Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

Tehdit

Konuyu Kilitleyin
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 28-08-2011, 10:29   #1
Konuk

Varsayılan Tehdit

Merhaba.Eşimle boşanma süreci devam ederken internette bir beyle 2 kez konuştum fakat onu hiç görmedim.Konuşma sırasında kimliğimi ele verdim ve beni buldu.Daha sonra eşimle barıştım ama bu bey beni tehdit etmeye başladı.Gelip seni mahvedicem rezil edicem gibi sözler sölüyor.Geceleri özel numaradan arıyor.Eşimle barışmadan evvel bu durumu eşime anlatmıştım onun herşeyden haberi var.Fakat ne kimliğini ne de telefonunu biliyoruz.Ne yapabilirim yardımcı olursanız çok mutlu olucam.İyi günler.
Old 28-08-2011, 11:19   #2
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Konuk
Merhaba.Eşimle boşanma süreci devam ederken internette bir beyle 2 kez konuştum fakat onu hiç görmedim.Konuşma sırasında kimliğimi ele verdim ve beni buldu.Daha sonra eşimle barıştım ama bu bey beni tehdit etmeye başladı.Gelip seni mahvedicem rezil edicem gibi sözler sölüyor.Geceleri özel numaradan arıyor.Eşimle barışmadan evvel bu durumu eşime anlatmıştım onun herşeyden haberi var.Fakat ne kimliğini ne de telefonunu biliyoruz.Ne yapabilirim yardımcı olursanız çok mutlu olucam.İyi günler.

Sayın konuk,
Tehdit nedeni ile Cumhuriyet Savcılığı'na şikayette bulunabilirsiniz. Telefonda arandığınız tarih ve saate göre arayan numara belirlenebilir. Ancak sözettiğiniz tehdit sözlerini kanıtlamanız gerekmektedir.
Bir avukattan doğrudan hukuki yardım almak, işinizi kolaylaştıracaktır.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi