Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Bugün kendimiz İçin:)

Yanıt
Konu Notu: 15 oy, 5,00 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 01-09-2009, 14:48   #901
NurTuna

Mutlu

düşündüm de herşey kendim için gibi geldi yahu ben çok kötüyüm
Old 01-09-2009, 15:05   #902
Academic

Bu gün kendim için rezervasyon yaptırdım Bizimkiler için de tabi)))
Old 01-09-2009, 16:14   #903
Av.Suat Ergin

Bugün kendim için sakal traşı oldum. Alışverişe çıktım, bir şey almadım. Böylece param cebimde kaldı. Yani kendim için iyi bir şey yaptım.
Old 01-09-2009, 16:17   #904
üye27169

Bende saç traşı oldum.
Evet, bende saçlarımı kestirdim.
Bu halini sevdim.
Top sakallarımı bir dahaki sefere bıraktım
Old 01-09-2009, 16:26   #905
Nur Deniz

Bu gün kendim için kavgaya karışmadım.

Başkasını savunmadım...
Old 01-09-2009, 16:30   #906
üye18721

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Bu gün kendim için kavgaya karışmadım.

Başkasını savunmadım...
Ben karışacağım.20 dakika önce yemeğe gidelim dediğim arkadaş 5 dakika müsade et dedi,hala da gitmeye niyeti yok. Bana önerebileceğiniz bir yöntem var mı? ) (Çabuk ve etkili bir ikna edici yöntem rica edeyim.)
Old 01-09-2009, 16:32   #907
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Future
Ben karışacağım.20 dakika önce yemeğe gidelim dediğim arkadaş 5 dakika müsade et dedi,hala da gitmeye niyeti yok. Bana önerebileceğiniz bir yöntem var mı? ) (Çabuk ve etkili bir ikna edici yöntem rica edeyim.)

Yemeyenin malşını yerler felsefesini şiar edin ve yemeğinize kmseyi müdahale ettirmeyin..

Siz çıkamıyorsanız, dışardan sipariş edin, yemek yiyin ama..
Old 01-09-2009, 16:32   #908
halit pamuk

Bugün masamda onca iş varken hiçbir şey yapmadan oturdum ve şimdi de eve gidiyorum.
Old 01-09-2009, 16:34   #909
üye18721

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Yemeyenin malşını yerler felsefesini şiar edin ve yemeğinize kmseyi müdahale ettirmeyin..

Siz çıkamıyorsanız, dışardan sipariş edin, yemek yiyin ama..
O biraz zor oluyor.Malum ramazan..
Old 02-09-2009, 11:20   #911
üye18721

Alıntı:
Yazan Academic
Bugün kendim için iyi bir şey yapıp uyudum..
İyi yapmışsınız.Ben de önceki gün 13.00'e kadar uyumuşum.Bir haftalık uyku eksikliğini telafi ettim.
Old 02-09-2009, 11:32   #912
Academic

Alıntı:
Yazan Future
İyi yapmışsınız.Ben de önceki gün 13.00'e kadar uyumuşum.Bir haftalık uyku eksikliğini telafi ettim.

Gece daha iyi konsantre olduğum için gece çalışmayı seviyorum, e haliyle uyku düzeni bozuluyor. Bu sabah 10'a kadar uyudum sonra koştura koştura okula geldim
Old 02-09-2009, 11:48   #914
Münzevi

Alıntı:
Yazan Future

Sn Future,

Kevin Hogan'in kaleminden "Istediginiz Kisiye 8 dakikada nasil evet dedirtiniz kitabi var" onu okumanizi tavsiye buyururum
Old 02-09-2009, 11:56   #915
üye18721

Alıntı:
Yazan Puresoul
Sn Future,

Kevin Hogan'in kaleminden "Istediginiz Kisiye 8 dakikada nasil evet dedirtiniz kitabi var" onu okumanizi tavsiye buyururum

O kitabi THS'ye üye olduğum 3 sene kadar önce okumuş,hatta önemli bazı kısımlarını ilgili forumda meslektaşlarla paylaşmıştım.Hepsini de aktaramadım o başka.. Bulursam linkini aktarayım..

Not: Kitaptan feyz alıp da kimseye 8 dakikada evet dedirtebildim mi?
Old 02-09-2009, 12:09   #916
Academic

Bugün sabah gelirken denizde bolca balıkçı teknesi gördüm. Fotoğraf makinası olsa yanımda anında görüntü almak isterdim çünkü balıkçı teknesinin ağları öyle yaydığını hiç görmemiştim. Sanki uzaktan ve tepeden bakıldığında teknenin yanında halka şeklinde bir alan oluşturmuştu ağlar. Bugün kendim için daha önceden iyi birşeyler yapmışım ki şimdi buradayım diye düşündüm
Old 02-09-2009, 13:16   #917
NurTuna

Mutlu

Şimdilik sıcak çikolata ile yetiniyorum, daha iyi bir şeyler düşüneceğim ileri saatlerde
Old 02-09-2009, 13:20   #918
üye18721

Alıntı:
Yazan agatha
Şimdilik sıcak çikolata ile yetiniyorum, daha iyi bir şeyler düşüneceğim ileri saatlerde

2
Afiyet çikolata olsun. )
Old 02-09-2009, 17:39   #919
üye27169

Bugün; çoktandır patlamak istediğim birine patladım ve galip geldim.
Old 02-09-2009, 17:54   #920
funda.0633

bugün kendim için ne yaptım...bugün yine morgtaydım ben ya ot gibi yaşıyorum işte.
Old 02-09-2009, 20:48   #921
Av.Özgür KARABULUT

Şu vakit oldu, ofisteyim ve hala çalışıyorum

Daha da bir kaç saat çalışacağa benziyorum. Ama yine de kendim için bir güzellik yapıp soğuk bir içecek bir paket de cips aldım, güneş gözlüğümü (hem kendi psikolojime oynamak için hem de gözlerimin yanmasını alır diye) taktım, Belkıs Özener'den Tanju Okan'a, Nesrin Sipahi'den Zeki Müren'e, Nilüfer'in 70'li yıllar şarkılarından Erkin Koray'a güzel de bir liste yaptım. Madem çalışıyorum bari keyifli olsun dedim

Şimdi Erkin Koray'dan "İnan ki senden başka hiç kimse yok içimde" çalıyor...
Old 02-09-2009, 20:59   #922
Doç. Dr. Özge Yücel

Uzun zamandan beri ilk kez bugün aylak aylak dizi izleyip sohbet ediyorum.
Old 03-09-2009, 23:29   #923
bürokrat

Bugün kendim için uzun zamandır olduğu gibi hiçbir şey yapamadım
Old 04-09-2009, 09:53   #924
ege

Üç gün kadar önce sabaha karşı saat:5.30 da gökyüzünde bu güne kadar hiç görmediğim parlaklıkta ve büyüklükte
kocamannn bir yıldızla karşılaştım.

Venüs bu yıldız ve O kadar güzel ve etkileyici ki..

siz de eğer sabah 05.30 sularında uykunuzdan bir yıldızın sesi ile uyanırsanız,
doğu ufkuna doğru bakarsanız
bugüne kadar görebildiğiniz tüm yıldızlardan çok ama çok daha büyük ve çok parlak VEnüs'ü seyredin.Mutlaka O dur

garip bir şekilde 3 gündür sabahları aynı saatlerde uyanıp , ikinci katta olan evimin karşısındaki binaların arasındaki bir avuç gökyüzünde tam o saatlerde parlayan venüsü seyrediyorum,

Hemde kendim için
Old 04-09-2009, 10:32   #925
Academic

Bugün kendim için biraz daha fazla çalışacağım sanırım..
Old 04-09-2009, 10:53   #926
Atahun

Bu gün kendim için arabayı tamirciye götürdüm. Cüzdanımın arasına biraz para sıkışmış da...
Old 04-09-2009, 10:59   #927
kordelya

bugün kendim için çikolata yemeye karar verdim ama biraz sabırlı olmalıyım akşama kocaaaaaaaamaaaann zaman var
Old 04-09-2009, 11:28   #928
üye27169

Alıntı:
Yazan ege
Üç gün kadar önce sabaha karşı saat:5.30 da gökyüzünde bu güne kadar hiç görmediğim parlaklıkta ve büyüklükte
kocamannn bir yıldızla karşılaştım.

Venüs bu yıldız ve O kadar güzel ve etkileyici ki..

siz de eğer sabah 05.30 sularında uykunuzdan bir yıldızın sesi ile uyanırsanız,
doğu ufkuna doğru bakarsanız
bugüne kadar görebildiğiniz tüm yıldızlardan çok ama çok daha büyük ve çok parlak VEnüs'ü seyredin.Mutlaka O dur

garip bir şekilde 3 gündür sabahları aynı saatlerde uyanıp , ikinci katta olan evimin karşısındaki binaların arasındaki bir avuç gökyüzünde tam o saatlerde parlayan venüsü seyrediyorum,

Hemde kendim için

Biliyor musunuz?
İki gündür benimle aynı saatlerde gökyüzünü seyreden biri olmasını, dolunay' ın ve yıldızların parlaklığını gören ve buraya yazan biri olmasını diliyordum.
Hatta birileri merak edip te gökyüzünü inceler mi diye KHS de de bu konuya özellikle değindim.
Çünkü iki gündür gökyüzü,dolunay ve yıldızlar öyle farklı,öyle parlak geliyor ki...
Ay a en yakın ve en kocaman yıldızın göz kırpması,dolunay ın etrafındaki ışık hüzmesinin gece karanlığında dağların şekillerini ortaya çıkarması, sabaha karşı dolunay ın ateş topuna dönüşmesi ve bunlara şahit olmak çok güzel bir duygu.
Bu mucizelere ortak olan birinin olduğunu bilmek de güzel...
Old 04-09-2009, 12:12   #929
üye27169

Alıntı:
Yazan Işıl YILDIZ
Biliyor musunuz?
İki gündür benimle aynı saatlerde gökyüzünü seyreden biri olmasını, dolunay' ın ve yıldızların parlaklığını gören ve buraya yazan biri olmasını diliyordum.
Hatta birileri merak edip te gökyüzünü inceler mi diye KHS de de bu konuya özellikle değindim.
Çünkü iki gündür gökyüzü,dolunay ve yıldızlar öyle farklı,öyle parlak geliyor ki...
Ay a en yakın ve en kocaman yıldızın göz kırpması,dolunay ın etrafındaki ışık hüzmesinin gece karanlığında dağların şekillerini ortaya çıkarması, sabaha karşı dolunay ın ateş topuna dönüşmesi ve bunlara şahit olmak çok güzel bir duygu.
Bu mucizelere ortak olan birinin olduğunu bilmek de güzel...

"Uçan Daire gördüm" dememe az kalmışmış
Old 04-09-2009, 13:09   #930
suskun_juliette

Bugün kendim için en güzel gün,yarınsa en korkunç gün olacak.Aslında bugün kendim için zamanı durdurabilmeyi isterdim
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi