Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Ticari Duyurular Ticari hukuk programları ve ürünleri, ücretli seminer ve konferans duyuruları, hukuk kitapları - yayınları. Hukukla ilgili tüm ticari ilanlar için.

TÜRAVAK İleri Eğitim Sağlık Hukuku Sertifika Programı

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 04-01-2015, 19:21   #1
Doç. Dr. Özge Yücel

Varsayılan TÜRAVAK İleri Eğitim Sağlık Hukuku Sertifika Programı

*** KONULAR ***
Giriş – Kavramlar- Ulusal/Uluslararası Mevzuat
İnsan Hakkı Olarak Sağlık Hakkı ve Sağlıkta Özelleştirme Uygulamaları
Hasta Hakları-1
Hasta Hakları-2
Hekimin Yükümlülükleri
Tıbbi Müdahalenin Hukuka Uygunluğunun Koşulları
Hasta ile Hekim Arasındaki Hukuki İlişkinin Niteliği
Hekimin ve Özel Sağlık Kuruluşlarının Tazminat Sorumluluğu
Hekimin ve Diğer Sağlık Çalışanlarının Ceza Sorumluluğu
İdarenin Sorumluluğu
Tıbbi Bilirkişilik ve Bilirkişi Raporları
Mesleki sorumluluk sigortası
Yargıtay 13. HD Uygulamaları
Olgu sunumu (sünnet, ötanazi, kürtaj, taşıyıcı annelik) ve tartışmalar
Programlara katılım bedeli;
Avukat Stajyeri - Öğrenci (Hukuk Fakültesi Öğrencisi) :
400 TL
Avukat :
750 TL

TBB Dışı Katılım :
1.000 TL
- Katılım ücretine eğitim programı, öğle yemeği,eğitim materyalleri, eğitim süresince çay-kahve ikramları dahildir.
- Ödemeler Kredi kartı, nakit, banka havalesi ile yapılmaktadır. (Kredi kartına 4 eşit taksit - (BONUS))
- Eğitimler Cumartesi-Pazar günleri Litai Konukevinde yapılacaktır.
- Eğitim programı 50'şer dakikalık günde 7, toplamda 28 dersten oluşmaktadır.
- Program sonunda katılımcılara sertifika verilecektir. Bunun için en az 21 ders saatine katılmak zorunludur.
- Kontenjan sınırlıdır.
- Ön kayıtlar sitemizdeki online butonu tuşlanarak tarafınızdan ve tüm bilgiler eksiksiz olarak yapılmalıdır.
- Stajyer Avukat veya Öğrenci (Hukuk Fakültesi öğrecisi) başvurularında ;
TBB Stajyer Avukat kimlik veya Okul Öğrenci kimlik fotokopisinin yigithakimoglu@turavak.org.tr mail adresine veya (0312) 287 74 66 numaralı faksımıza gönderilmesi gerekmektedir.

- Kayıt işlemleri bilgisayar programı tarafından, online başvuru önceliğine göre otomatik olarak yapılmaktadır.
- Konaklama rezarvasyonu için Litai TBB Konuk Evi ile görüşülmesi gerekmektedir.
- Dersler 09:30'da başlayıp, 17:20'de sona ermektedir.
- Yönetim kurulu kararı nedeniyle ücret iadesi ve program değişikliği yapılamamaktadır. * Program ve koşullarda değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Yer : Litai TBB Konukevi-Ankara

Kayıt ve İletişim
Yiğit HAKİMOĞLU
(312) 292 59 00 - 99053
Oğuzlar Mah. Av. Özdemir ÖZOK Sokak (Eski 1366. Sk.) No: 3 Kat: 1 06520 - Balgat / ANKARA
yigithakimoglu@turavak.org.tr
Ankara dışından gelecekler Litai TBB Konukevi'nde özel konaklama paketinden yararlanabilirler. Ayrıntılı bilgiler "www.litaihotel.com" dan alınabilir.
İletişim için
Can BARUT
(312) 287 87 90
Oğuzlar Mah.Barış Manço Cad. İlhami Soysal Sok.No:3 Balgat/ANKARA

EĞİTMENLER
Prof. Dr. Aynur Yongalık
Yrd. Doç. Dr. Çiğdem Sever
Doç. Dr. Erhan Büken
Doç. Dr. Gürkan Sert
Doç. Dr. Tuğrul Katoğlu
Yrd. Doç. Dr. Özge Yücel

MODERATÖR
Yrd. Doç. Dr. Özge Yücel

http://ileriegitim.turavak.org.tr/saglik_2.aspx
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi