Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Test Alanı Forumumuzun özelliklerini denemek ve test mesajları atmak için bu alanı kullanabilirsiniz.

Tülaytuncaypeker

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 12-02-2007, 13:54   #1
avtülaytunçaypeker

[aman tanrım teknoloji ne tuaf bişey çok yaşlıyım bu işler için umarım doğru yerdeyimdir ve size yazıyorumdur.
Old 12-02-2007, 14:30   #2
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan avtülaytunçaypeker
[aman tanrım teknoloji ne tuaf bişey çok yaşlıyım bu işler için umarım doğru yerdeyimdir ve size yazıyorumdur.

Tülay Hanım,

THS'ye girebilmişsiniz nihayet. Öncelikle aramıza hoşgeldiniz demek istiyorum.

Mesajınızda da belirttiğiniz gibi doğru yerde değildiniz. Sanırım benim ismimi gördüğünüz ilk foruma mesaj eklediniz.Ama orası "gözetleme ve izleme" ile ilgili bir forumdu.Mesajınızı buraya yani "Test Alanı"na taşıdım. Bu alanda alıştırma yapabilirsiniz.

Sizi üye yaparken de söylediğim gibi, önce THS'yi keşfe çıkın...Neler var öğrenin, hangi forumlardan hoşlanacaksınız onu görün...Örneğin mesleki bir sorunuz var ise, "Meslektaşın Soruları" alanına sorabilirsiniz. Kadın Hakları ile ilgili merak ettiğiniz bir husus varsa "Kadın Hakları Çalışma Grubu"nun bulunduğu başlığa gidin, orada bir çok konu bulabiliceksiniz. Dilerseniz o konulardan birisine katkıda bulunabilirsiniz. Hatta dilerseniz Çalışma Grubu'na üye de olabilirsiniz.

Başkaca yapabileciğim yardım olursa ben buradayım.

Unutmadan THS'de 'chat dili' yasaktır.

Saygılarımla
Old 12-02-2007, 14:36   #3
A.Turan

30 yaşında ve çok yaşlı nasıl oluyor bu
Old 12-02-2007, 23:50   #4
Jeanne D'arc

Hiç üye adıyla açılmış bir forum yoktu sanırım. Ne kadar özelsiniz böyle Tülaytuncaypeker.
Old 23-02-2007, 13:30   #5
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Turan
30 yaşında ve çok yaşlı nasıl oluyor bu

Basbayağı oluyor işte sayın Turan. Bir erkek için her yaş bir taştır. Yaş ilerledikçe taşın yer çekimine yenilip tepemize binmesi gibidir. Oysa bir bayan için "yaş" diye bir kavram yoktur. Uzay boşluğu gibidir durum. Bir kere doğup, öyle kalırsınız. Bir bayan tüm bu uzay hali varken bile: "Ben 30 yaşındayım" diyebiliyorsa, bir yerlerde bir değişim var demektir. Ya uzay, uzay olmaktan çıkmıştır başımıza taş yağacaktır ya da ne bileyim... Sn. Habibe hanıma danışmak lazımdır.
Old 23-02-2007, 13:49   #6
A.Turan

Alıntı:
Yazan Av. Mehmet Saim Dikici
. Ya uzay, uzay olmaktan çıkmıştır başımıza taş yağacaktır ya da ne bileyim... Sn. Habibe hanıma danışmak lazımdır.

Sn. Habibe hanım danışıyoruz size sesimize kalak verin
Old 24-02-2007, 16:49   #7
üye14072

Alıntı:
Sn. Habibe hanım danışıyoruz size sesimize kulak

deneme deneme alıntı denemesi
Old 24-02-2007, 17:08   #8
Jeanne D'arc

Sayın avtülaytunçaypeker "şahsi forum alanıma müdahale var" diye men-i müdahale talebinde bulunursa ne yapacaksınız Sayın isimbulamadım? Alıntı denemesi yapılacak yer mi burası?
Old 24-02-2007, 17:27   #9
Av.Suat Ergin

)))

Sayın Katılımcılar,

İtiraf ediyorum:

Sayın avtülaytuncerpeker'in hiç bir günahı yok. Hatta sanırım mesajının burada olduğunu dahi bilmemektedir.

Sayın Peker'i THS'ye ben üye yaptım. Kendisi de benim gibi internet acemisi olduğu için, ilk mesajını(Yukarıdaki) benim açmış olduğum BBG isimli foruma ama bana hitaben yazmış...Ben de buraya taşıyıp, forumu bulabilsin diye "avtulaytuncaypeker" şeklinde forum açmıştım.

Bu durumda Sayın Dar'c'ın işaret buyurduğu davayı benim açmam gerekir mi?

Saygılarımla

İmza: Züccaciye Dükkanına Giren Fil
Old 24-02-2007, 17:37   #10
Jeanne D'arc

Ooo Sayın Av.Suat Ergin,

Sizi site lokalinde yer alan "Futbol topunun zilyetliği", THS.strese.son.com ve daha da önemlisi THS.itiraf.com'a da bekleriz. ))

Dahası yine yer karışıklığı yaptınız, siciliniz iyice kabarıyor. Bakın itiraf ediyorsunuz; ama bu itirafın burda işi ne?

Ayrıca Sayın Turan, Sayın M.Saim Dikici nerelerdesiniz? Önemli bir hukuki sorunumuz var: Bu formun zilyetliği ve hatta mülkiyeti kime aittir, men-i müdahale davasını; Sayın Av.Suat Ergin mi, Sayın avtülaytunçaypeker mi yoksa züccaciyeci mi açacaktır?

Saygılarımla.

İmza:Biri beni durdursunnnnn!
Old 24-02-2007, 17:54   #11
Av.Suat Ergin

Sayın Dar'c,

İtiraf.com'a katılmıştım. Buradaki "İtiraf ediyorum" cümlesi pası size atmaya çalışma çabamdı. Görüyorum ki pası iyi değerlendirdiniz.

Öte yandan "Futbol Topunun Zilyetliği" başlıklı foruma da mesaj yazmıştım. Kaldı ki size pas olarak attığım "top" zaten Işıl Hanımın bahçesine kaçan(Ama o daha kesmeden)oradan da benim bahçeme seken toptu...

Yani top sizde...

Saygılarımla

İmza: Aradan Yüzyıl Geçse De Hala Acemi Kalacak Olan Yönetici
Old 24-02-2007, 18:04   #12
Jeanne D'arc

Öyleyse ben de ve hem de burada (kendi formuma ihanet ederek) itiraf ediyorum: İmzalarınızı sevdim.

Dahası öyle bir mesajlık şutlarla olur mu Sayın Ergin. Maç doksan dakika. Eee hadi koşun biraz! )

Saygılarımla.

İmza:Teknik Direktör ))
Old 24-02-2007, 18:19   #13
Av.Suat Ergin

Topun bana gelmesini bekliyordum. Maç 90 dakika tabii ki...Ama bizde(Sayın Turan ve Dikici ne der bilemem) 90 dakika koşacak yürek, ciğer ve bilumum sakatat kalmadı artık. Bu yüzden topu ayakta tutmamaya özen gösteriyoruz. Hemen en yakın bulduğumuza atıyoruz.

Saygılarımla

İmza: Bilmukabeleci; Belfıtıklı ve Tıknefes ,Acemi Forum Yöneticisi
Old 24-02-2007, 19:53   #14
üye14072

Alıntı:
Sayın avtülaytunçaypeker "şahsi forum alanıma müdahale var" diye men-i müdahale talebinde bulunursa ne yapacaksınız Sayın isimbulamadım? Alıntı denemesi yapılacak yer mi burası?

------------------
Söylesem tesiri yok, sussam gönlüm razı değil. *Fuzuli*

bu vesile ile alıntı yapmayı da öğrendim

sevgiler
saygılar
av.m. emin öztürk
Old 24-02-2007, 20:13   #15
Av.Suat Ergin

Alıntı:
bu vesile ile alıntı yapmayı da öğrendim

Saygılarımla
Old 24-02-2007, 23:31   #16
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
(Sayın Turan ve Dikici ne der bilemem)

Ben de bilemem. O zaman topun zilyetliği kimdedir?
Old 24-02-2007, 23:40   #17
Av.Ayse E.

ben güldüm Allahta sizleri güldürsün...
madem gün karısıklık günü...madem burası karısıklık yeri...maden ıhanet edıyoruz dıger forumlara...
ortaya bır karısıkta benden...
bende futbol sahasına dısardan atılan konfetilerpet sıseler gb gırerek mesaj yazıyorum..
bır ecrımısıl odemem gereklımı sayın Jeaane Darc
konfetilerin pet sısılerın zilyetligi kime ait olacaktır sayın Saim Dikici
bende alıntı yaptıgımı zannedıyorum bir bakıyorum alıntı yok bende ogrenmek ıstıyorum hakıkaten tebrıkler Sayın Emın ozturk
hakkınızda o kadar konusuldu forum acıldı mesajlar yazıldı nerelerdesınız Sayın Tülay hanım
top hala sızde zannımca Sayın Suat bey...
saygılar
ımza:.........pet sise.....
Old 25-02-2007, 00:13   #18
A.Turan

Alıntı:
Yazan alıntı
ne derler acaba? zilyetlik kimin?
ben kimin olduğunu biliyorum ama söylemem. Admin kızar. Burası yeri değil, sahaya gelin maçı orda yapalım
Old 25-02-2007, 12:08   #19
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
konfetilerin pet sısılerın zilyetligi kime ait olacaktır sayın Saim Dikici

Ben en son onları Belediye Çöp Hizmetleri biriminde görev yapan kişilerin ellerinde görmüştüm. Onlarındır.
Old 25-02-2007, 12:29   #20
özgür

Bu zilyetlik meselesinin Sayın Hatemi ye sorulmasını istiyorum..

Sayın Turan maç yapılacaksa toplantı tadında yapılmasını önermek isterim ..hatta İstanbul-ankara-İzmir takımları olsun..THS kupası verilsin
Old 25-02-2007, 14:08   #21
Av.Suat Ergin

Alıntı:
ımza:.........pet sise.....

Doğal ortamda en az 300 yıl(Yoksa 500 müydü?)yaşamayı garantilediniz.

Ömrünüze bereket.

Saygılarımla

İmza: Bana Ne Demeden Her İşe Burnunu Sokan Acemi Yönetici
Old 25-02-2007, 15:17   #22
Av.Suat Ergin

Alıntı:
hatta İstanbul-ankara-İzmir takımları olsun..THS kupası verilsin

İlginç bir öneri. Neden olmasın? Yıllar önce(M.Ö.)İzmir Barosu'nda avukatlar arası futbol turnuvası önerdiğimde çok kişi gülmüştü.Turnuvayı hazırladık;oynandı ve Türkiye'ye yayıldı. Hatta uluslararası turnuvalara girildi.

Sizin önerinizin gerçekleşmemesi için de bir neden yok.Sonra diğer hukuk siteleri ile turnuvalar filan...Ama hatırlatayım, THS'nin de gelenekselleşmeye başlayan bir ilkesi var: Öneri sahibi=Organizasyon sahibidir.

Saygılarımla
Old 25-02-2007, 23:06   #23
NURHANOKURÖZCAN

Ben hala alıntı nasıl yapılır öğrenemedim.
Old 25-02-2007, 23:09   #24
Cest la vie

Alıntı:
Yazan NURHANOKURÖZCAN
Ben hala alıntı nasıl yapılır öğrenemedim.
http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=7278

Bu linkteki mesajlari okursaniz kolaylikla yapabileceginize eminim
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,05181003 saniyede 15 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.