Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Adliye Duvarı Staj ve mesleki dayanışma ilanları, hukuk panel, konferans, toplantı haberleri ve hukukla ilgili her türlü ticari nitelik TAŞIMAYAN duyurular. Tarih içeren aktiviteleri ayrıca Hukuk Takvimize de işleyebilirsiniz.

Staja Başlamak İsteyen Yeni Mezunlar

Konuyu Kilitleyin
Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 13-06-2006, 23:16   #1
Av.Engin Özoğul

Varsayılan Staja Başlamak İsteyen Yeni Mezunlar

Stajını medya hukuku alanında yapmak isteyen yeni mezun arkadaslar varsa bana cvlerini mail atabilirler.
Old 15-06-2006, 13:38   #2
berkiten

sayın:engin bey;

üniversite ögrencisi olarak üniversite ögrencilerine yardımcı oldugunuz için çok teşekkür ederim.saygılarımla...
Old 20-06-2006, 17:19   #3
Av.Engin Özoğul

Arkadaşlar yok mu hiç kimse?
Old 23-06-2006, 20:32   #4
Tiocfaidh

Merhaba Engin Bey

Öncelikle bu ilanı vermek suretiyle yeni mezun olmuş veya mezun olmak üzere olan arkadaşlarımıza fırsat verdiğiniz için teşekkürler.

Kısa bir süre sonra fakülteden mezun olacak olan bir meslektaş adayınız olarak bu ilanı değerlendirmek niyetindeyim. Ancak medya hukuku olarak belirttiğiniz alanla ilgili -fazla detaya inme zahmetine girmeden-küçük bir açıklama yaparsanız sevinirim. Özellikle yabancı dilimi aktif şekilde kullanabileceğim, bunu yaparken de mesleki bilgi ve tecrübelerinden yararlanabileceğim kıdemli hukukçuların bulunduğu bir ortamda stajımı yapmak istiyorum. Staj yeri, şartları ve özellikle faaliyet alanlarınızla ilgili küçük notlar aktarabilirseniz minnettar kalırım.

Tekrar teşekkürler, çalışmalarınızda başarılar dilerim
Old 24-06-2006, 00:51   #5
Av.Engin Özoğul

bana cv yollarsanız size detaylı bilgiyi vereceğim. site kurallarını ihlal etmemek için detaylı bilgi vermiyorum. medya hukukundan kastım bir medya kuruluşunun hukuk departmanının faaliyet alanı. yani basın hukuku, rtük mevzuatı, telekomünikasyon mevzuatı, sözleşmeler hukuku,bk 49 ağırlıklı çalışılan bir birim.
Old 28-09-2006, 19:58   #6
galataavukatlık

merhaba..
ben marmara hukuk tan mezun olabilecek durumdayım bu sene.. sınav sonuçlarını beklemekteyim.. verdiğiniz bu ilan halen geçerli mi acaba?
Old 29-09-2006, 09:49   #7
Av.Engin Özoğul

bu ilan zaman zaman geçerli oluyor. ama şu an için değil. siz yine de bir cv gönderin. çünkü dönem dönem ihtiyacımız oluyor.
Old 29-09-2006, 12:12   #8
ibrahimkovanci

bu arada staj denince ben istanbulda çalışmayı istiom ama ankarada okuyorum istanbulda staj(stajı istanbulda yapmayı düşünsem zor mu) sonrası avukat olarak bir büroda çalışmayı düşünsem belli bir süre iş bulabilrimiyim, bulursam ne kadar aylık verirler bilgisi olan var mı saygılar...
Old 17-12-2006, 10:57   #9
galataavukatlık

Alıntı:
Yazan Engin Özoğul
bu ilan zaman zaman geçerli oluyor. ama şu an için değil. siz yine de bir cv gönderin. çünkü dönem dönem ihtiyacımız oluyor.

stajıma yeni başladım ve kesinlikle bu işi istiyorum engin bey!! size cv mi nasıl gönderebiliirm? mail atmak istedim ama yetkim yokmuş!!
Old 17-12-2006, 21:19   #10
Av.Engin Özoğul

enginozogul@hotmail.com adresine mail atınız. bir ay sonra iki stajyere ihtiyacımız olacak. epey cv birikti. umarım sizin açınızdan olumlu olur.
Old 03-01-2007, 13:45   #11
Seyda

Ne kadar körüm ben yaa!! Keşke bu ilanı 1 ay önce görseydim Hem hep içinde olmak istediğim medya hem de hukuk.Kulağa çok hoş geliyor..Fırsatı kaçırmayan arkadaşlara başarılar diliyorum..
Old 28-03-2007, 03:32   #12
Altınışık

Merhabalar Sn. Engin Özoğul..
Ben Marmara Üniversitesi 3.sınıf öğrencisiyim..Bu staj için mezun olmak gerekiyor mu?Eğer gerekiyorsa okula devam eden biz avukat adayları için bu gibi şirketlerde staj yapma olanağı mevcut mu?Bilginiz varsa sevinirim.
Bu olanağı duyurduğunuz için size ayrıca teşekkür ediyorum!!
Old 03-04-2007, 21:58   #13
didem8521

merhaba ben marmara üniversitesi son sınıftayım acaba suandada geçerli mi bu staj
Old 03-04-2007, 22:08   #14
Av.Engin Özoğul

Maalesef. Artık biz de orada yokuz. TMSF var.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi