Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

Muhtar Adayı Oldum,Ama Sorunlar Bitmiyor,Destek Bekliyorum

Konuyu Kilitleyin
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 22-02-2009, 11:34   #1
Av.Habibe YILMAZ KAYAR

Varsayılan Muhtar Adayı Oldum,Ama Sorunlar Bitmiyor,Destek Bekliyorum

KAHDEM Kurumsal Sitesine ( http://www.kahdem.org.tr/) gelen mail ilgilisine bilgi verilerek yayınlanmıştır.

Alıntı:
kagıthane ham. muhdar adayı oldum ama sorunlar bitmiyor bayan olarak çıkdıgım için namusuma söylemedikleri kalmadı sizden destek bekliyorum
Old 22-02-2009, 12:53   #2
cebba

öncelikle muhtar adaylığınız için sizi tebrik ediyorum. mademki böyle bir işe girdiniz kesinlikle devam edin ki ülkemizde kadın neler yapabileceği birkere daha ortaya çıksın. SAYGILARIMLA
Old 22-02-2009, 13:04   #3
Av.Habibe YILMAZ KAYAR

KA-DER (Kadın Adayları Destekleme Ve Eğitme Derneği) ile iletişime geçmeniz yararınıza olacaktır..

Alıntı:
KA-DER

Misyonu: Kadınların seçimle ve atamayla gelinen tüm karar verme mekanizmalarında eşit temsilini sağlamaktır.

Amacı:

· Kadınların politikaya katılımını engelleyen ekonomik, sosyal, kültürel, yasal engellerin ortadan kaldırılması için,

· Kadınların karar verme mekanizmalarında temsilini sağlamak için geçici özel önlem politikalarının yasalarda ve siyasi parti tüzüklerinde yer alması için,

· Politik yaşamda yer alan partili ve partisiz kadınların güçlendirilmesi, aday olmaya teşvik edilmesi, görünür kılınması için,

· Siyasi partilerde yer alan kadınlar arasında; onlarla kadın hareketi arasında, kadın sorunları ve politikaları konusunda iş ve güç birliğinin gelişmesi için,

· Lobi, savunu, kampanya, örgütlenme, eğitim çalışmaları yapmaktır.

http://www.ka-der.org.tr/

İLETİŞİM
GENEL MERKEZ
Telefon : 0212 273 25 35
Faks : 0212 273 25 36
Adres : İrfan Baştuğ Sk. Yuva5 Apartmanı 15/7
Esentepe / İstanbul
E-posta : kadergm@e-kolay.net
Old 23-02-2009, 09:24   #4
cebba

evet kader le iletişime geçmeyi düşünüyordum teşekürler
Old 03-03-2009, 11:02   #5
Konuk

Desteklerİnİz İÇİn TeŞekkÜr Ederİm.. Bu Yolda Israrla Hala Devam Etmekteyİm.. Ka-der İle İletİŞİme Gececegİm. Çok Saolun
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi