Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Adliye Duvarı Staj ve mesleki dayanışma ilanları, hukuk panel, konferans, toplantı haberleri ve hukukla ilgili her türlü ticari nitelik TAŞIMAYAN duyurular. Tarih içeren aktiviteleri ayrıca Hukuk Takvimize de işleyebilirsiniz.

İstanbul'da kuracağım büroda çalışabilecek meslektaş arıyorum

Yanıt
Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 24-10-2007, 16:11   #1
Avukat Kamer Akgül

Varsayılan İstanbul'da kuracağım büroda çalışabilecek meslektaş arıyorum

İstanbul'da açacağım büroda beraber çalışabileceğim meslektaş arıyorum. Özel hukuk alanında tecrübe tercih sebebidir.

Koşullar:
1. Her türlü büro masrafı tarafımdan karşılanacaktır.
2. Maaş verilecektir.
3. Çalışacağım kişi kendisi de iş alabilecektir. Fakat öncelik benim Almanya'dan (yurtdışından)yollayacağım işlere verilecektir.
4. Seyahat engeli olmayacak.

İlgilenenlerin avkamerakguel@hotmail.de adresine yazması rica olunur.
Old 18-01-2008, 15:56   #2
sone1907

Sizinle çalışmak isterdim.. Ama istediğiniz kadar tecrübeli değilim, üstelik daha stajyerim umarım istediğiniz gibi olmuştur her şey..
Old 22-01-2008, 23:43   #3
legalist

Kamer Bey Merhaba, Mesajinizi Okudum SÖyledİĞİnİz Krİterlere Tam Uymamakla Bİrlİkte, İlgİmİ ÇektİĞİ İÇİn Sİze Cevap Yazma GereĞİ Duydum.anladiĞim Kadariyla Sİz SÜreklİ Olarak YurtdiŞinda Bulunacak Ve İstanbulda AÇacaĞiniz BÜroda GÖnderdİĞİnİz İŞlerle İlgİlenecek Avukat Ariyorsunuz. Özel Hukuk Alaninda Bellİ Bİr TecrÜbe KazandiĞimi DÜŞÜnÜyorum. Halen İstanbul KadikÖyde Hukuk BÜrom Bulunmaktadir. OldukÇa GenİŞ Ve KullaniŞli BÜromda Benİm DiŞinda HİÇ Kİmse ÇaliŞmamaktadir. Sekreter BÖlÜmÜ 3 Avkatin Bİr Arada ÇaliŞabİleĞİ GenİŞÇe Bİr Oda Ve Benİm Kullandiim Bİr Oda Bulunmaktadir. BÜromda Mutfak Ve Lavabo Bulunmakta Ayrica BÜtÜn Odalari 4 Avukatin ÇaliŞabİleceĞİ BÜro Malzemelerİne Sahİptİr.Özelİkle Özel Hukuk Dosyalarina Bakiyorum Ve Dosyalarimda Çok Sayida DeĞİldİr. AÇikcasi Sİze Teklİfİm Sİzede Uymasi Durumunda AnlaŞmamiz Halİnde Benİm BÜrom Üzerİnden Sİzİn GÖndereceĞİİz Dosyalarla DoĞrudan İlgİlenebİrİm. Bu Sadece Bİr Teklİftİr. Farkli Teklİflere AÇiĞim. İyİ ÇaliŞmalar
Old 23-02-2008, 15:23   #4
Günsu Akçagöz

Mutlu

Sayın Meslektaşım,

Ben 1983 Istanbul Alman Lisesi mezunu olduğum için Alman müvekkillerim çoğunlukta.
Büromuz Pendik'te bulunmakta. Bazı davalarımız hakkında bilgi sahibi olmanız için lutfen google'a "günsu akçagöz" yazınız.

Beraber birşeyler yaratabileceğimiz düşüncesinde iseniz, aramanızdan mutluluk duyarız.

Saygılar,
Old 14-03-2008, 18:06   #5
avukat şefik

eğer istersenz bağlantıya geçelim konuşuruz. aşmanya üzerinden özellikle tanıma davalarıyla ilgili tecrübem vardır
diğer özel hukuk dallarındada tecrübem vardır isterseniz bağlantıya geçebiliriz.av.sefikcelik@hotmail.com
Old 10-04-2008, 14:55   #6
Altınışık

Sayın Kamer;
Ben Marmara Hukuk 4.sınıf öğrenciyim,
eger boyle bir buro kurduysanız burada staj yaparak
kendimi geliştirmek isterim.ilgilenirseniz sevinirim...
(2ay sonra mezun olmam kuvvetle muhtemel)
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi