Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Bu Kadar Sevebİlİrmİsİnİz?

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 15-04-2008, 21:33   #31
uye23620

http://webarsiv.hurriyet.com.tr/2003/02/14/248600.asp

az önce gönderdiğim haberin linki resimleri de var. ALLAh bir yastıkta kocatsın. Dilerim herkese böyle saf sevgiler nasip olur (başta bana)
Old 15-04-2008, 21:49   #32
üye18721

Sayın meslektaşım çok güzel bir haberi aktarmışsınız,teşekkürler.
Old 16-04-2008, 00:30   #33
slide

Alıntı:
Yazan av.metinseker
http://webarsiv.hurriyet.com.tr/2003/02/14/248600.asp

az önce gönderdiğim haberin linki resimleri de var. ALLAh bir yastıkta kocatsın. Dilerim herkese böyle saf sevgiler nasip olur (başta bana)
inanılmaz güzell haberr..çok çok çok mutlu olurlar umarım...
Old 16-04-2008, 10:17   #34
av.gunnursancak

Sevmek..çok güzel bir aşk hikayesi, ama hüzünlü.. Her iki tarafta çok seviyor, fakat sevgiyi paylaşma, yansıtma yöntemleri farklı.. Ben gerçeği bilmek ve hiç birşey yapamasamda yanında olmak isterdim.. Bazen sadece susmak ve yanıbaşında olmak herşeye değer..
Old 26-04-2008, 04:15   #35
Nur Deniz

Ayrılma korkusu varken ''Ölüm olsaydı ama ayrılık olmasaydı.'' derken.Aşkla evlenen ama boşanırken birbirinin gözünü oyan çiftler de gördüm.Aşktan vazgeçeli yıllar oldu. Daha doğrusu aşk benden geçeli hayli oldu.Hatırladığım en güzel şeyse sevgilinin gözündeki hayran hayran bakan o pırıltılı gözlerdir.Güzeldi...Ama bitti..
Old 04-06-2009, 13:29   #36
Av. Ada Deniz

Aşk, en güzel mutluluğu ve en büyük acıyı içinde barındırır... Ama önemli olan iyi günde ve kötü günde beraber olmak değil midir.. Eğer bir gün öleceğimi bilseydim sevdiğim insandan kaçmak yerine onun dizlerinde ölmek isterdim, son nefesimde yanımda olmalı, son sözlerimi o duymalı... Düşünsenize sevdiğiniz insan ölürken bile mutlu bir şekilde gözlerini kapatıyor hem de en güvenli olduğunu hissettiği yerde...
Old 04-06-2009, 13:40   #37
üye25928

Söz konusu aşk olunca aklıma hep Fuzuli gelir, acaba ne büyük bir aşk yaşamış da yüzyıllar sonra ifade edemediğimiz duygularımıza yazdığı şiirler merhem oluyor diye düşünürüm. Ben de her insan kadar aşık oldum. Ama "aşk" kavramı bazen idealinizdeki kişiye yaklaştığınızı hissettiğinizde size çok farklı geliyor. Gerçekten yukarıdaki örnekteki kadar çok seviyorsunuz, daha hayatın baharındayım ama bunu deneyim etmem pek zor olmadı dersem umarım hataya düşmüş olmam. Saygılarımla. Ayrıca paylaşım için teşekkürler.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi