Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Hangi Ağaçsınız? Bir Ağaç Olmadığımız Kalmıştı Sonunda Olduk

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 07-05-2008, 09:52   #1
supernatural

Neşeli Hangi Ağaçsınız? Bir Ağaç Olmadığımız Kalmıştı Sonunda Olduk

23-31 Aralık : Elma Ağacı
01-11 Ocak : Köknar
12-24 Ocak : Karaağaç
25 Ocak-3 Şubat : Selvi
04-08 Şubat : Kavak
09-18 Şubat : Sedir
19-28 Şubat : Çam
01-10 Mart : Salkımsöğüt
11-20 Mart : Ihlamur
21 Mart : Meşe
22-31 Mart : Fındık
01-10 Nisan : Üvez
11-20 Nisan : Akçaağaç
21-30 Nisan : Ceviz
01-14 Mayıs : Kavak
15-24 Mayıs : Kestane
25 Mayıs-3 Haziran : Dişbudak
04-13 Haziran : Gürgen
14-23 Haziran : İncir
24 Haziran : Huş
25 Haziran-4Temmuz : Elma
05-14 Temmuz : Çam
15-25 Temmuz : Karaağaç
26 Temmuz-4Ağustos : Selvi
04-13 Ağustos : Kavak
14-23 Ağustos : Sedir
24 Ağustos-2 Eylül : Çam
03-12 Eylül : Salkım söğüt
13-22 Eylül : Ihlamur
23 Eylül : Zeytin
24 Eylül-3 Ekim : Fındık
04-13 Ekim : Üvez
14-23 Ekim : Akçaağaç
24 Ekim-11 Kasım : Ceviz
12-21 Kasım : Kestane
22 Kasım-1 Aralık : Dişbudak
02-11 Aralık : Gürgen
12-21 Aralık : İncir
22 Aralık : Kayın

Elma : (Aşk) Cazibeli, fiziksel olarak dikkat çekici, etkileyici...Hoş bir auraya sahip. Flörtöz ve maceraperest ama hassas ve her zaman aşık bir tip. Sevmeye ve sevilmeye meraklı. Sadik ve hassas bir es. Cömert. Bilimsel konulara yeteneği var. Bugün için yasar.Hayal gücü yüksek.

Kestane : (Dürüstlük) Alışılmadık bir güzelliği vardır ama insanları etkilemek gibi bir derdi yoktur. Adil ve neşelidir. Doğuştan diplomattır. Çok kolay huzursuzluğa kapılır ama her türlü ilişkisinde hassastır. Bazen olağandışı davranır. Sevgili bulmakta güçlük çeker.

İncir : ( Hassasiyet) Çok güçlü, bağımsız, tartışmalara ve zıtlıklara fazla izin vermeyen, aile hayatına düşkün, iyi bir baba ve hayvan severdir. Sosyal bir kelebek gibidir. Espriden anlar, aylaklığı ve tembelliği de sever. Bencilliği vardır. Akıllı ve pratiktir.

Dişbudak : (Hırs) Farklı bir çekiciliğe sahip, hayat dolu,talepkar, düşüncesizce hareket eden ve eleştirilere kulak asmayan biri. Hırslı, akıllı, yetenekli, kaderine hükmetmeyi seven, egoist olmaya elverişlidir. Ama ona güvenebilirsiniz. Bazen beyni kalbine hükmedebilir. İlişkiler çok ciddiye alır ve sadıktır.

Kayın : (Yaratıcılık) İyi bir zevki vardır. Görünüşe ve kendi görüntüsüne önem verir. Materyalistik sayılır. Hayati ve kariyeri için çok ve düzenli çalışır. Ekonomiktir.Gereksiz risklere girmez. Makul bir tiptir. Diyet ve sporla fizikine dikkat eder

Huş : (Esinlenme) Hayat dolu, etkileyici, elegant, arkadaş canlısı, gösterişten uzak, mütevazı, aşırılıklardan hoşlanmayan, kaba şeylerden nefret eden biridir.Doğal ve sakin bir yaşamı tercih eder. Fazla tutkulu değildir. Hayal gücü yüksek ve az hırslıdır. Sakin ve uygun ortamlar yaratır.

Sedir : (Güven) Zarif, her ortama ayak uydurabilen, lüksü seven, sağlığına dikkat eden, kendine güvenen, başkalarına da biraz yukarıdan bakan biridir. Kararlı,sabırsız ve başkalarını etkilemeyi sever. İyimserdir ve beceriklidir. Tek ve gerçek aşkını bekler. Çabuk karar verir.

Selvi : (Sadakat) Güçlü, fiziksel olarak kaşlı, her ortama uyabilen, hayatla fazla uğraşmayan, hoşnut, iyimser, paraya meraklıdır Yalnızlıktan nefret eder. Kolay kolay tatmin edilemeyecek kadar tutkuludur. Ama sadıktır. Modu çabuk değişir. Kurallara boyun eğmez. Biraz da ukala ve ilgisizdir.

Karaağaç : (Asil): Müşfik, fiziksel olarak düzgün, giyimine dikkat eden, taleplerinde aşırılığa kaçmayan, insanlara neşe verebilen, liderlik etmeyi seven ama kendisi altta olmayı sevmeyen biridir. Dürüst ve sadık bir estir. Başkaları için karar vermeyi sever. Cömerttir. Pratik zekası güçlü ve iyi bir espri anlayışı vardır

Köknar : (Gizem) Sıra dişi bir zevki vardır. Sofistike ve kadirşinastır. Güzel olan her şeyi sever. Dik başlı, çabuk mod değiştiren,bencil olmasına rağmen kendisine yakın olanlarla ilgilenen biridir. Çok mütevazı olduğu söylenemez. Hırslıdır. Memnun edilmesi zor bir sevgilidir. Çok arkadaşı vardır. Çünkü ona güvenebilirsiniz.

Fındık : (Olağanüstü) Çekici, anlayışlı, insanları nasıl etkileyeceğini bilen, fazla talepkar olmayan, sosyal hayatta aktif ve girişken hatta dövüşken biridir.Popülerdir. Psikolojik durumu çabuk değişir. Kaprisli bir aşıktır. Ama dürüst ve eşine toleranslı davranır. Kusursuz bir yargı yeteneği vardır.

Gürgen : (Zevk sahibi) Cool bir güzel. Diş görünüşüne ve bakımlı Olmaya dikkat eder. Zevk sahibidir. Başkalarını kendinden fazla düşünür. Hayati mümkün olduğunca kolay bir hale getirmeye çalışır. Disiplinli bir hayat için kılavuzluk eder. İlişkilerinde kibardır. Farklı Sevgililer bulmak ister. Duygularıyla ilgili olarak mutluluğu yakalaması kolay olmaz. Çoğunlukla da başkalarına güvenmez. Kararlarından da asla emin olmaz.

Ihlamur Şüphe) Hayatin ona getirdiklerini kabul eder. Kavga ve tartışmadan nefret eder. Çalışkandır, tembelliği ve bencilliği hiç sevmez, streslidir.Yumuşak huylu ve merhametlidir. Arkadaşları için çekinmeden fedakarlık yapar. Becerikli olmasına rağmen bunları değerlendirmesini bilmez. Mızmızdır. Kıskanç fakat vefalıdır.

Akçaağaç : ( Özgür zeka) Hayal gücü ve orijinalliklerle dolu hiç de sıradan olmayan biridir. Utangaç, hırslı, gururlu, kendine güvenli, yeni deneyimlere aç biridir.Genellikle sinirli ve gergin bir yapısı vardır. Hafızası kuvvetlidir. Çok kolay öğrenir. Aşk hayati biraz karmaşıktır. Başkalarını etkilemeyi sever.

Meşe : (Cesaret): Sağlam yaradılışlı, cesur, güçlü, bağımsız ve girişkendir. Acıma duygusu çok yoktur. İşini sansa bırakmayı sevmez. Ayaklarını yere sağlam basmak ister. Hareketlidir

Zeytin : (Erdem): Güneşi, sıcak havaları sever. Makul biridir.Kibar duyguları vardır! Agresyon ve şiddetten kaçınır. Sakin ve toleranslıdır. Adalet duygusu gelişmiştir.Hassas, kıskançlıktan uzak bir yapısı vardır. Okumayı ve sofistike insanlarla muhatap olmayı sever

Çam : (Titiz) Uyumlu ilişkileri sever. Dinç ve güçlüdür. Nasıl rahat edilebileceğini bilir. Doğal ve hareketli biridir. İyi bir partnerdir Çok arkadaş delisi değildir. Çabuk aşık olur ama ateşi çabuk söner.Her şeyden kolay vazgeçebilir. İdeali bulana kadar her şey geçicidir. Güvenilir ve pratiktir.

Kavak : (Tatminsiz) Fazla kendine güvenmeyen, sadece gerektiği zaman cesaretli olan biridir. Arkasının güçlü olmasını ve sıkı insanlarla muhatap olmasını sever.Çok seçicidir. Genellikle yalnızdır. Artistik bir doğası vardır. Kin tutar. İyi bir organizatördür. Felsefi takılmayı sever. Ama her durumda güvenilebilir biridir. İlişkilerini de çok önemser.

Üvez : (Hassasiyet) Dikkat çekici, neşe verici, bencillikten uzak dikkat çekmeyi seven biridir. Hayata bağlıdır. Yerine ve duruma göre hem bağımlı hem bağımsız olabilir. Zevklidir. Duygusal, hassas, tutkulu ve artistik özellikleri vardır. İyi bir eş olur ama çok zor affeder.

Ceviz : (Tutku): Garip ve zıtlıklarla dolu biridir. Egoist ve agresiftir. Beklenmedik tepkiler gösterir. Asil bir ruhu vardır. Spontanedir. Çok hırslıdır ve hiç esnekliği yoktur. Zor ve alışılmışın dışında bir estir. Çok zor beğenir. Sadece takdir eder. Çok kıskanç ve tutkuludur. Uyum göstermek için fazla fedakarlık etmekten de hoşlanmaz.İlginç stratejiler üretir.

Salkımsöğüt : (Melankoli) Güzel ve çok melankoliktir.Etkileyicidir. Güzel ve zevkli şeylere meraklıdır. Seyahat etmeyi sever. Hayalperesttir.Kaprisli ama dürüsttür.Başkalarının duygularına önem verir.Çabuk etki altında kalır ama beraber yaşanması zordur. Talepkardır. Sezgileri de kuvvetlidir. Aşıkken acı çeker ama demir atabileceği birini bulabilir.
Old 08-05-2008, 08:21   #2
Av.Duygu Keleş

Güya Selvi'ymişim.Nerdeeee1.60 boyla selvi mi olunurmuş Her ne kadar özellikleri açısından hoş gözükse de tarihi de tutsa da ben selvi olamam
Old 08-05-2008, 08:31   #3
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Av.Duygu Keleş
Güya Selvi'ymişim.Nerdeeee1.60 boyla selvi mi olunurmuş Her ne kadar özellikleri açısından hoş gözükse de tarihi de tutsa da ben selvi olamam
sayın duygu keleş
istenirse 1.60 boyla neden olunmasın
bende akçaağaçmışım ama nasıl bişey bilmiyorum

Akçaağaç : ( Özgür zeka) Hayal gücü ve orijinalliklerle dolu hiç de sıradan olmayan biridir. Utangaç, hırslı, gururlu, kendine güvenli, yeni deneyimlere aç biridir.Genellikle sinirli ve gergin bir yapısı vardır. Hafızası kuvvetlidir. Çok kolay öğrenir. Aşk hayati biraz karmaşıktır. Başkalarını etkilemeyi sever.

biraz uyuyor gibi

saygılar
Old 08-05-2008, 08:56   #4
Atahun

Ben ağacımın adını yazmayayım bari... Hiç biri uymuyor. Ben öylemiyim?
Old 08-05-2008, 09:34   #6
sultanisik

Elma ağacı... Tam benlik...Boşuna en sevdiğim meyva değilmiş...
Old 08-05-2008, 10:12   #7
Av.Cengiz Aladağ

Bu listenin doğru olmadığını şimdi size kanıtlayacağım:
Listeye göre Nazım Hikmeti'in kestane ağacı olması gerekiyor, oysa hepimiz biliyoruz ki Nazım "ben bir ceviz ağacıyım Gülhane parkında" demiştir.
Old 08-05-2008, 10:37   #8
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Listeye göre Nazım Hikmeti'in kestane ağacı olması gerekiyor, oysa hepimiz biliyoruz ki Nazım "ben bir ceviz ağacıyım Gülhane parkında" demiştir.

bilemiyorum. belki Nazım Hikmet yanlış biliyordur kim bilebilir?
Old 12-05-2008, 12:07   #9
Kemal Yıldırım

Alıntı:
Fındık : (Olağanüstü) Çekici, anlayışlı, insanları nasıl etkileyeceğini bilen, fazla talepkar olmayan, sosyal hayatta aktif ve girişken hatta dövüşken biridir.Popülerdir. Psikolojik durumu çabuk değişir. Kaprisli bir aşıktır. Ama dürüst ve eşine toleranslı davranır. Kusursuz bir yargı yeteneği vardır.

"Kusursuz bir yargı yeteneği vardır." Sevdim bu fındık ağacını
Old 12-05-2008, 14:19   #10
üye8180

Fındık ağacıymışım. Güzel haber.
Old 12-05-2008, 23:18   #11
Av.Ateş

Alıntı:
Yazan tobaccoexper
12-21 Kasım : Kestane

Kestane : (Dürüstlük) Alışılmadık bir güzelliği vardır ama insanları etkilemek gibi bir derdi yoktur. Adil ve neşelidir. Doğuştan diplomattır. Çok kolay huzursuzluğa kapılır ama her türlü ilişkisinde hassastır. Bazen olağandışı davranır. Sevgili bulmakta güçlük çeker.

Kestaneyi hiç sevmem ama ağacına bayıldım Ha gerçi şu son cümle işi biraz bozdu ama neyse canım. O kadar kusur kadı kızında da olurmuş...
Old 19-08-2008, 16:46   #12
Gülümse

Önemli olan siz kendinizini hangi ağaç olarak hissediyorsunuz? Çok sevdiğim bir dostum kendinisini çınar olarak görür o yüzden kendisine "Çınar" diye hitap ederiz...

Bir talebeme Manolya ağaçı teşhisi koymuştuk. Helen kendisine tanıtmak için "hocam ben Manolya" ağacı der...

Beni yakından tanıyanlar "Meşe kız" yada "Meşe ağaçım" diye adlandırırlar. Annem ve en can dostum da Çam ağacıdır...

Gerçekten kendinizi düşünün ve ilk anda aklınıza gelen ağaçın ismini söyleyin, emin olun o ağaç sizi simgeliyordur...
Old 19-08-2008, 19:30   #13
Nur Deniz

Varsayılan Çam

Çammışım.
Hep derim bu kadar yükün sebebi boşuna değildir diye. Anladım ben. Çamlar bir kaç ton kar taşısada kırılmazlarmış..Kokusu , iğnesi, zor yetişmesi....Beğendim ben bunu
Old 19-08-2008, 21:49   #14
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan tobaccoexper
25 Haziran-4Temmuz : Elma

Ne elması; benden olsa olsa erik ağacı olur.

yalnızca erik ağacı değil
umutlarım da çiçek açtı
bu bahar

03.04.2000
Old 19-08-2008, 22:39   #15
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Ne elması; benden olsa olsa erik ağacı olur.

yalnızca erik ağacı değil
umutlarım da çiçek açtı
bu bahar

03.04.2000

Alıntı:
11-20 Nisan : Akçaağaç
valla benden akçaağaç oluyorsa sizden neden elma ağacı olmasın ah keşke ben elma olsaydım bayılırım elmaya
Old 19-08-2008, 22:45   #17
supernatural

Neşeli bir de çiçek açmış elma ağacına bakın Sayın Aladağ:(

Old 19-08-2008, 22:53   #18
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Ben incir ağacıymışım , hadi neyse de, iyi bir baba olduğumu söylüyor yanı sıra ?
Old 19-08-2008, 22:56   #19
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ

Ama malum kinaye yapmıştır sayın Aladağ, değil mi?
Old 19-08-2008, 23:40   #20
Nur Deniz

Varsayılan texper

Sevgili tobaccoexper bu aralar bir tatil filan düşünmezmisiniz?? Mesela şöyle uzak bir yere gitseniz , 9 gün dinlenip gelseniz, geldiğinizde ths olarak size texper desek ve herkes neyin kısaltması olduğunu anlasa, siz yine de söz konusu ağaçlarken tatil konusuna yoğunlaşsanız.
Ama lütfen dedim , gülmeyin de aynı zamanda..
Old 20-08-2008, 08:06   #21
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Sevgili tobaccoexper bu aralar bir tatil filan düşünmezmisiniz?? Mesela şöyle uzak bir yere gitseniz , 9 gün dinlenip gelseniz, geldiğinizde ths olarak size texper desek ve herkes neyin kısaltması olduğunu anlasa, siz yine de söz konusu ağaçlarken tatil konusuna yoğunlaşsanız.
Ama lütfen dedim , gülmeyin de aynı zamanda..

Sayın Nur Deniz
Sanırım adım sizi gerçekten ciddi anlamda rahatsız ediyor gibi aslında gibi değil gayet açık ama şunu belirteyim burdaki kullandığım adı çok seviyorum
eğer 9 gün adımı görmemek sizin sigarayı bırakmanızı sağlayacaksa Sayın Adminden rica edip belli süreliğine adımı değiştirilmesini talep edebilirim bu arada ""texper"" ismi çok garip geldi bana teksir kağıdını çağrıştırdı gibi
eğer siz gerçekten belli süre bu adı görmek istemiyorsanız hani size sigarayı hatırlattığım için dediğim gibi Sayın Admine danışabiliriz.
Old 20-08-2008, 12:22   #22
Gülümse

Varsayılan Peki hangi ot'sunuz :)

Ocak 1 - 9 --- Isırgan otu
Ocak 10 - 24 --- Ebemgümeci
Ocak 25 - 31 ---Dereotu
Şubat 1 - 5 --- Bildiğimiz ot
Şubat 6 - 14 ---Çimen
Şubat 5 - 21 --- Maydanoz
Şubat 22 - 28 --- Kıvırcık
Mart 1 - 12 --- Sarmaşık
Mart 13 - 15 ---Dereotu
Mart 16 - 23 ---Ebemgümeci
Mart 24 - 31 --- Bildiğimiz ot
Nisan 1 - 3 --- Isırgan otu
Nisan 4 - 14 ---Kıvırcık
Nisan 15 - 26 ---Ebemgümeci
Nisan 27 - 30 --- Maydanoz
Mayıs 1 - 13 --- Sarmaşık
Mayıs 14 - 21 ---Çimen
Mayıs 22 - 31 ---Dereotu
Haziran 1 - 3 --- Ebemgümeci
Haziran 4 - 14 ---Maydanoz
Haziran 15 - 20 --- Isırgan otu
Haziran 21 -24 ---Sarmaşık
Haziran 25 - 30 --- Bildiğimiz ot
Temmuz 1 - 9 ---Ebemgümeci
Temmuz 10 - 15 --- Isırgan otu
Temmuz 16 - 26 ---Çimen
Temmuz 27 - 31 --- Bildiğimiz ot
Agustos 1 - 15 --- Sarmaşık
Agustos 16 - 25 ---Ebemgümeci
Agustos 26 - 31 --- Maydanoz
Eylul 1 - 14 ---Çimen
Eylul 15 - 27--- Bildiğimiz ot
Eylul 28 - 30--- Isırgan otu
Ekim 1 - 15 ---Sarmaşık
Ekim 16 - 27 --- Maydanoz
Ekim 28 - 31 ---Kıvırcık
Kasim 1 - 16 --- Dereotu
Kasim 17 -30 ---Bildiğimiz ot
Aralik 1 - 16 ---Isırgan otu
Aralik 17 - 25 --- Sarmaşık
Aralik 26 - 31 ---Çimen

Isırgan otu

Cekici ve populersiniz.. Kolayca arkadaş edinebiliyorsunuz.. Kendinden emin tavirlarinizla grup icinde liderlige yakışıyorsunuz. Eğer sizin liderliğinizi kabul etmiyorlarsa uygun bir yöntemle kabul ettiriyosunuz, yine olmazsa ısırıyosunuz...

Bildiğimiz ot

Utangac ve sevimlisiniz. Tanimadiginiz insanlarla konuşmayi sevmez ama arkadaşlarınızla herşeyi paylaşabilirsiniz. Arkadaş seçiminde oldukça dikkatlisiniz. Sevilen birisiniz. Doğayı çok seversiniz öylesine bir otsunuz

Sarmaşık

Yerinde duramayan birisiniz. Durmadan ona buna sarılıp duruyosunuz Cok arkadaşınız var ve sosyal yaşamınız cok renkli. Dedikoduyu biraz seviyorsunuz. Sizi taniyan sizin gibi biri daha
olmadigini duşünüyor. Dikkat cekmeyi cok seviyorsunuz.

Kıvırcık

Esrarengiz birisiniz. Ne zaman nasil davranacaginiz pek belli olmuyor. Bazen herşeye salata oluyosunuz. Cogu şeyden ilk sizin haberiniz oluyor bu yuzden cok ilgi görüyorsunuz.

Ebemgümeci

Sessiz sakin ama cok zekisiniz. Dost canlisi, sevilmeyi bekleyen tavirlariniz ilgi cekiyor. Her yerde olmayan insan sağlığına yararlı bir kişiliğe sahipsiniz Kucuk bir arkadaş grubu size yetiyor. Fazla populer olmasaniz da yakinlarinin el ustunde tuttugu birisiniz

Dereotu

Siz lider olmak icin dogmuşsunuz. Ama yapacak bişey yok bazı organizasyonlar! da sadece değişik tad bırakıyorsunuz o kadar. Sözünü dinleten, dediğini yaptiran birisiniz. Kararli tavirlariniz
cevrenizdekileri etkiliyor. Insanlarin arkadaş olmak
isteyebiliceği birisiniz.

Maydanoz

Uyumlu, herşeye maydanoz olmak burdan gelir sıcakkanlı birisiniz. Size nasil davranilmasini istiyorsaniz siz de herkese oyle
davraniyorsunuz. Sadık ve dürüstsünüz, yapmacık insanlara ve dedikoduya karşısınız.
Old 20-08-2008, 12:41   #23
Av.Cengiz Aladağ

Ama ben "bildiğimiz ot"un ne olduğunu bilmiyorum.
Keşke doğumgünüm 29 Şubat olsaydı!
Old 20-08-2008, 12:51   #24
supernatural

Neşeli

ebemgümeciymişim

Alıntı:

Ebemgümeci
Sessiz sakin ama cok zekisiniz. Dost canlisi, sevilmeyi bekleyen tavirlariniz ilgi cekiyor. Her yerde olmayan insan sağlığına yararlı bir kişiliğe sahipsiniz Kucuk bir arkadaş grubu size yetiyor. Fazla populer olmasaniz da yakinlarinin el ustunde tuttugu birisiniz

Old 20-08-2008, 14:27   #25
Nur Deniz

Varsayılan :Sırada ne var??

Çam ve maydanoz. Çok güldüm. Teşekkür ederim.
Ne kaldı geriye, ev eşyaları mı, arabalar mı, hayvanlar mı?
Süpersiniz Sn Gülümse..
Sevgiyle kalın..
Old 20-08-2008, 14:42   #26
caner87

Dereotu

Siz lider olmak icin dogmuşsunuz. Ama yapacak bişey yok bazı organizasyonlar! da sadece değişik tad bırakıyorsunuz o kadar. Sözünü dinleten, dediğini yaptiran birisiniz. Kararli tavirlariniz
cevrenizdekileri etkiliyor. Insanlarin arkadaş olmak
isteyebiliceği birisiniz.

dereotuymuşum
astroloji kokuyor doğal olarak, burçlara göre harmanlamışlar zira ben akrebim, dereotu için söylenenler akrep için de söylenmiş
Old 20-08-2008, 15:02   #27
ege

Alıntı:
Şubat 1 - 5 --- Bildiğimiz ot
Mart 24 - 31 --- Bildiğimiz ot
Haziran 25 - 30 --- Bildiğimiz ot
Temmuz 27 - 31 --- Bildiğimiz ot
Eylul 15 - 27--- Bildiğimiz ot
Kasim 17 -30 ---Bildiğimiz ot

bildiğimiz otu bilenler bir fotoğrafını koysalar hani

astroloji falcısı bence fazla ot cinsi bilmiyormuş:P

biz ayvalıkta "istifno" yemiş idik mesela
Old 20-08-2008, 20:35   #28
yağmurdamlası

Varsayılan :)

Gürgen ağacıymışım ben deÇok bir güzel diyor iltifat ediyor
Old 20-08-2008, 20:41   #29
Av.Ayse E.

Alıntı:
Yazan tobaccoexper

Ceviz : (Tutku): Garip ve zıtlıklarla dolu biridir. Egoist ve agresiftir. Beklenmedik tepkiler gösterir. Asil bir ruhu vardır. Spontanedir. Çok hırslıdır ve hiç esnekliği yoktur. Zor ve alışılmışın dışında bir estir. Çok zor beğenir. Sadece takdir eder. Çok kıskanç ve tutkuludur. Uyum göstermek için fazla fedakarlık etmekten de hoşlanmaz.İlginç stratejiler üretir.

.
..

itiraz:::..hiçbir tanemi iyi özelliği yok bu ağacın yaaaa.... ....
itiraf::::...galiba yazılanlar doğru.... ....
en azından dereotu idare eder .. ...
emeği geçenlere teşekkürler....
Old 20-08-2008, 22:12   #30
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Aralik 1 - 16 ---Isırgan otu

Isırgan otu

Alıntı:
Cekici ve populersiniz.. Kolayca arkadaş edinebiliyorsunuz.. Kendinden emin tavirlarinizla grup icinde liderlige yakışıyorsunuz. Eğer sizin liderliğinizi kabul etmiyorlarsa uygun bir yöntemle kabul ettiriyosunuz, yine olmazsa ısırıyosunuz...

Alıntı:
Gürgen : (Zevk sahibi) Cool bir güzel. Diş görünüşüne ve bakımlı Olmaya dikkat eder. Zevk sahibidir. Başkalarını kendinden fazla düşünür. Hayati mümkün olduğunca kolay bir hale getirmeye çalışır. Disiplinli bir hayat için kılavuzluk eder. İlişkilerinde kibardır. Farklı Sevgililer bulmak ister. Duygularıyla ilgili olarak mutluluğu yakalaması kolay olmaz. Çoğunlukla da başkalarına güvenmez. Kararlarından da asla emin olmaz.

Ben iyi bir ağaç, iyi bir "ot" muşum!
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi