Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Adliye Duvarı Staj ve mesleki dayanışma ilanları, hukuk panel, konferans, toplantı haberleri ve hukukla ilgili her türlü ticari nitelik TAŞIMAYAN duyurular. Tarih içeren aktiviteleri ayrıca Hukuk Takvimize de işleyebilirsiniz.

Bosanma ve Nafaka/Almanya-Türkiye

Yanıt
Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 05-11-2009, 00:25   #1
Hüseyin Tezgider

Varsayılan Bosanma ve Nafaka/Almanya-Türkiye

Sayin Arkadaslar, Sayin meslektaslar
Ben Almanyada agirlik Türk uyruklu Vatandaslarin Almanyadaki hukuk mücadelelerini Dernek üzere yürütüyorum.
Cogu davalarimizin bir kismi Türkiyede halledilmesi gerekiyor örnegin agirlik Bosanma,nafaka,babalik ve miras davasi gibi.
Bizim Müvekkillerimizin cogu korunma veyardima muhtac insanlar.
Türkiyeden ilgisi olan Kadin ve cocuk haklari ile ugrasan Meslektaslarimizin bizimle lütven irtibata gecmesini rica ediyorum.
Not:Türkcemdeki anlasilamayan kelimeler icin özür dilerim

Tesekkürler

Hüseyin Tezgider
Old 25-11-2009, 12:57   #2
Günsu Akçagöz

Hallo Herr Kollege,

Ich heisse Mukaddes Günsu Akçagöz. Eben habe ich Ihre Message gelesen und gedacht, dass ich diejenige Person bin, die Sie hier in der Türkei arbeiten können; da ich seit 1995 in Frauen- und Familienrecht arbeite und Gründerin der Frauenrechtkommission von der Istanbuler Anwaltskammer bin und Absolventin von der Deutschen Schule/Istanbul bin.

Sie können mich von www.kanzlei-mukaddes.com oder www.mukaddes-lawoffice.com oder www.mukaddeshukuk.com erreichen.

Inzwischen wünsche ich Ihnen fröhlichen Kurban Bayramı mit all Ihrer Familie.

Mit freundlichen Grüssen,

RA'in Mukaddes Günsu Akçagöz
Old 16-12-2009, 21:35   #3
didem kunal

size bu konuda hertürlü yardımım dokunabilir. Lütfen hala yardıma ihtiyacınız varsa mail adresimden ulaşın.

kunaldidem@hotmail.com
Old 22-12-2009, 09:45   #4
avarzu

hüseyin bey sakarya akyazı da avukatlık yapmaktayım. buradaki işlerinizde size yardımcı olabilirim.çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.
Old 13-03-2010, 13:30   #5
Levent Cirit

Ben de Bursa'da avukatlık yapmaktayım. Bu şehirdeki işlerinizde yardımcı olabilir. E-mail adresim av.leventcirit@hotmail.com
Old 13-05-2010, 14:06   #6
Av.Ayşen

Antakya'da avukatlık yapmaktayım.aaslan@mynet.com adresinden ulaşabilirsiniz.Belirttiğiniz konularda yardımcı olmaya hazırım.
Old 28-01-2011, 14:57   #11
av_ozge

izmirde avukatlık yapmaktayım..yardım etmekten mutluluk duyarım.essizhan_hukuk@hotmail.com
Old 04-04-2011, 11:11   #15
Av.Günsel Sağlam

İzmir için yardımcı olabilirim.KADIN VE ÇOCUK HAKLARI VE BOŞANMA KONUSUNDA KADIN DANIŞMA MERKEZİNDE DE AYRICA GÖNÜLLÜ AVUKATIM.MAİL ADRESİM gunsaglam@hotmail.com
Old 04-04-2011, 15:23   #16
av.yağmur deniz

Daha önce gurbetçilerin yoğun olduğu Aksaray da avukatlık yapmam nedeniyle yabancı ülkede yaşayan Türklere ait birçok davam oldu.Bu nedenle hukuki yardımım olabilir size.Şu an İstanbulda çalışmaktayım.
tel:212 728 99 44 e-mail:av.zeliha@hotmail.com
Old 06-04-2011, 14:52   #17
ALİYE BAŞAK

Hüseyin Bey merhabalar Kadın Hakları ve Çocuk Hakları merkezi seminer çıkışlı bu alanda aktif olarak görevli avukatım yardımcı olmak isterim....
Old 06-04-2011, 15:00   #18
ALİYE BAŞAK

Alıntı:
Yazan ALİYE BAŞAK
Hüseyin Bey merhabalar Kadın Hakları ve Çocuk Hakları merkezi seminer çıkışlı bu alanda aktif olarak görevli avukatım. İstanbul' da avukatlık yapmaktayım yardımcı olmak isterim....

av_aliye_basak@hotmail.com
Old 12-04-2011, 19:24   #20
ruhum1

Antalya için yardımcı olabilirim Antalya'da avukatım. Mail adresim: kadriyekaratli@mynet.com çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi