçükken bana ''akşam yatmayı sabah kalkmayı bilmiyorsun'' diyen babama artık hak verdiğimi i.e
Old 04-09-2008, 16:31   #2553
Gülümse

Uyku ile ilgili bir problemim olmadığını ama saura yaklaşan saatlerde birden uykumun ağırlaştığını i.e
Old 04-09-2008, 22:55   #2554
Av.Cengiz Aladağ

Bugün hastalığımı bahane ederek evde keyif yaptığımı (eşimin duymaması koşuluyla) i.e.
Old 04-09-2008, 22:59   #2555
Adli Tip

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Bugün hastalığımı
Geçmiş olsun,

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
bahane ederek evde keyif yaptığımı

Yaratacılık başka bir şey,

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
(eşimin duymaması koşuluyla) i.e.
itirafçı koruması diye bir şey var ama: eşiniz hiç tanımazsa sizi sorun olur mu?
Old 04-09-2008, 23:39   #2556
Nur Deniz

Varsayılan Uykusuzluk

Uykusuzluk sorunu yaşayanlar için önerim ilaç ya da psikolojik telkin değildir.Çünkü her ikisini de yıllarca denedim ve başarılı olamadım. Sadece bir bitki tavsiye edeceğim. Sarı kantaron otu çiçeğini bitki çayı gibi demleyip akşam 22:00 gibi bir fincan için..Her türlü aktarlarda bulabilirsiniz.Rahmetli anneannem önermişti ve çok faydasını gördüm..Tavsiye ederim..

Etkili olduğunu gördükten sonra ilaç ve psikiyatri önerisi için verdiğim dünyanın parasına çok üzüldüğümü i.e..
Old 04-09-2008, 23:45   #2557
Gülümse

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Uykusuzluk sorunu yaşayanlar için önerim ilaç ya da psikolojik telkin değildir.Çünkü her ikisini de yıllarca denedim ve başarılı olamadım. Sadece bir bitki tavsiye edeceğim. Sarı kantaron otu çiçeğini bitki çayı gibi demleyip akşam 22:00 gibi bir fincan için..Her türlü aktarlarda bulabilirsiniz.Rahmetli anneannem önermişti ve çok faydasını gördüm..Tavsiye ederim..

Etkili olduğunu gördükten sonra ilaç ve psikiyatri önerisi için verdiğim dünyanın parasına çok üzüldüğümü i.e..

Melisa çayı da derin ve rahat uyumanızı sağlayacaktır...

Ot çaylarına ayrı bir düşkünlüğüm olduğunu daha önceden i.etmişmiydim ?
Old 05-09-2008, 04:24   #2558
Av. Muzaffer ERDOĞAN

Varsayılan THS İtiraf.com

Sitenin de maşallahı var.

Sigara bırakmaktan başlayıp uykusuzluğa kadar her derde deva.

Hoş bir şey.

Saygılar.
Old 05-09-2008, 04:31   #2559
üye18332

Alıntı:
Yazan Av. Muzaffer ERDOĞAN
Sitenin de maşallahı var.

Sigara bırakmaktan başlayıp uykusuzluğa kadar her derde deva.

Hoş bir şey.

Saygılar.

Sayın Erdoğan;

siz de nöbettesiniz bu akşam galiba?!
Old 05-09-2008, 04:35   #2560
Av.Cengiz Aladağ

Stajyer avukatların THS'deki kullanıcı adlarını seçerken, sanki staj hiç bitmeyecekmiş gibi davranmalarına bir anlam veremediğimi i.e.
Old 05-09-2008, 07:00   #2561
Av.Cengiz Aladağ

O, beynimde oturmuş höpürdeterek sade kahvesini içtiği halde, bu gece de Kaptan'ı elimden kaçırdığımı...
Old 05-09-2008, 08:43   #2562
Gülümse

Sayın Aladağ'ın bugünde hasta olup olmadığını merak ettiğimi i.e
Old 05-09-2008, 09:00   #2563
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Nur Deniz

Sayın Nur Deniz,

benim gibi bitki çaylarını sevmeyenlere öneriniz var mı?aslında uyumayı çok seviyorum ama uyuyamıyorum nasıl oluyor anlamış değilim
Old 05-09-2008, 09:35   #2564
tuval2310

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Bugün hastalığımı bahane ederek evde keyif yaptığımı (eşimin duymaması koşuluyla) i.e.
Ben de bugün hastalığımı bahane ederek evde keyif yapacağım ama niyeyse eşim hasta olduğuma bir türlü inanmadı , kendimi okula gitmemek için numara yapan çocuklar gibi hissettiğimi i.e
Old 05-09-2008, 10:39   #2565
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Gulumse
Sayın Aladağ'ın bugünde hasta olup olmadığını merak ettiğimi i.e

Bugün de hastayım. Ayrı yazılması gereken "de/da"ları görmeyecek kadar değil.
Old 05-09-2008, 11:30   #2566
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan tuval2310
Ben de bugün hastalığımı bahane ederek evde keyif yapacağım ama niyeyse eşim hasta olduğuma bir türlü inanmadı , kendimi okula gitmemek için numara yapan çocuklar gibi hissettiğimi i.e

Eşinizle aynı büroda çalışıyorsanız inanmamak için belki haklı sayılabilecek gerekçesi var diyebiliriz.
Old 05-09-2008, 11:32   #2567
Av.Mehmet Saim Dikici

Sayın Cengiz Aladağ'ın komple bir avukat olduğunu düşündüğümü ve artık gözü kapalı önereceğim avukatlar listesine girmiş olduğunu i.e.
Old 05-09-2008, 14:17   #2568
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan tobaccoexper
Sayın Nur Deniz,

benim gibi bitki çaylarını sevmeyenlere öneriniz var mı?aslında uyumayı çok seviyorum ama uyuyamıyorum nasıl oluyor anlamış değilim

Unutmayın ki sorun varsa çözüm muhakkak vardır. Bitki çayı içmeyenler için başka alternatifler de var elbette..

Akıl veren Güzin Abla pozisyonuna düşmekten çok korktuğumu i.e..
Old 05-09-2008, 14:42   #2569
Adli Tip

Alıntı:
Yazan Saim
Sayın Cengiz Aladağ'ın komple bir avukat olduğunu...

Komple derken? (komplex avukat olacam ben de? )

Alıntı:
Yazan Saim
düşündüğümü ve artık..

neden şimdi? (Ben hiç bir zaman kısmi avukat olarak görmemiştim kendisini. )

Alıntı:
Yazan Saim
gözü kapalı önereceğim..

Gözü kapalı önerilmezsen güzüm açık giderim

Alıntı:
Yazan Saim
avukatlar listesine girmiş olduğunu i.e.

Başvurmayanlar olursa, yedekler listesi de var mı?

Cengiz Beye acil şifalar diliyorum. Nazar olmasın üzerindeki rahatsızlığın sebebi?
Bir an evvel iyileşmezseniz kolonya ya da "ayrı yazılmış de/da" alıp ziyarete gelmeyi düşünüyoruz.
Old 05-09-2008, 14:46   #2570
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Unutmayın ki sorun varsa çözüm muhakkak vardır. Bitki çayı içmeyenler için başka alternatifler de var elbette..

Akıl veren Güzin Abla pozisyonuna düşmekten çok korktuğumu i.e..

çözümü şimdi daha çok merak ettiğimi i.e
Old 05-09-2008, 14:49   #2571
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Adli Tip

Cengiz Beye acil şifalar diliyorum. Nazar olmasın üzerindeki rahatsızlığın sebebi?
Bir an evvel iyileşmezseniz kolonya ya da "ayrı yazılmış de/da" alıp ziyarete gelmeyi düşünüyoruz.

Sayın Adli Tıp

Eğer izin verirseniz Cengiz Bey'in geçmiş olsun "ayrı yazılmış de/da" alıp ilk iben ziyarete gitmek isterim.kendilerini canından bezdirdim sanırım
Old 05-09-2008, 14:56   #2572
Av.Cengiz Aladağ

Bu hafta İzmir'e gidemediğime çok üzüldüğümü; bir yandan da "iyi ki önerdiğim tarih THS toplantısı için uygun bulunmadı" diye sevindiğimi (çünkü Saim beyin dilinden kurtulamazdım) ama sevincimin üzüntümü bastıramadığını i.e.
Old 05-09-2008, 15:11   #2573
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Bu hafta İzmir'e gidemediğime çok üzüldüğümü; bir yandan da "iyi ki önerdiğim tarih THS toplantısı için uygun bulunmadı" diye sevindiğimi (çünkü Saim beyin dilinden kurtulamazdım) ama sevincimin üzüntümü bastıramadığını i.e.

Bu itirafa kelimesi kelimesine katıldığımı itiraf ediyorum.
Old 05-09-2008, 19:44   #2574
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Bu itirafa kelimesi kelimesine katıldığımı itiraf ediyorum.

Katıldığınız husus beni de kapsıyor mu?
Old 05-09-2008, 19:46   #2575
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Adli Tip
Komple derken? (komplex avukat olacam ben de? )

neden şimdi? (Ben hiç bir zaman kısmi avukat olarak görmemiştim kendisini. )

Gözü kapalı önerilmezsen güzüm açık giderim

Başvurmayanlar olursa, yedekler listesi de var mı?

Cümleme gülme smileyi ile başlıyorum. Harikasınız!

Adli Tıp'ı herkes bilir. Adli Tip'i sadece bizler bildik. Teşekkürler bu fırsatı tanıdığınız için.

Cümlemi gülme smileyi ile bitiriyorum.
Old 05-09-2008, 19:48   #2576
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan tobaccoexper
Sayın Adli Tıp

Eğer izin verirseniz Cengiz Bey'in geçmiş olsun "ayrı yazılmış de/da" alıp ilk iben ziyarete gitmek isterim.kendilerini canından bezdirdim sanırım

Adli Tıp değil, Adli Tip! Lütfen güzel Türkçemize sadık kalalım.
Old 05-09-2008, 20:03   #2577
supernatural

Alıntı:
Yazan Saim

pardon
Old 05-09-2008, 20:51   #2578
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Saim

Hakikaten "tip".
Old 05-09-2008, 21:31   #2579
Av. Muzaffer ERDOĞAN

Varsayılan THS İtiraf.com

Şimdi ben Suat'a tipsiz dersem bu tıbbi yardımdan yoksun anlamına mı gelecek?
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,10179090 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.