Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Soruları Arşivi THS Hukuk Soruları alanına 2000-2007 yılları arasında gönderilmiş eski soruların arşivlendiği forum alanımız. Bu alan yeni mesajlara ve yanıtlara kapalıdır ve sadece arşiv amaçlı olarak yayında tutulmaktadır.

Anlayamıyorum

Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 21-03-2004, 22:17   #1
manager

Rahatsiz Anlayamıyorum

sevgili arkadaslar vereceginiz bilgiler için şimdiden saolun.

bana ait kredi kartından dolayı icra takibine başlandı. fakat bunu odemek gibi bir durumda olmadıgımdan gidip mal beyanında durumu izah ettim fakat bir zaman sonra babama ait eve icraya gelindi nasıl oldu kısaca bahsedim ben babamdan ayrı yasıyorum fakat biliyorsunuz muhtarda ve semt karakolunda konut bildirim formları mevcut muhtarda olan form üzerinde oynama yapıp benim adımı eklemişler fakat karakolda olan nüshasına dokunamamışlar yani 2 ayrı konut bildirimi mevcut buna istinaden ailemin evine icraya gelindi ve 2 kez ayrı ayrı eşya aldılar ve birinci eşya benim adıma tebliğ edilerek satılmış babam itiraz etmiş fakat hakim babama 2 .ci mahkemede davayaı kaybettigini soylemış ( tüm eşyalar babama ait faturalı) ve babam yargıtaya basvurdu ayrıca muhtarı sahtekarlıktan mahkemeye verdi ve muhtarda suclu bulunup yargılanmaya başlandı benim sormak istediğim babam itirazında muhtarlıkta bu belgenin asılsız oldugunu konuyu belirtmemiş ve icra takibi devam ediyor bu takibin durdurulması için ne yapılabilinir ayrıca benim şu anda bir adresim var ve bunu beyan etmedim adresimi beyan ettikten sonrada ailemi rahatsız etmeye devam edeceklermidir ?

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,02111912 saniyede 15 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.