Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Yazdıklarımız - Yazdıklarınız. Üyelerimizin yazdığı ve bizlerle paylaştığı şiir, öykü, deneme ve diğer yazınsal türler.

Tebrik Ediyoruz

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 16-05-2006, 15:39   #1
ULZO

Varsayılan Tebrik Ediyoruz

Başta Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy’u; Özür dileyen ve dilemeyen tüm hakemlerimizi; Bizim sahamızı kapatıp, rakiplerin sahasını kapatmayanları;

Aynı pankartla maça çıkıp temiz lig isteyenleri; Saatlerce yerde yatan Denizlispor kalecisini;

Topu maçın son dakikasında süratle oyuna sokan Oscar Cordoba’yı Ceza sahasının önünde rakibini 4 e 3 yakalamışken orta sahaya geri dönen Sergen’i;

Lig bitti, şampiyon belli, Şampiyon Fenerbahçe diyen Hıncal’ı,

Bir tarafta fakir çocuğu bir tarafta zengin çocuğu diye edebiyat yapan Erman’ı ve Şansal’ı…

Her maçlarında Fenerbahçe Başkanına ana avrat sövenleri konu etmeyip, Türkiye’nin en masum tezahüratı Bir Baba Hindi diye bağırmayı suçların en ağırı yapan medyayı,

İşi gücü bırakıp, Fenerbahçe beste çalmış diye program yapan Mehmet Ali Birand’ı,

İnşallah Galatasaray Şampiyon olur diyen Yıldırım Demirören’i; Beraber yemek yiyenleri ve İttifakçıları,

Beşiktaş Galatasaray derbisini gündemden çıkartıp, tüm futbol gündemini Fenerbahçe-Kayseri Erciyesspor maçına kilitleme başarısını gösteren spor yazarlarını,

İptal ettirmekten gurur duyduğum Lig TV’yi…

Yeşil, Siyah giyinip Denizli maçına gelen Hakan Bilal Kutlualp’i

Denizli Fenerbahçe’ye gol attığında sanki Beşiktaş ya da Trabzon gol atmış gibi sevinçten yıkılan ve İzmir’de oynanan maçın sonuna kadar Fenerbahçe’ye küfür eden Trabzonspor ve Beşiktaş taraftarlarını,

Sanki Şampiyonluk mücadelesi yapar gibi futbol oynayıp, maç sonunda “Fenerbahçe olamazsın Şampiyon” diye bağıran çığırtkanları görevlendiren, ömrümün sonuna kadar evime hiçbir imalatının giremeyeceği Vesteli,

Fenerbahçe’ye ligde gol dahi atamamış olan Galatasaray’ın Şampiyonluk klibine Galatasaray’ın Fenerbahçe’ye kupada attığı golleri koyan Star televizyonunu,

Florya tesislerinde, Galatasaraylılar ile birlikte eğlenen Beşiktaş taraftarlarını ve o taraftara Beşiktaş sen bizim her şeyimizsin diye bağıran Galatasaray taraftarlarını,

Fenerbahçe’yi Kulüpler Birliğinden atan tüm Spor Kulüplerini,

Bu sene ilk defa 16 dakika uzatma oynanan ve ne oldu da 16 dakika maçın uzatıldığı sorgulanmayan bir maçtan sonra ligde kalan Denizlispor’u…

Hem Sami Yen’de hem de Saraçoğlu’nda Fenerbahçe’ye yenilen, 35 pastan gol yiyip adı dünya futbol literatürüne geçen; 4-0’ı hazmedebilme başarısını gösterip, hem futbol hem de gastroloji tarihine adını altın harflerle yazdıran ve hala en büyük Cim bom bom diye bağırabilen Galatasaray camiasını…

Tebrik ederim…

Gözleri aydın Galatasaray Şampiyon oldu…

Not: Dışardan laylaylaylaylaylaylay Haaaaa Cim bom bom sesleri geliyor… Gülüyorum…

Bu tezahürat 4 heceli takımlar içindir… Orijinali laylaylaylaylaylaylay FE-NER-BAH-ÇE’dir…

Mehmet Ali Bey acaba bu konuyu da haber yapar mısınız?

Tüm bu yaşananlar Fenerbahçe’yi daha çok kuvvetlendirecek ve Fenerbahçelileri daha çok kenetleyecektir…

Daha çok kuvvetlenmek daha çok şampiyon olmak değildir…

Daha çok kuvvetlenmek artık bir takım gerçekleri görmek demektir…

Daha çok kuvvetlenmek bu ligin temelinde

“Ya Fenerbahçe aşkı ya da Fenerbahçe nefreti” vardır gerçeğini görmektir…
Old 16-05-2006, 18:55   #2
NİLGÜN SEYMEN

sn.ulzo..,logonuzdaki pimi çekenlerden olmayınız..!
yenilgileri hazmedemeyenler..zaferleri de hakedemezler..
nilgün/16.05.2006-19.55
Old 16-05-2006, 20:34   #3
irfan AYDIN

İyi Geçti Borun Pazarı

Sn UZO,
Yazınızdan çok bilinçli ve de futbolla da yakından ilgilenen biri olduğunuz anlaşılıyor.
Benim gibi düşünmek zorunda değilsiniz ama, ben sizin yerinizde olsam. Tüm içteliğimle Galatasaray kulubünü ve taraftarlarını kutladıktan sonra,
a)Neden diğer tüm kulupler bizim kulube karşılar?
b)FB neden yurt dışında başarılı olamıyor?
c)FB deki istikrarsızlığın(Bazan çok güzel oyun çıkarırken bazan hiç umulmadık şekilde mağlup olması gibi) sebebi nedir?
d)kulubün başarısı için yeni dönemde alınması gereken önlemler neler olmalıdır?
Şeklindek sorularına yanıt arardım.Bunun dışındaki söylemler ne FB ye ve ne de FB taraftarına bir yarar sağlar.Çünkü, Bor'un pazarı(Şampiyona) sona ermiştir.Yeni kazanımlar(başarılar) için yeni pazarlar aranmalıdır.
Sizin ve tüm FB dostlarımın üzüntülerini paylaşıyor,yeni dönemde eksiklerinizi giderip yurt içinde ve yurt dışında daha üstün başarılar elde etmenizi diliyor,sevgi ve saygılar sunuyorum.İrfan/AYDIN
Old 16-05-2006, 21:30   #4
ULZO

Varsayılan Bor da her yıl pazar var.

Oncelıkl eyazını sahıbını bılmıyorum. Bugun gelen onlarca Fenerbahce ve Galatasaray rekabetı konulu emailler arasında en cok begendıgım buydu. Sızlerle paylasmak ıstedım. Ama bende yazsam ne eksık ne fazla yazıda bahsi gecen her adrese tesekkurlerımı iletirdim.

Gecen Bor Pazar'ına gelınce orada her yıl pazar kuruluyor nasıl olsa o yuzden sorun etmıyorum. Yazı bizi üzen olaylara bir dip nottu sadece. Yoksa ben gönülden bu ligde mucadele eden her takımı kutluyorum.

Nılgun Hanım işin gerceği Pzar aksamından beri pimi çekilmiş bomba gibiyim. Patlama değil patlamalar oldu. Lakin zararım kendime. Yaptıgım tek anti GS eylemi bgun ofıste asılan gs bayragını saklamak oldu. İlk şüpheli bendim ancak kimse ispatlayamadı. Sabah kimse gelmeden ofıse ılk gelen bendım cunku. Kımsler gormedı anlayacagınız. Şimdi öğrendınız ya sızde soylemezsenız sevinirim GS bayragı benım arsıv dosyalrımın arasında ortalık durulana kadar cıkarmayacagım.

Olası bır ofis mahkemesin de sıtedekı avukat arkadaslarımızdan yardım almam gerekebılır. Sucumu ıspatlayamacaklar. Bende ıtiraf etmeyecegım. Bu durumda ceza alırmıyım.
Old 17-05-2006, 01:28   #5
NİLGÜN SEYMEN

Önemli Eylemler üzerine..!

Maganda kurşunların kazara patladığı..insanların hastahanelik yapıldığı,bayrakların yakıldığı memleketim topraklarında -uygar- olmayı öğrenemedik birtürlü..
Galiba yapılan eylemlerin içinde en masumcası sizinkiydi..
AFFEDİLDİNİZ SN.ULZO..
Ama koyu FB.. Lİ olan oğlumu asla asla affetmeyeceğim..
İki saat emek vererek şişirerek cama astığım GS. .logolu balonlarımı iğneyle patlatarak..sevincimi kıskandı..
Alacağı olsun..elbet sıra bana da gelecek..

NİLGÜN/17.05.2006/02.26/
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi