Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Bugün kendimiz İçin:)

Yanıt
Konu Notu: 15 oy, 5,00 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 13-08-2009, 22:27   #871
Münzevi

Bugun kendim icin yaptigimi zannettigim cam silmek boynumu ve sirtimi fena halde agritmaya basladi. Bir dahaki seneye kadar kendim icin cam silmemeye karar verdim.

Bu arada bir arkadasimin babasini Nisan ayinda cam silerken 3. kattan dusmek suretiyle kaybetmistik. Allah rahmet eylesin
Old 14-08-2009, 09:37   #872
Atahun

Alıntı:
Yazan Puresoul
...........................Herkese tavsiye ederim. Ozellikle evli erkeklere. Sizi temin ederim esinizin cok hosuna gidecegi bir sey cam silmek. Hatta oyle ki size futbol maclarini rahat rahat izleyin diye evinizin bahcesine devasa bir projector bile kurabilir. Plaza da neymis

Alıntı:
Yazan Puresoul
.....................................Bu arada bir arkadasimin babasini Nisan ayinda cam silerken 3. kattan dusmek suretiyle kaybetmistik. Allah rahmet eylesin

Ben de; "bizim erkekler cam silmeyi beceremez, silecem derken tepe takla düşer. Sonra evin kadınına bir de ilave bakım işi çıkar." diyecektim ki...

Evet, Allah rahmet eylesin. Kötü olmuş.
Old 14-08-2009, 10:32   #873
Münzevi

Alıntı:
Yazan Atahun

Ben de; "bizim erkekler cam silmeyi beceremez, silecem derken tepe takla düşer. Sonra evin kadınına bir de ilave bakım işi çıkar." diyecektim ki...

Evet, Allah rahmet eylesin. Kötü olmuş.

Ama o onun meslegiydi.Cam silme dedim ama sanirim cam silme degil de, pencere takarken olmustu adamcagiz.
Old 14-08-2009, 10:36   #874
Münzevi

Alıntı:
Yazan Atahun

Sizin kadinlar duserse dussun canim, sizinki can, onlarinki patlican. Hatta olseler de olur. Yenisini aliriz fena mi? Hic yanilmiyorum varya... Valla he. Tam on ikiden..
Old 21-08-2009, 11:36   #875
Academic

Hergün kendim için de küçük güzel şeyler yapmayı alışkanlık haline getirdim. Sabah erken kalkıp sahilde yürüyorum. Yalnız bu sabah beni köpekler kovaladı çok korktum.
Old 21-08-2009, 11:53   #876
üye18721

Alıntı:
Yazan Academic
Hergün kendim için de küçük güzel şeyler yapmayı alışkanlık haline getirdim. Sabah erken kalkıp sahilde yürüyorum. Yalnız bu sabah beni köpekler kovaladı çok korktum.
Ben köpeklere alıştım. Size havlayan köpeklere bağırırsanız üzerinize saldırmazlar,deneyimle sabittir. )
Old 23-08-2009, 12:53   #877
Gülümse

Uzun zamandan beri kendim için yaptığım tek şey yüzmekti. Ama dün kendim için harika bir şey yaptım. 22 Ağustos 2009 Ataköy Organik Menemen Şenliği'ne katıldım.

Basit bir menemeni şenlik haline getiren başta Suat Ergin olmak üzere tüm dostlara teşekkür ederim.
Old 28-08-2009, 22:39   #879
üye18721

Bugün-lerde- uzun bir diyetin ardından normal kilomun altına inince, uzun bir zamandır yemediğim börek v.s, tatlandırıcısız içecek çeşitleri.. kısaca her şeyi rahatlıkla yiyip içebiliyorum. )
Old 28-08-2009, 22:49   #880
Atahun

Gerçi gündüz yapamadım gece yaptım ama...

Uzun zamandan beri türkü dinlememiştim. Barak ovasından; Sivas' a, Erzincan'a, Arguvan' a... ordan da Ege' ye uzandım.

Ne kadar da özlemişim.
Old 29-08-2009, 20:25   #881
Av.Ufuk Bozoğlu

Bugün kendim için en sevdiğim şeylerden birini yaptım.

Denizde yıkılana kadar voleybol oynadım.
Old 29-08-2009, 20:27   #882
Doç. Dr. Özge Yücel

Alıntı:
Yazan av-ufuk
Bugün kendim için en sevdiğim şeylerden birini yaptım.

Denizde yıkılana kadar voleybol oynadım.

Siz denize girdiğinizi ve yüzdüğünüzü daha önce yazdığınızda da kendim girmiş gibi mutlu olmuştum, yine oldum.
Old 29-08-2009, 21:21   #883
Av.Cengiz Aladağ

Yeni Türkü'yü canlı dinledim (hala dinliyorum), "Olmasa Mektubun"da kızımla dans ettim.
Old 29-08-2009, 21:24   #884
üye18721

İş arasında net'e,sitelere girdim.Ara sıra yazı yazdım.İş verimim % 30 .Demek ki kendim için çok şey yapmış,hoşuma giden şeylerle meşgul olmuşum.Sonuç klasik ağustos böceği hikayesi, hala işteyim.
Old 30-08-2009, 20:27   #885
ege

Tatile gittim ve döndüm

Merhaba sevgili dostlar,

Merhaba THS
Old 30-08-2009, 20:29   #886
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan ege
Tatile gittim ve döndüm

Merhaba sevgili dostlar,

Merhaba THS

Bizim için döndüğünüz izlenimini kazanmak istedim nedense..

Lütfen bozmayınız..
Old 30-08-2009, 20:42   #887
ege

tabii ki bütün sevdiklerim için döndüm

son günü küçük bir vukuatla geçirdim,

yere düşüp başımı biraz şiddetlice çarpmışım ki günün yarısını hastanede geçirdim.
o zaman kendime dedim ki
sevdiklerim var ve beni de özleyenler var,
sağlam kalmalıyım.!

hepinizi özledim
Old 30-08-2009, 20:45   #888
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan ege
tabii ki bütün sevdiklerim için döndüm

son günü küçük bir vukuatla geçirdim,

yere düşüp başımı biraz şiddetlice çarpmışım ki günün yarısını hastanede geçirdim.
o zaman kendime dedim ki
sevdiklerim var ve beni de özleyenler var,
sağlam kalmalıyım.!

hepinizi özledim

Geçmiş olsun, kafa travması diyerek, röntgen eşliğinde gözleme alındınız anlaşılan..

Aman dikkat edin..

Geçmiş olsun.
Old 30-08-2009, 20:52   #889
ege

evet aynen öyle

çok teşekkürler.

başka vukuat yok ama değil mi??
Old 30-08-2009, 22:58   #890
Münzevi

Alıntı:
Yazan suskun_juliette
Bugün kendim için en büyük iyiliği yapıp aşkın yanına koşuyorum!

Yarın ama saat itibariyle bugün,20 saatlik bir otobüs yolculuğu yapacağım,bana iyi şanslar dileyin THS ahalisi!

iyi yolculuklar juliette. ben de aynisini yaklasik 10 gun once yapmis ve dogum gunumu onun yaninda gecirmistim
Old 30-08-2009, 23:06   #891
Gülümse

Bugün kendim için harika bir program yapmıştım. Fakat hesapta olmayan bazı aksilikler yüzünden işe gidip başka birinin yerini doldurmak zorunda kaldım. Sanırım çok şey kaçırdım... Öyle değil mi Adli Tip ?
Old 31-08-2009, 11:55   #892
Academic

Kendim için çok çalıştığımı zannediyordum ama aslında kendim için değil galiba.. yoksa öyle mi..? yoksa değil mi?..öyle mi değil mi? şaşırdım
Old 31-08-2009, 12:02   #893
uye8490

Uzun bir süredir büyüsüne kapılmamakta kararlı olduğum antibiyotikleri ,tamamiyle kendim için, bugün yeniden keşfettim.
Old 31-08-2009, 12:28   #894
Münzevi

bugun kendim icin birini msn'ime ekledim
Old 31-08-2009, 15:35   #895
Gülümse

Bugün kendim için zamanım kalırsa sadece yüzebileceğim...
Old 31-08-2009, 15:55   #896
Doç. Dr. Özge Yücel

Alıntı:
Yazan Gülümse
Bugün kendim için zamanım kalırsa sadece yüzebileceğim...

Harika...
Old 31-08-2009, 18:58   #898
üye18721

Bu yıl tatile gidemedim,denize de girmedim.Büronun penceresinden denize gidenleri seyrettim.Hoş zamanım olsa da, İstanbul'da denize girmem.Zira açıklamalar ne olursa olsun,yaklaşık 30 yıldır İstanbul'da denize girilecek temiz deniz yok.Bari havuza gidebilseydim; o da mümkün olmadı.Eylül bitmeden -havalar soğumadan- bir İstanbul dışına çıkabilsem ve temiz denizlerde yüzebilsem.
Mucize beklemek gibi bir şey galiba.. )
Old 01-09-2009, 11:38   #899
ege

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Yeni Türkü'yü canlı dinledim (hala dinliyorum), "Olmasa Mektubun"da kızımla dans ettim.

Kızımın 4-5 yaşlarında iken ben bu şarkıyı söylediğimde
"anne bunu söyleme boğazım acıyor benim..." dediği şarkı.

Yeni Türkü hiç eskimiyor ki..
Old 01-09-2009, 13:41   #900
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Bu yıl hiç denize giremedim. Deniz beni özledi, ben denizi...

Bu gün?!
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 2 (0 Site Üyesi ve 2 konuk)

Forum Listesi