Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Adliye Duvarı Staj ve mesleki dayanışma ilanları, hukuk panel, konferans, toplantı haberleri ve hukukla ilgili her türlü ticari nitelik TAŞIMAYAN duyurular. Tarih içeren aktiviteleri ayrıca Hukuk Takvimize de işleyebilirsiniz.

Ceza Hesaplama Programı

Yanıt
Old 19-03-2002, 18:30   #1
Armağan Konyalı

Varsayılan Ceza Hesaplama Programı

Sayın Üyeler,

Aşağıdaki mesajı Sayın Aydın Başar'ın izni olmaksızın aktarıyorum.
Umarım hoşgörür.

Kendilerine sonsuz minnet ve şükran duygularımızla teşekkür ederiz.

Mesaj aşağıdaki gibidir:

Değerli Meslektaşlarım ,değerli üyeler

Yaklaşık iki yıldan beri üzerinde çalıştığım ve sürekli yeni bir şeyler eklediğim Ceza Hesaplama ve Ceza Hukuku Veri tabanı Programının en son halini internet ortamına aktardım.Dileğim meslektaşlarıma faydalı olması ve adalete küçücük bir katkıda bulunması.Ücretsiz olan bu programı

http://www.adalet.org

adresinden bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz

Saygılarımla Aydın Başar

Programda yapılan son değişiklikler;
-Programın genel görünümü sadeleştirilmeye çalışıldı.
-Renkler ve zevkler tartışılmaz deyiminden yola çıkarak ,programın görünümünü özelleştirebilme imkanı getirildi
-Yazıcı özellikleri geliştirildi
-Karar veya diğer metinlerin doğrudan başka hiçbir işlem yapmadan wordpad programına aktarılması sağlandı.
-İnternet hukuk rehberi geliştirildi. Artık internet de siz yol gösterecek bir rehberiniz var.
-İBK uygulaması kaldırıldı.Artık İBK nı Yargıtay Kararları uygulamasına yazmanız gerekiyor
-Yeni Yargıtay Kararları ekleme uygulaması eklendi.Bu uygulama karar paylaşımını sağlayacak şekilde geliştirildi.
-Yargıtay Kararlarını sizin belirleyeceğiniz bir süre ile otomatik izleme uygulaması eklendi
-Program yardım bilgilerinde değişiklikler yapıldı.
-Programda ilk planda fark edemeyeceğiniz ancak tarafımızca tespit edilmiş pek çok eksiklik giderildi. Daha az hatalı bir programın oluşturulmasına çalışıldı
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama

Forum Listesi