Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Konumuz : Hukukçular Biz bizi konuşuruz! Konusu "hukukçular" olan ve diğer alanların konusu içine girmeyen sohbetlerimiz için.

Anket Sonucu: Hangi Akıllı Telefon sistemini kullanıyorsunuz?
IOS (Apple/iphone) 599 47,46%
Android 619 49,05%
Windows 15 1,19%
Blackberry OS 2 0,16%
Diğer 2 0,16%
Akıllı telefon kullanmıyorum 22 1,74%
Akıllı telefon kullanıyorum ama sistemini bilmiyorum 13 1,03%
Birden Fazla Seçenek İşaretlenebilen Anket. Oy Verenler: 1262. Bu ankette oy kullanamazsınız. (Anket no : 393)

Hukukçular Hangi Akıllı Telefon Sistemini Kullanıyor?

Yanıt
Old 13-01-2016, 20:01   #1
Admin

Varsayılan Hukukçular Hangi Akıllı Telefon Sistemini Kullanıyor?

2012 yılında bu konuyla ilgili bir anket açmıştık (burada bulabilirsiniz), aradan bayağı zaman geçtiği için durumun ne yönde değiştiğini yeni bir anketle görelim dedim.

Bir önceki ankette olduğu gibi birden fazla işaretleme yapmak mümkün, çünkü bazı meslektaşımız birden fazla telefon kullanıyor.

Yine önceki ankette olduğu gibi, konuya cevap eklerken kullandığınız sistemi neden seçtiğinizi ve memnun olup, olmadığınızı da yazarsanız konu daha yararlı hale gelir diye düşünüyorum.
Old 13-01-2016, 20:15   #2
Av.Bülent AKÇADAĞ

Uzunca bir süre samsung kullandım. Eşimin ısrarı ile iphone6plus kullanmaya başladım. (Bayağı ön yargılıydım)

İşimiz gereği devamlı mail trafiği içinde olmamız, ekran büyüklüğü, yazım kolaylığı, bellek boyutu, sisteminin hızlılığı gibi nedenlerden ötürü son derece de memnunum.
Old 18-01-2016, 16:09   #3
Av. Erdem Akçay

Android telefon kullanmadım ancak tabletim var(Samsung Tab 4). Mevzuat(1,5 gb sanırım) uygulamasını yükleyince tablette sorunlar çıkmaya başladı. Hızı oldukça düştü, tarayıcı yavaş, vb. Mevzuatı ve bir çok uygulamayı kaldırdım. Yine de verim düşük. Uygulamalara güncelleme geldikçe tablet yavaşlıyor.

İphone 5s kullanıyorum telefon olarak. Ne kadar uygulama(mevzuat dahil) yüklersem yükleyeyim, hızı düşmüyor.

Eğer tablette bir donma olursa, "bu nasıl tablet", diyorum. Telefonda bir donma olursa(1-2 kez oldu), "bu nasıl uygulama böyle", diyorum.
Old 10-02-2016, 10:46   #4
avTNRav

LG G4 kullanıyorum. Android'den memnunum. IOS (apple) 'a göre daha özgürlük ve kişiselleştirilebilirlik sunması açısından ıos'a soğuk bakıyorum. Herkesin kişisel tercihidir tabi
Old 22-04-2016, 15:48   #5
Av.İbrahim Halil YILDIRIM

Android kullanıcısıyım.Uygulamalarından memnunum.Mail göndermede para aktarımında herhangi bir problem yaşamadım
Old 18-10-2016, 09:48   #6
anilkardes

İki telefonumda Blackberry ve çok memnunum. Blackberry batmadı sadece zarar ediyor ama Android telefonlar çıkarıyor şimdi o yüzden batmaz durumu iyileşir.

Başka Blackberry kullanıcısı varsa yada BBM kullanıyorsanız. BBM PIN paylaşımı yapalım. Hatta BBM Chanel luralım türkhukuksitesi olarak.
Benim BBM PIN: 2B23DAB4
Old 15-09-2017, 11:37   #7
Adem Gdk

Windows Phone kullanıyorum. MS bile kendi sistemine üvey evlat muamelesi yapıyor. Bu yüzden kimseye tavsiye etmem. Bir sonraki telefonum Androidli bir şey olacak.

Şaka gibi ama, Eski tuşlu telefonlar için bie sürümü olan Opera Mini geçtiğimiz aylarda Windows mağazasından kaldırıldı, gerekçe ilgi yok. Durumun vehametini anlayın yani.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi