Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Neyimiz var?

Yanıt
Konu Notu: 3 oy, 5,00 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 03-11-2011, 18:06   #631
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Raşit Tavus
Yaşınız hakkındaki sır perdesi de aralanmış gördüğüm kadarıyla azizim.

Misalen "40 yıllık dost" gibi denir ya...Tuş hatası olmuş. Yoksa Sancar Üstadım THS'deki en genç üyelerden birisidir.
Old 04-11-2011, 12:06   #632
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Raşit Tavus
Yaşınız hakkındaki sır perdesi de aralanmış gördüğüm kadarıyla azizim.
Sır olduğunu bilmiyordum Üstadım.
Old 04-11-2011, 12:12   #633
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Misalen "40 yıllık dost" gibi denir ya...Tuş hatası olmuş. Yoksa Sancar Üstadım THS'deki en genç üyelerden birisidir.

Eyvallah Üstadım.
Tuş hatası mı, yaş hatası mı bilinmez gayrı.
Old 24-11-2011, 15:51   #634
Av.Cengiz Aladağ

Yumruk büyüklüğündeki yüreklerine insan sevgisini ve onu geliştirme amacını sığdıran; hain kurşunlara, depremlere, karla kapanan yollara, soğuğa, sıcağa, baskılara, geçim derdine, sıla hasretine, kısaca herşeye rağmen görevlerini yapan; bu ülkede iyi olan ne varsa onda en büyük paya sahip öğretmenlerimiz var.
Tüm öğretmenlerimizi temsilen, kendisinden çok şey öğrendiğim Armağan Konyalı'nın öğretmenler gününü kutluyor, saygılarımı sunuyorum.
Old 24-11-2011, 16:08   #635
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Yumruk büyüklüğündeki yüreklerine insan sevgisini ve onu geliştirme amacını sığdıran; hain kurşunlara, depremlere, karla kapanan yollara, soğuğa, sıcağa, baskılara, geçim derdine, sıla hasretine, kısaca herşeye rağmen görevlerini yapan; bu ülkede iyi olan ne varsa onda en büyük paya sahip öğretmenlerimiz var.
Tüm öğretmenlerimizi temsilen, kendisinden çok şey öğrendiğim Armağan Konyalı'nın öğretmenler gününü kutluyor, saygılarımı sunuyorum.

Aynı dileklere gönülden katılıyorum.

Ben de, Sayın Hulusi Metin'in öğretmenler gününü kutluyorum. Okulunu çok sevdim.
Old 24-11-2011, 16:23   #636
Av.H.Sancar KARACA

Armağan KONYALI ve Hulusi METİN üstadlarımızın öğreticiliklerinin öğretmenlikten geldiğini bilmiyordum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun Sayın METİN ve Sayın KONYALI. Ve THS üyesi hukukçu öğretmenlerin de öğretmenler günü kutlu olsun (benim de tabi ).
Old 24-11-2011, 16:28   #637
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.H.Sancar KARACA
Armağan KONYALI ve Hulusi METİN üstadlarımızın öğreticiliklerinin öğretmenlikten geldiğini bilmiyordum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun Sayın METİN ve Sayın KONYALI. Ve THS üyesi hukukçu öğretmenlerin de öğretmenler günü kutlu olsun (benim de tabi ).

Sizin de öğretmenler gününüz kutlu olsun Üstadım.

Not: Sayın Konyalı ve Metin öğretmen kökenli değildir.
Old 24-11-2011, 16:33   #638
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Sizin de öğretmenler gününüz kutlu olsun Üstadım.

Not: Sayın Konyalı ve Metin öğretmen kökenli değildir.
Durumdan vazife çıkarmıştım
Old 24-11-2011, 16:34   #639
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.H.Sancar KARACA

Sizi nasıl unuturuz, öğretmenler gününüz kutlu olsun.
Old 24-11-2011, 16:38   #640
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Ben
Durumdan vazife çıkarmıştım

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Sizi nasıl unuturuz, öğretmenler gününüz kutlu olsun.
Vazifeden de pay.
Teşekkürler Nur Abla
(Siz Van yolunda iken aradım valla)
Old 24-11-2011, 16:45   #641
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Tüm öğretmenlerimizi temsilen, Armağan Konyalı'nın öğretmenler gününü kutluyor...
Sayın Av.Cengiz Aladağ bana taşıyamayacağım kadar büyük bir onur vermişsiniz. Çok teşekkür ederim.

THS'den öğrendiklerim düşünülürse ben ancak öğrencileri temsil edebilirim. Ve bir gün gelir de Öğrenciler Günü olursa tüm öğrencileri temsil etmekten bu yaşta bile mutluluk duyarım.

Saygılarımla
Old 29-11-2011, 21:22   #643
hukukkızı

kötü geçen bir sınavım ve çook bozuk olan bir moralim var..
Old 29-11-2011, 21:29   #644
Av.Ömer Güntay

Alıntı:
Yazan hukukkızı
kötü geçen bir sınavım ve çook bozuk olan bir moralim var..

Bir sınav gider diğeri gelir. Sınavlar huzurumuzu da sınamasın değil mi?
Hemen doğrulup, telafi imkanları düşünülmeli. Yani demek istediğim, şu meşhur, "yıkılmadııım ayaktayımmm!" düşüncesi.
Old 29-11-2011, 22:27   #645
Nur Deniz

Bölgede 26, Konya'da 19, Akşehir de 6. ve 450 sbs puanı olan kızım var.

Şerefine evde yaş pasta, mercimekli börek, kısır, makarna salatası ve elmalı kurabiye menüsü var.
Old 29-11-2011, 22:43   #646
Av.Ömer Güntay

Alıntı:
Yazan Nur Deniz

Şerefine evde yaş pasta, mercimekli börek, kısır, makarna salatası ve elmalı kurabiye menüsü var.

Çok sevindim. Ailenizin akıl küpüne, hayatı boyunca daha çok ve büyük başarılar dilerim.
Menü ise ağzımı sulandırdı resmen!
Old 29-11-2011, 23:30   #647
kezzy

Alıntı:
Yazan Av.Ömer Güntay
Çok sevindim. Ailenizin akıl küpüne, hayatı boyunca daha çok ve büyük başarılar dilerim.
Menü ise ağzımı sulandırdı resmen!

Benim için çok değerli ama kendisini kırdığım için benimle konuşmayan, özür dileyip açıklama yaptığım halde keçi gibi inadından dönmeyip beni affetmeyen bir arkadaşım var
Old 29-11-2011, 23:32   #648
kezzy

Alıntı:
Yazan Nur Deniz

çok sevindim , başarılarının devamını diliyorum
Old 29-11-2011, 23:46   #649
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Nur Deniz

Kutlarım, başarılarının devamını dilerim.

?: Ama SBS sonuçları Ağustos ayında açıklanmadı mı? Yoksa börekleri ancak mı yapabildiniz?
Old 30-11-2011, 11:42   #650
hukukkızı

Alıntı:
Yazan Nur Deniz

darısı bizimkilerin başına inşallah
Old 30-11-2011, 14:00   #651
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ

?: Ama SBS sonuçları Ağustos ayında açıklanmadı mı? Yoksa börekleri ancak mı yapabildiniz?

Daha 4. sınıf, bu ilk deneme sınavları, seneye bursluluk sınavı için hazırlanıyorlar.

Umudumuz var, bu çocuklar okur.
Old 30-11-2011, 14:02   #652
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan hukukkızı
darısı bizimkilerin başına inşallah
Öğretmen çok önemli ilk kademede, neden olmasın? Çok daha iyi sonuçları olacağını umuyorum.
Old 02-12-2011, 19:09   #653
Nur Deniz

İkramlığında kıl çıkan ev sahibesi:
-Daha yeni duş almıştım! dedi.
Demek ki:

Pişkin ev sahiplerimiz var.
Old 03-12-2011, 11:42   #655
kezzy

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Bir pasta ve 7 mumumuz var...

oooo şimdi anlaşıldı dünya tatlısı yiğenimizin doğum günü var
Old 03-12-2011, 12:00   #656
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Kutlarım. Nice yıllara...

Çocukların yaş gününde pastacılar sevinir. Yaşlıların yaş gününde mumcular sevinir.

Simay'ın yaş gününde hukukçular sevinir.
Old 03-12-2011, 12:52   #657
Gülümse

Kızımız büyümüş artık buçuklu yaşlarla uğraşmıyor
Old 03-12-2011, 13:40   #658
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ

Kutluyorum.
Old 07-12-2011, 19:53   #659
Gülümse

Soru

Uzun ömürlü bir arabam var ama onun ömrünü sağlayacak servisim yok
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,10381389 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.