Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Meslektaşların Soruları Hukukçu meslektaşların hukuki nitelikte sorularını birbirlerine yöneltecekleri mesleki yardımlaşma forumu. SADECE hukuk fakültesi mezunları ile hukuk profesyonellerinin (bilirkişi, icra müdürü vb.) yazışmasına açıktır. [Yeni Soru Sorun]

17.03.2017 saat 22:00 UYAP çalışmıyor kesin süreli iş

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 17-03-2017, 21:14   #1
Fazladanödemeyeçözüm

Varsayılan 17.03.2017 saat 22:00 UYAP çalışmıyor kesin süreli iş

Merhaba meslektaşlarım,ihtarlı, kesin süreli tanık bildiriminin son günü ile uyap sorunu ilk kez çakışmış oldu bizim için.Son 2 saatimiz ne yapacağımızı bilmiyoruz, kaçınılmaz sona doğru HMK 140/son hükmüne hızla yaklaşıyoruz!Kıymetli fikirlerinizi bekliyoruz.
Old 17-03-2017, 21:30   #2
antipersonel

Hmk 95/1 eski hale getirme talep ediniz. Ayrıca 17/03/2017 günü mesai bitiminden sonra başlayan yazılım güncellemesi işlemi nedeniyle buna ilişkin ekran görüntüleri alıp talebinize ekleyebilirsiniz diye düşünüyorum. Ayrıca avukat portalda bilgi güncelleme alanında e-mail ve telefon bilgileriniz kayıtlı ise çalışmanın yapılacağı konularinda iletişim bilgilerinizden bilgi iletileri gönderilmesi de gerekmektedir. Eski hale getirme talebinize bunu da geçebilirsiniz.

Saygılarımla
Old 17-03-2017, 21:47   #3
Av.Ufuk Bozoğlu

Sadece sizin Uyap / bilgisayar mı sorun veriyor?

Uyap'a giriş yapabilen bir meslektaşınıza yetki belgesi gönderin, vekaleti de ekleyin o kişi, vekaletname işlemleri butonunu kullanarak dosyaya giriş yapsın, vekalet yetki belgesi ve tanık dilekçesini sunsun.

Saygılarımla,
Old 17-03-2017, 22:01   #4
Fazladanödemeyeçözüm

Ülke genelinde bir güncelleme sorunu var sanıyorum çünkü saat 17e kadar sorunsuz girebiliyorduk. Hmk 95/1 sorun ülke genelinde değilse çare olmayacak gibi?
Old 17-03-2017, 22:06   #5
antipersonel

17/03/2017 tarihli güncelleme tüm Türkiye genelinde yapılan bir güncelleme. Zaten sitede calismanin olacagina dair pop-up olarak otomatik bildirim çıkıyor. Fakat bu bildirim 16/03/2017 gününden itibaren yayımlandı. Ne kadar kişi bilgilendirildi bu kadar kisa sürede bu ise ayri bir muamma
Old 17-03-2017, 22:20   #6
Fazladanödemeyeçözüm

Çok teşekkür ediyorum ilginiz için,saygılar, pop up hiç rastlamadım muhtemelen güvenlik ayarlarından ekranımda hiç çıkmadı bugün defalarca girdim,Hmk 95/1 talep edip, süresi içinde ve son güne kalmadan tanık isimlerimizi bildireceğiz. Takvimin değişeceği son 1 saatlik zaman dilimi keşke güncelleme yapılmasa.Sağlık olsun,neticede çok yıprandık.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi