Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Konu Notu: 3 oy, 3,67 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 03-10-2007, 01:16   #1201
Gülümse

THS'ye her giriste 2-3 uyenin ama 100-200 konugun olduguna bakip guldugumu i.e
Old 03-10-2007, 06:10   #1202
Armağan Konyalı

Alaycı gülümsemeniz karşısında 200 konuktan biri olduğumu itiraf ediyorum.
Old 03-10-2007, 06:15   #1203
üye18721

Yaklaşık 3 aydır THS üyesi olduğum halde hala alıntı yapmayı beceremediğimi itiraf ediyorum.
Old 03-10-2007, 06:22   #1204
Armağan Konyalı

Sayın Av.Ferda Aydın

O kadar çok yazıyorsunuz ki alıntı yapmaya fırsatınız olmuyor.

Ben yine de ilgili bilgiyi veren adresi aşağıda itiraf ediyorum:

http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=7278

Saygılarımla
Old 03-10-2007, 06:32   #1205
üye18721

bu durumda olduğumu İ.E.Sayın Konyalı
Old 03-10-2007, 13:14   #1206
özzlem

Öncelikle Görkem'e ve onunla aynı durumda olan arkadaşlara hızlarını azaltmaları gerektiğiniitiaf ediyorum.
Şuan okulda olduğumu,vergi hukuku desine gimek için 3 saat beklediğimi ve onlari çok kıskandığımı itiraf ediyorum.
Old 03-10-2007, 13:56   #1207
Av.Ufuk Bozoğlu

Fenerbahçeli olmadığım halde, güzel futbolundan mutluluk duyduğumu İ.E.

En sportif saygılarımla...
Old 03-10-2007, 14:48   #1208
Gülümse

Cocukken kaleci olmak disinda futbolda anlamadigimi, hatta milli takim dahil olmak uzere hic bir takimi tutmadigimi, cocuklarimi bu sporu yapma konusunda desteklemedigimi i.e
Old 03-10-2007, 15:07   #1209
*sinequanon*

İ.E. çoğu zaman çok fazla kitap,dergi,gazete,ansiklopedi okumayan;haberleri izlemeyen;etrafta,ülkede olup bitenlere ilgi duymayan;yeni bir şeyler öğrenme kaygısı da duymayan;gözünü açıp dikkatlice bakmadan yaşayan insanlar daha mı mutlu acaba diye düşünüyorum.Acaba mutluluğun anahtarı çok fazla ayrıntıya girmeden,koyun misali sürekli başkaları tarafından yönetilerek yaşamak mı!
Old 03-10-2007, 15:16   #1210
Av.Ufuk Bozoğlu

Mutluluk;Farkında olmakla bu farkındalılığın, seni yıpratmasına izin vermeden, içindeki özü koruyabilmekle ilgili olduğunu düşünüyorum.

Olan ile olması gereken arasındaki uçurum açıldıkça, küçük şeylerle mutlu olmak da bir o kadar artıyor.

Yalan bir mutluluk haline mahkum edilmek de bize nasip oldu herhalde

Saygılarımla...
Old 03-10-2007, 15:43   #1211
zözkan

Derste pratik çalışma yapmadan sınavda olay sorularının sorulmasını anlamadığımı i.e. Ayrıca bunun ceza hukuku derslerinin hepsinde olması da ayrı bir mevzu...
Old 03-10-2007, 18:47   #1212
Gülümse

Gelen telefonlar ve calan kapilar... sinirden patlamak uzereyim...
Old 03-10-2007, 19:03   #1213
*sinequanon*

Niye bilmem canım bir değişiklik yapmak istedi.İ.E. artık ben de görünmezim.Forumları dolaşırken karanlıkta usulca bir el sırtınıza dokunursa,bir ses duymuşsunuz gibi gelir ama etrafta kimseyi göremezseniz anlayın ki o benim
Old 03-10-2007, 19:37   #1214
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:
Yazan Gulumse
Gelen telefonlar ve calan kapilar... sinirden patlamak uzereyim...

Duymayabilir ve açmayabilirsiniz. Ben öyle yapıyorum. İ.E.
Old 03-10-2007, 21:18   #1215
oguzhand0

İtiraf Ediyorum..

Siteye ilk geldiğim günlerde buranında daha önce üye olduğum müzik forumlarından farksız olduğunu düşünmüştüm.

Hatta sitedekilere abicim, aga diye hitap edebileceğimi bile sanmıştım.
Aaah ah, gençlik.... =)
Old 03-10-2007, 22:50   #1216
Veysel

Sayın Habibe Yılmaz KAYAR' ın Kadın Hakları Çalışma Grubunda açmış olduğu "Anayasa ve Kadınlar" adlı konudaki kadın örgütleri listesini gördüğümde korktuğumu ... i.e.

