Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Sohbetleri Hukuki yorumlar, görüşler ve tartışmalar.. Soru niteliği taşımayan her türlü hukuki sohbet için.

Ceza Davasinda Dosyalarin Birleşmesi Katilan Vekili Vekalet ücreti

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 22-03-2024, 11:52   #1
Yasemin9999

Varsayılan Ceza Davasinda Dosyalarin Birleşmesi Katilan Vekili Vekalet ücreti

Müvekkilim trafik kazasında yaralandı. Kazaya sebebiyet verenler hakkında biri asliye ceza mahkemesinde biri de çocuk mahkemesinde olmak üzere 2 tane kamu davası açılmıştı. Ben ikisinde de katılan vekiliydim. Şimdi dosyaların birleşmesine karar verildi. Tek vekalet ücreti mi alacağım, yoksa esas dosya ile birleşen dosya yönünden ayrı ayrı vekalet ücreti mi alacağım ? Yargıtay kararı bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim meslektaşlarım.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
Ceza Davasi-kismi Kesinleşme-katilan Vekalet ücretinin Icrasi av.gokcen Meslektaşların Soruları 4 21-01-2024 04:19
Hazineden Katilan Yararina Vekalet ücreti hukuki_mülahazalar Meslektaşların Soruları 3 11-02-2022 14:42
Nafaka Ceza Davasinda Düşme Vekalet ücreti sulcet Meslektaşların Soruları 0 22-02-2021 11:23
icra takibindeki ilam vekalet ücreti için alacaklı-borçlu sıfatının birleşmesi c.eda Meslektaşların Soruları 2 06-10-2019 08:49
TARTIŞMA KONUSU : Ceza yargılamasındaki sanık vekili yararına vekalet ücreti tayini av.kadirpolat Meslektaşların Soruları 6 11-12-2014 17:26

THS Sunucusu bu sayfayı 0,02942109 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.