Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Admine Sataşma

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 29-06-2005, 20:34   #1
Av. Muzaffer ERDOĞAN

Varsayılan Admine Sataşma

Ben bu siteye uzun süredir giriyorum.
Yeni yeni sevmeye başladım
MERHABA
Şu bizim admini uyandırsak mı ne dersiniz?
kendisini çok kötü tanıtmış
ısrarlıysa girmem ama ısrarlı olacağını sanmam
çünkü admine sataşmak yasağı site kuralları içinde yok
sadece onlar tartışılmıyor
Old 30-06-2005, 11:15   #2
Admin

Site kuralları içinde olmadığına göre, sataşılan admin'in yapacağı birşey yok demektir, buyrun gönlünüzce sataşın.

Admin'in kendisini son aylarda öcü gibi lanse ettiğinin ben de farkındayım ancak şartlar öyle gerektirdi. Site'de hukuktan çok site kurallarının kendisi ve site yönetimi tartışılmaya ve eleştirilmeye başlayınca ve bu tartışmalara bir nokta koyma zorunluluğu hasıl oldu. Zira burası profesyonel bir site değil ve site yönetimi gönüllü olarak bu siteyi ayakta tutuyor. Gönüllü yapılan bir iş keyif almayı gerektirir ve keyif alınmadığı zaman o işi yapmama riski çok yüksektir.

Bu durumda karşılaştığımız ikilem site üyelerinin bir kısmını küstürmek veya site yönetimini küstürmek ise, sitenin ayakta durması adına istemeyerek de olsa birinci seçeneği tercih etmemiz gerekiyordu. Çünkü site yönetimi küstüğünde ortada eleştirilecek bir THS de kalmayacaktı.

THS'ye hoş geldiniz. Sevginizin ve sitedeki "keyfinizin" artması dileğiyle..
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,03590608 saniyede 15 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.