İnşallah hepsi bu kadardır.
Old 04-10-2007, 13:52   #1217
Av.Ufuk Bozoğlu

Siteye giriş yapabildiğime inanamadığımı, bir kaç saatlik ayrılığın bile fazla geldiğini İ.E.
Old 04-10-2007, 17:42   #1218
halit pamuk

önemli bir iş için aradığım zaman keyiften telefonlarını açmayan kişilere çok kızdığımı itiraf ediyorum.
Old 04-10-2007, 17:47   #1219
OLCAYK

Meslektaşlarımdan yardım almak istediğim bir konu için THS' ye girdiğimde, yaklaşık bir saattir sorulan soruları okuyup, yanıtlayabildiklerimi yanıtlamaya çalışırken zamanın nasıl geçtiğini ve ne soracağımı unuttuğumu İ.E.
Old 04-10-2007, 20:33   #1220
Gülümse

Olmayacak zamanda soylenerek actigim telefonlardan hep cok sevdigim insanlar ciktigini ama yine de ayni hataya dustumgumu i.e
Old 05-10-2007, 08:46   #1221
Av.Mehmet Saim Dikici

THS. Streseson.com 'da doğaçlama roman girişimim nedeniyle ortamın sütliman olması temelinde Sayın Adminden teşekkür beklediğimi İ.E. )))
Old 05-10-2007, 10:07   #1223
S.Orhan

THS'ye girdiğimde kaç üye , kaç konuk olduğuna nasıl bakılacağını hala bilmediğimi İ.E.
Old 07-10-2007, 01:06   #1224
Gülümse

Hala itiraf com un yerini bulamakta zorlandigim i.e

Gulumsemeniz temennisi ile..
Old 07-10-2007, 21:59   #1225
Ahmet Turan

Geçenlerde strese.son.com topiğine bir msaj yazdım. Sonra baktım kelime ve harf hataları var düzilteme tuşuna basıp düzelttim sakla tuşuna bastım mesajim silindi.
Ben şaşırdım.
Neyse aynı mesajı ikinci kez yazdım, bu kez şuraya şu kelimeyi ekliyim dedim hemen düzelt butonuna bastım. girdim düzelttim sakla dedim baktım mesaj uçtu.
Üçüncü kez aynı işi yapıcaktım kidedim herhalde bi sorun var siteye çıkış giriş yapiyim. ve öyl eyaptım baktım bir özel mesaj. Sayın turan neden bu emasjı yazmakta ısrar ediyorsunuz. site kurallarına aykırı bu mesaj meğerse aynı anda siliniyormuş mesajım. Benim yaptığım işlemden ise haberdar olmayan forum yöneticisi arkadaş benim huysuzluk yaptığımı sanarak üzülüyormuş
Bu itiraftan sonra hala benim huysuzluk yaptığım düşünüyor mu merak ettiğimi itiraf ediyorum sayın Konyalının
Old 07-10-2007, 22:07   #1226
Doç. Dr. Özge Yücel

Alıntı:
Geçenlerde strese.son.com topiğine bir msaj yazdım. Sonra baktım kelime ve harf hataları var düzilteme tuşuna basıp düzelttim sakla tuşuna bastım mesajim silindi.
Ben şaşırdım.
Neyse aynı mesajı ikinci kez yazdım, bu kez şuraya şu kelimeyi ekliyim dedim hemen düzelt butonuna bastım. girdim düzelttim sakla dedim baktım mesaj uçtu.
Üçüncü kez aynı işi yapıcaktım kidedim herhalde bi sorun var siteye çıkış giriş yapiyim. ve öyl eyaptım baktım bir özel mesaj. Sayın turan neden bu emasjı yazmakta ısrar ediyorsunuz. site kurallarına aykırı bu mesaj meğerse aynı anda siliniyormuş mesajım. Benim yaptığım işlemden ise haberdar olmayan forum yöneticisi arkadaş benim huysuzluk yaptığımı sanarak üzülüyormuş
Bu itiraftan sonra hala benim huysuzluk yaptığım düşünüyor mu merak ettiğimi itiraf ediyorum sayın Konyalının

Old 07-10-2007, 22:10   #1227
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Ahmet Turan
meğerse aynı anda siliniyormuş mesajım.

Yani siz yazarken yazdığınız yazıları henüz siteye gönderemeden yönetim görüyor ve siliyor muymuş? Şaka yapıyorsunuz paşam...

Siz sakla dediğinizde mesaj kaydediliyordur siteye ama Vııınnnnnnn diye ortalığı kasıp kavurduğu iddia edilen ADSL 'miz o kadar hızlıki kullanan bizler o hızı bir türlü fark edemiyoruz...

Şimdi de VDSL çıkmış... Eminim o da müthiş hızlıdır... VIIINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN diye silip süpürüyordur...
Old 07-10-2007, 22:13   #1228
Av.Mehmet Saim Dikici

Sayın Gülümse beni de gülümsemeye zorladı... Sabah uyandığımda gülümsemek için insan arıyorum...
Old 07-10-2007, 22:38   #1229
Ahmet Turan

Alıntı:
Yazan Av. Mehmet Saim Dikici
Sayın Gülümse beni de gülümsemeye zorladı... Sabah uyandığımda gülümsemek için insan arıyorum...

Sayın Dikici, ben gülümsemek için insan bulamayınca aynanın karşısına geçip kendi kendime gülümsüyorum Size de tavsiye ederim
Old 08-10-2007, 09:46   #1230
Av.Ufuk Bozoğlu

Her şeye gülerdim, THS'de olduğumdan beri kendi kendime de gülmeye başladım
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 3 (0 Site Üyesi ve 3 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,08033895 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.