Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Konu Notu: 3 oy, 3,67 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 27-08-2008, 10:43   #2431
Gülümse

Alıntı:
Yazan Saim
Evet, kıvırma sanatının incelikleri iyi oluşmuş. Suat Abimizi de artık Avukat sayabiliriz. )

Av.Suat Ergin'i neden artık avukat saydığınızı anlamadığımı i.e
Old 27-08-2008, 10:43   #2432
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Saim
Evet, kıvırma sanatının incelikleri iyi oluşmuş. Suat Abimizi de artık Avukat sayabiliriz. )

Demek ki benim seninkilerden fazla arkadaşım varmış.
Old 27-08-2008, 12:42   #2433
cesur_yürek

Adliye duvarı forumuna il değiştirdiğim için işsiz olduğumu yazıp cevap beklemeye başladığımı ; Hergün umutla cevap gelir diye baktığımı ve itiraf forumu sayesinde tekrar avukat arayan hukuk bürosu(iL:Gaziantep) olup olmadığını sorduğumu itiraf ediyorum.
Old 27-08-2008, 13:05   #2434
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Gulumse
Av.Suat Ergin'i neden artık avukat saydığınızı anlamadığımı i.e

Çünkü Saim Abi beni piyanist sanıyordu
Old 27-08-2008, 13:35   #2435
av.sally

Alıntı:
Yazan cesur_yürek
Adliye duvarı forumuna il değiştirdiğim için işsiz olduğumu yazıp cevap beklemeye başladığımı ; Hergün umutla cevap gelir diye baktığımı ve itiraf forumu sayesinde tekrar avukat arayan hukuk bürosu(iL:Gaziantep) olup olmadığını sorduğumu itiraf ediyorum.

Sayın meslektaşım bu ilanınızın mahiyetini Gaziantep Barosu sekreteryasına bildirirseniz en kısa sürede size görüşme ayarlayacaklarını bu görüşmelerde size uygun iş bulabileceğinize yahut ortaklığa kavuşabileceğinize inandığımı itiraf ediyorum.
Old 27-08-2008, 18:35   #2436
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Çünkü Saim Abi beni piyanist sanıyordu

Mükemmel bir hukukçu olmak, mükemmel bir sanatçı olmayacağınız anlamına gelmediğini düşündüğümü, bir de hatta bunların arasında iyi bir de psikiyatris olabileceğinizi i.e
Old 28-08-2008, 00:12   #2437
Gülümse

Sonunda çalışma odamı toplamayı başardığımı i.e
Old 28-08-2008, 09:17   #2438
supernatural

Neşeli

İzmir'de havanın bulutlu olduğunu ayrıca kendimi sanki kış ayındaymışım gibi hissettiğimi i.e
Old 28-08-2008, 15:14   #2439
üye8180

Sonunda facebook'a benim de üye olduğumu i.e. Yahu tüm ths'li dostlar meğer oradaymış. Bir ben eksikmişim. Alakalı alakasız olarak benden bir facebook arkadaşlık davetiyesi alıp ta rahatsız olan dostlar lütfen yüzüme karşı söylesin. Facebook'a yeni üye olmamın verdiği bir hiperaktiflik içindeyim de şu an.. Yoksa ebediyen sussun.. Bu arada, facebook'ta içimdeki meslek hakkındaki testi çözdüm ve içimdeki meslek ' futbol yorumcusu' çıktı. Ben futboldan nefret ederim bir kere. Kim hazırlıyor bu testleri bilmem ki.
Old 28-08-2008, 21:07   #2440
Nur Deniz

İnceleme Sn . Cengiz Aladağ

Sn Cengiz Aladağ'ın mesaj tarihlerine baktım bu gün ve grev bitiminden sonra da hiç mesajı olmadığını fark ettim. Ve üye sayfasınada biraz da susalım yazdığını gördüm. Kendisini çok merak ettiğimi ve özlediğimi itiraf ediyorum.
Old 29-08-2008, 05:22   #2442
üye18332

Acil

Bitirmem gereken işi bitiremdiğimi,
bu yüzden uykum kaçtığından uyuyamadığmı,
saat şuan 06:20 olmasına rağmen hala çalıştığımı ,
sabahın bu saatlerini çok sevdiğimi,
uykusuzluktan harfleri çift görmeye başladığımı,
acıktığımı,
sıcacık bir gevrek olsa bir de çay diye içimden geçirdiğimi i .e.....
Old 29-08-2008, 08:05   #2443
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan Av.S.B.Akyüz
sıcacık bir gevrek olsa
Gevrek sözcüğünün İzmir dışında kullanılmadığını Ankara'daki öğrenciliğimin ilk günlerinde öğrendiğimi itiraf ediyorum. Simitçiye "Gevrekçi... Gevrekçiii.. " diye seslendiğimde bütün Ankaralılar dönüp bana bakmıştı.

İzmir Sözlüğündeki anlamıyla:
GEVREK : Pekmezde kaynatıldıktan sonra fırında pişirildiğinden çıtır çıtır olan İzmir’e özgü simit cinsi. Çay ve Bergama tulum peyniri ile iyi gider.

ekşisözlükteki anlamıyla:
gevrek:nohut mayasıyla yapılan hamur yuvarlatıldıktan sonra sıcak pekmeze batırılır,susamları serpilir ve pişirilir.
simit:yağlı ve şekerli hamurla hazırlanır herhangi özel bir işleme tabi tutulmadan pişirilir
gevrek başka simit başka izmir bambaşka

Saygılarımla
Old 29-08-2008, 15:05   #2444
uSaRe01

İtiraf ediyorum benim de canım çekti (not: bizim yörede nadir de olsa kuru yufkaya da gevrek denir)
Old 29-08-2008, 15:31   #2445
Av.Mehmet Saim Dikici

Ben de çocukluk günlerimde her sabah sesine uyandığım " Kunciliiiiii Kahkeeee!" diyen simitçileri, "Pirpirimooooo" diyen "semizotu satan seyyarları", sabah horozunun düzenli ötüşlerini ve özetle çocukluğumu çok özlediğimi i.e. (Not: Çocukluğum Adıyaman'da geçti. Ben çocukken Adıyaman bir başka güzeldi.)
Old 29-08-2008, 15:33   #2446
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av.S.B.Akyüz

Bitirmem gereken işi bitiremdiğimi,
bu yüzden uykum kaçtığından uyuyamadığmı,
saat şuan 06:20 olmasına rağmen hala çalıştığımı ,
sabahın bu saatlerini çok sevdiğimi,
uykusuzluktan harfleri çift görmeye başladığımı,
acıktığımı,
sıcacık bir gevrek olsa bir de çay diye içimden geçirdiğimi i .e.....

Adli Tatilde bile işlerinizin neden bu kadar çok yorucu olduğunu merak ettiğimi i.e.
Old 29-08-2008, 15:49   #2447
Nermet

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
İtiraf sayfasını, grev pankartına dönüştürdüğümü itiraf ediyorum.

Merhaba ben yeni bir üyeyim. Şimdilik siteye adapte olmak, üyeleri tanımak için deyim yerindeyse " sitenin altını üstüne getirmeye" çalışıyorum. Ancak henüz altına ulaşamadım.

Hemen hemen her konuda yazısı olduğu, kısa ve öz bir şekilde, tam ve gereken cevabı verdiği, bize de söyleyecek söz bırakmadığı, sürekli olarak övgüler aldığı, buna karşın Antalya'da çalışmadığı için mutlu olduğum (ama tanışmak istediğim ) Av. Cengiz ALADAĞ'ı kıskandığımı itiraf ediyorum

Bu arada Sayın Av. Armağan KONYALI'ya eklediğim teşekküründe "teşekkürü nasıl ekleyebelirim" merakının sonucu olduğunu, kendisinden değil ama Sn. ALADAĞ'dan alıntı yapmayı öğrendiğimi yinede mesajlarıyla emeğini bilgisini bizden esirgemediği için kendisine bu şekilde teşekkür ettiğimi de belirtmek isterim.

Saygılarımla
Old 29-08-2008, 16:27   #2448
üye18332

Mutsuz

Alıntı:
Yazan Saim
Adli Tatilde bile işlerinizin neden bu kadar çok yorucu olduğunu merak ettiğimi i.e.

Sayın Saim;

Uzun yıllardır kullandığım ve elim ayağım olan bilgisayarım benden sıkılmış olacak ki birdenbire istifa etti....

Dolayısıyla kayıtlı tüm bilgilerimi,dava kayıtlarımı,dilekçelerimi ve takip föylerimide beraberinde götürmüş sabık bilgisayarım....

Günlerdir yeni aldığım bilgisayara tüm bu bilgileri üstelik dosyalarından girmeye çalışıyorum.....
Ayrıca ilginize teşekkür etmek istediğimi ve THS nin en nazik meslaktaşlarından olmanızı takdirle izlediğimi i.e....

NOT:
Sabah 10 a kadar çalıştım.....
Mesajı yazdıktan sonra sıcacık gevreğimi ve boyozumu aldım....
Ancak ev ahalisi halen uykuda olduğundan beklemek zorunda kaldım....
......
Old 29-08-2008, 16:46   #2450
Gülümse

Alıntı:
Yazan Saim
Sn. Cengiz Aladağ'ı herkes kıskanıyor.

Hele sigarayı bırakınca neler olacak tahmin bile edemezsiniz...

Sayın Aladağ'a bu konuda tatlı tatlı baskı yaptığımı i.e
Old 29-08-2008, 17:40   #2451
üye18332

Mutlu

SAyın SAİM ve GÜLÜMSE....

asıl ben teşekkür ederim,nezaketiniz,düşünceli tavrınız ve yardım teklifiniz için...

Bir kere daha THS ailesi sıcaklığını hissettiğimi ve çoooook mutlu olduğumu i.e...
Old 29-08-2008, 17:53   #2452
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.S.B.Akyüz
THS nin en nazik meslaktaşlarından olmanızı takdirle izlediğimi i.e....

Ben de kendisini takdir ediyor ve "THS En Nazik Üyesi" yarışmasında adayım olduğunu ilan ediyorum.
Old 30-08-2008, 01:20   #2454
Gülümse

Alıntı:
Yazan Av.Şehper Ferda DEMİREL
Başaramadığımı, İ.E. ...

Suç bizde yeterince destekleyemedik...
Old 30-08-2008, 01:31   #2455
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Yok, suç bende. Yine de teşekkürler...

(Yeterince kararlı olsaydım, yanımda olduğunuzu/olacağınızı da biliyordum )
Old 30-08-2008, 02:48   #2456
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Şehper Ferda DEMİREL

)

Suç sizde değil ki, bu sıcaklarda, ben biliyorum başka zaman kesin biter bu olay..Bunu söylediğiniz için sizi çok cesur bulduğumu itiraf ediyorum.
Old 30-08-2008, 07:25   #2457
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Suç sizde değil ki, bu sıcaklarda, ben biliyorum başka zaman kesin biter bu olay..Bunu söylediğiniz için sizi çok cesur bulduğumu itiraf ediyorum.

Alıntı:
Alıntı:
Gülümse
Suç bizde yeterince destekleyemedik...

Alıntı:
Alıntı:
Şehper FerdaDemirel

Suç bence sizde.

Yahu bırakında kadın suçluluk duygusunu doya doya yaşasın ki bir daha o duyguya ihtiyacı kalmasın.

Mezatta fiyat artırır gibi: "Suç bende, suç bende..." diyorsunuz.

Esasen suç Bakırköy 5. İcra Müdürlüğünde.i.e. D )
Old 30-08-2008, 10:39   #2458
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan Nermet
Bu arada Sayın Av. Armağan KONYALI'ya eklediğim teşekkürün de "teşekkürü nasıl ekleyebelirim" merakının sonucu olduğunu, kendisinden değil ama Sn. ALADAĞ'dan alıntı yapmayı öğrendiğimi yine de mesajlarıyla emeğini bilgisini bizden esirgemediği için kendisine bu şekilde teşekkür ettiğimi de belirtmek isterim.
Sayın Nermet

İki teşekkürünüzden farklı amacı olanı için teşekkür ederim; benim için eğitici öğretici oldu: Eskiden ''eşekten düşmüşe dönmek'' diye bir deyim vardı. Şimdi ise ''teşekkürden düşmüş olmak'' diye yeni bir durum öğrenmiş oldum.

Saygılarımla
Old 30-08-2008, 10:44   #2459
uSaRe01

Sirkülasyon adı verilen hava hareketinin Adana coğrafyasına haksızlık ettiğini düşündüğümü
Old 30-08-2008, 10:46   #2460
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Türkiye genelinde haksızlığın hüküm sürdüğünü düşündüğümü, İ.E.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,10748506 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.