Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Konu Notu: 3 oy, 3,67 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 02-09-2008, 12:56   #2521
Av.Ufuk Bozoğlu

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı

İyi insanlar yaşamda hukuk arar; iyi hukukçular ise hukukta yaşam bulur.

Kır çiçeklerinde yuvarlanacak yaştayken iyi bir hukukçu olan Özge’nin göz nurunu ve yaş gününü kutluyorum.

Sevgilerimle saygılarımla

Old 02-09-2008, 13:05   #2522
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı

İyi insanlar yaşamda hukuk arar; iyi hukukçular ise hukukta yaşam bulur.

Çok beğendim.

Şöyle de diyebilir miyiz?

Yaşam ve hukuk bağ/ım-lılığının farkında olan ve yaşamlarında hukuk arayan iyi insanlar, ileride iyi birer hukukçu olur.

Sayın Konyalı gibi

Saygılarımla...
Old 02-09-2008, 15:20   #2523
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan Av.Şehper Ferda DEMİREL
Çok beğendim.
Sayın Av.Şehper Ferda Demirel

Yazdığımı beğenmenizin nedeni Özge'nin yaptığını yazdığımdandır.
Alıntı:
Şöyle de diyebilir miyiz?

Yaşam ve hukuk bağ/ım-lılığının farkında olan ve yaşamlarında hukuk arayan iyi insanlar, ileride iyi birer hukukçu olur.

Sayın Konyalı gibi
Diyebiliriz tabii ama başka bir örnek versek daha iyi olur.

Saygılarımla
Old 02-09-2008, 23:07   #2524
Doç. Dr. Özge Yücel

Armağan Ağabey,

"İyi insanlar yaşamda hukuk arar, iyi hukukçular hukukta yaşam bulur."

Bu sözleri benim için yazmanız benim için fazlaca sarf edilmiş övücü bir söz ve sizden duyduğum için mutluluk nedeni olabilir. Çok teşekkür ederim, belki de tasarlamadan, düşünmeden peşinden gittiğim, amaçladığım şeyleri özetlediniz. Ama ne iyi bir insanım diyebilirim ne de iyi bir hukukçu, herkes gibi olmaya çalışıyorum.

Sayın Adnan Koray,
Sayın Saim'den sonra siz de beni çok mutlu ettiniz. Bütün bu sözleri övgü ve doğum günümde mutlu olmam için söylenmiş hediye sözler olarak görüyorum. Ama benim için umutlu olmanız beni gerçekten mutlu etti. Sizler gibi çok değerli hukukçulardan bunları duymak benim için önemli. Teşekkür ederim.
Old 03-09-2008, 04:40   #2525
Gülümse

Çok yorgun olduğumu, uykusuzluktan gözlerimin kapandığını ve işten ancak bu saatte geldiğimi yattığımda yorgunluktan uyuyamamaktan korktuğumu i.e
Old 03-09-2008, 22:00   #2526
üye18332

Az önce haberlerde dinledim İstanbul'da "uyku dede türbesi" varmış....Uykucu olanların uykuları azalıyor uykusuz olanlara uyku veriyormuş....
yok artık DEDİĞİMİ İ.E....
Haberimiz olsun ))))
Old 03-09-2008, 22:09   #2527
Adli Tip

Neredeyse her akşam internet karşısında vakit geçirdiğimi, ths'den başka takip ettiğim hiç bir site olmadığını; google, facebook, msn, yahoo ve THS dışında da internetten faydalanmak istediğimi i.e.
Old 03-09-2008, 22:12   #2528
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av.Uygar
Neredeyse her akşam internet karşısında vakit geçirdiğimi, ths'den başka takip ettiğim hiç bir site olmadığını; google, facebook, msn, yahoo ve THS dışında da internetten faydalanmak istediğimi i.e.

Ben de son zamanlarda İnternette fazla zaman geçirmeye başladım. Bu durumun canımı sıktığını ama sıgarayı bırakmaktan bile daha zor olduğunu i.e.
Old 03-09-2008, 22:18   #2529
Adli Tip

Alıntı:
Yazan Saim
Ben de son zamanlarda İnternette fazla zaman geçirmeye başladım. Bu durumun canımı sıktığını ama sıgarayı bırakmaktan bile daha zor olduğunu i.e.
Sayın Gülümse ve Sayın Nur Deniz'in yardımcı olabileceğini düşündüğümü i.e.

2 gb'lik internet bandı takın. Eğer apple'dan bağlanıyorsanız yine Sayın gülümse'ye danışabilirsiniz. Bol su için.
Old 03-09-2008, 22:21   #2530
Gülümse

THS'nin alışkanlık yaptığı teşhis edilmiş ve tüm üyeleri daha önceden uyarılmıştır...
Old 03-09-2008, 22:21   #2531
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av.Uygar
Bol su için.

Su soğuk mu olsun, normal mi?
Old 03-09-2008, 22:23   #2532
Adli Tip

Alıntı:
Yazan Gulumse
THS'nin alışkanlık yaptığı teşhis edilmiş ve tüm üyeleri daha önceden uyarılmıştır...
Sigara paketlerinde de uyarı var ama, üreticiler tazminat ödemekten kurtulamaıyor
Old 03-09-2008, 22:24   #2533
Adli Tip

Alıntı:
Yazan Saim
Su soğuk mu olsun, normal mi?
size soğuk normal geliyorusa soğuk, ılık normal geliyorsa ılık için.
ya da doğrudan normal için
Old 03-09-2008, 23:05   #2534
Av. Muzaffer ERDOĞAN

Varsayılan THS İtiraf.com

Saim sen soğuk su iç;

Ani değişiklik nedeni ile kan dolaşımın hızlanacak kendine geleceksin.

Uygar seni uyutmaya çalışıyor.

İnanmazsan gülümseye sor.

Saygılar
Old 03-09-2008, 23:40   #2535
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av. Muzaffer ERDOĞAN
Saim sen soğuk su iç;

Ani değişiklik nedeni ile kan dolaşımın hızlanacak kendine geleceksin.

Uygar seni uyutmaya çalışıyor.

İnanmazsan gülümseye sor.

Saygılar

Gülümse için bi de yüzün diyor..
Soğuk su bence de iyi gelir...
Old 04-09-2008, 07:18   #2536
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Av.S.B.Akyüz
Az önce haberlerde dinledim İstanbul'da "uyku dede türbesi" varmış....Uykucu olanların uykuları azalıyor uykusuz olanlara uyku veriyormuş....
yok artık DEDİĞİMİ İ.E....
Haberimiz olsun ))))

itiraf etmeden önce neler yazılmış diye okuyup benim itirafıma uyacak bir yazı gördüğümü ilk önce uyku sersemi vay beeeeee sonra hadi canım olur mu öyle şey dediğimi ayrıca Sayın Av.S.B.Akyüz'e kırıldığımı i.e (uyku sersemi insan demek ki çabuk kanıyor )

bu arada ben bugün bu uykusuzlukla nasıl ayakta kalacağımı kara kara düşündüğümü akşam serviste giderken uyuyup kalırsam bir güzel uyuyarak İzmir turu atmaktan korktuğumu da i.e

en uykucu saygılarımla
Old 04-09-2008, 11:33   #2537
uSaRe01

Ramazan geldi geleli bir türlü sahura kalkmayı başaramadığımı.....
Old 04-09-2008, 11:36   #2538
Gülümse

Bugün iş açısından gergin bir gün geçirdiğimi o yüzden siteye sığındığımı i.e
Old 04-09-2008, 11:43   #2539
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan uSaRe01
Ramazan geldi geleli bir türlü sahura kalkmayı başaramadığımı.....

önemli olan Sahura kalkmak değil, iftarı açmaktır.
Old 04-09-2008, 11:53   #2540
supernatural

Alıntı:
Yazan Gulumse
Bugün iş açısından gergin bir gün geçirdiğimi o yüzden siteye sığındığımı i.e

Benim de 1 haftadır
Old 04-09-2008, 11:56   #2541
Av.Nihan ŞİMŞEK

Alıntı:
Yazan westinglove
Biraz gülebilirsiniz ama gerçektir...İlk internetle tanıştığımda; bizim sitenin sayın Admin'i ile diğer forum sitelerinde ki adminleri hep aynı kişi sanıyordum ...Kendi kendime bu admin ne kadar çok işi tek başına yapıyor diyordum ki gerçeği sonradan çaktım tabi ...Biraz geç oldu ama olsun...

itiraf ediyorum ben de sizin gibi düşünüyordum
Old 04-09-2008, 12:06   #2542
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan tobaccoexper
Benimde 1 haftadır

Bak, yine...
Şu "de/da"lara taktığımı i.e.
Old 04-09-2008, 12:12   #2543
üye18332

Alıntı:
Sayın Av.S.B.Akyüz'e kırıldığımı

Sayın Tobaccoexper;

sizi kırmak değildi amacım....
Acaba diyorum istanbuldaki arkadaşlarımızdan birisi tevkilen gitse uykucu dedeye durumu izah etse birşeyler yapamaz mı?????

Zira bende insomnia oldum galiba....geçen cumartesiden bu yana hiçte bana göre olmayan bir biçimde günde 3-4 saat uyuduğumu ve bu durumun ne kadar süreceğini merak ettiğimi i.e...

Old 04-09-2008, 12:18   #2544
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Bak, yine...
Şu "de/da"lara taktığımı i.e.

parmaklarım gene yanlışlık yapmış olmaz ki ama
Old 04-09-2008, 12:23   #2545
supernatural

Alıntı:
Yazan Av.S.B.Akyüz
Sayın Tobaccoexper;

sizi kırmak değildi amacım....
Acaba diyorum istanbuldaki arkadaşlarımızdan birisi tevkilen gitse uykucu dedeye durumu izah etse birşeyler yapamaz mı?????

Zira bende insomnia oldum galiba....geçen cumartesiden bu yana hiçte bana göre olmayan bir biçimde günde 3-4 saat uyuduğumu ve bu durumun ne kadar süreceğini merak ettiğimi i.e...

yok demem Sayın Av.S.B.Akyüz hem sizin için hem de benim için uykucu dedeye danışsınlar bakalım nolur
Old 04-09-2008, 12:27   #2546
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan tobaccoexper
yok demem Sayın Av.S.B.Akyüz hem sizin için hem de benim için uykucu dedeye danışsınlar bakalım nolur

7 yıl boyunca uykusuz nene iken, son 6 aydır uyku düzenimin normal olduğunu aslında bana da danışabileceğinizi i.e
Old 04-09-2008, 12:29   #2547
supernatural

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
7 yıl boyunca uykusuz nene iken, son 6 aydır uyku düzenimin normal olduğunu aslında bana da danışabileceğinizi i.e

Sayın Av.Akyüz ne dersiniz?
Old 04-09-2008, 12:31   #2548
üye18332

Alıntı:
Yazan Nur Deniz

el aman SAyın Nur Deniz.....
Old 04-09-2008, 12:57   #2549
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.S.B.Akyüz
el aman SAyın Nur Deniz.....

Bekliyorum efendim, sevgili tütüncüğümde zaten iletişim bilgilerim var, en rahat yazabildiğiniz yerde, tüm desteğimi vermeye hazır olduğumu itiraf ediyorum. Keşke konu açabilsem adını uyku bekçileri koyardım heralde...
Old 04-09-2008, 13:00   #2550
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Saim
önemli olan Sahura kalkmak değil, iftarı açmaktır.

Ben ikisinde de hiç zorlanmıyorum, zor ve geçmek bilmeyen durumun oruç tutmak olduğunu, yıllardan sonra bundan çok zevk aldığımı itiraf ediyorum...
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,09737492 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.