Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Temple Of The King

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 14-03-2003, 17:55   #1
Batu Han

Varsayılan Temple Of The King

herhalde içinizde temple of the king i bilmeyen çok azdır.bu şarkıyı bide angel dust grubundan dinleyin.mutlaka beyenirsiniz bence süper olmuş.pişman olmayacağınıza garanti ederim...
bu arada rainbow-ritchie blackmore alınmasın (sanki çok okuyolarda) bence orjinal versionundan daha iyi...
Old 16-03-2003, 19:13   #3
turev

Mutlu o kim?

sevgili deren,

ben bilmiyom o dediğin grubu.ne tarz bir müzik icra ediyorlar?metal mi?angeldust i falan da duymamışım hiç.

ben sana daha farklı bir müzik öneriyorum.ankarada yaşayan bir Egeli olarak Tolga Çandar'ın EGE TÜRKÜLERİ 1,2 ve 3 kasetlerini
almanı öneririm.insanı acayip coşturuyor ya!

İzmir'in kavakları dökülür yaprakları....

yörük de ali geliyor açıl Aydın yolları...

şu Köyceğiz yolları kaldır Ayşem kolları
bizim için yapılmış şu Muğla'nın yolları...
Old 17-03-2003, 23:36   #4
Batu Han

angel dust power metal grubu
aslında oldukça sert bi grup ama temple of the king şarkısını çok güzel cover lamışlar herkesin sevebileceği şekilde.jus- un pişman olmayacağına eminim.
sanırım sen halk müziği seviyosun ben pek anlamam ama denk gelirsem önerini hatırlar dinlerim bu arada izmirin kavakları gerçekten güzel...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,04739094 saniyede 15 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.