Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Konu Notu: 3 oy, 3,67 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 01-10-2007, 17:04   #1171
ecesaka

Tekrar Simav yolculuğu... Yolculukları sevmeme rağmen nedense 9 saatlik bu yolculuk canımı sıkıyor
Old 01-10-2007, 19:19   #1172
Veysel

İstanbul' dan gelip, buranın da trafiğini alt-üst eden 34 plakalara sinir olduğumu, İ.E.
Old 01-10-2007, 19:22   #1173
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Yaz aylarında adada park halindeki her 2 arabadan birinin 34, diğerinin 06 olduğunu ve biz garip 10 plakaların neye uğradığımızı şaşırdığımızı, şiddetle kışı özlediğimizi, İ.E.
Old 01-10-2007, 19:23   #1174
_kübra_

Alıntı:
Yazan Veysel
İstanbul' dan gelip, buranın da trafiğini alt-üst eden 34 plakalara sinir olduğumu, İ.E.
Sayın Veysel,
İstanbul plakalı araçlar hangi şehire giderse gitsin aynı muameleyi her yerde gördüğünü(çoğu kişinin sizin gibi düşündüğünü)itiraf ediyorum..
Old 01-10-2007, 19:24   #1175
Gülümse

Alıntı:
Yazan Veysel

Orasinin neresi oldugunu bilmedigimi i.e..
Hayir yolumuz oralara duserse arabamizla gelmeyelim yada plakamizi degistirelim diye
Old 01-10-2007, 19:32   #1176
Veysel

Alıntı:
Yazan Gulumse
Orasinin neresi oldugunu bilmedigimi i.e..
Hayir yolumuz oralara duserse arabamizla gelmeyelim yada plakamizi degistirelim diye

Orasının yani burasının Ankara olduğunu...
Old 01-10-2007, 19:32   #1177
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Her 06 veya her 34 için yukarıdaki itirafımın geçerli olmadığını , dayım ve teyzemin de 34 plaka olduğunu, teyzemin yanında sürekli bildiğim tüm duaları okuduğumu , dayımın yanındaysa bu kadar temkine de ne gerek canım, diye düşündüğümü , son itirafımın delilleriyle kanıtlı ve ilk paragrafı açıklayıcı nitelikte olduğunu sandığımı, İ.E.
Old 01-10-2007, 19:44   #1178
Gülümse

Mutsuz

Alıntı:
Yazan Veysel
Orasının yani burasının Ankara olduğunu...

Ankara mi hic sansiniz yok dostum.. Ozellikle bayramda 34 numaramla bir zat orada oldugunu i.e
Old 01-10-2007, 19:46   #1179
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Veysel

Kalp kalbe karşı derler ve bence çok da iyi derler...
Ben dahil hemen tüm İstanbul araç sürücüleri Ankara plakalı araçlara uyuz olduğumuzu İ.E. )))

Şurası bir gerçek ki İstanbul'da araç kullanan en acemi şoför bile diğer memleketlerdeki en usta şoförden daha tecrübelidir...
Old 01-10-2007, 19:52   #1180
Gülümse

Istanbulda araba kullanibiliyorsaniz dunyanin her yerinde araba kullabilecegini i.e
Old 01-10-2007, 19:53   #1181
Veysel

Alıntı:
Yazan Gulumse
Ankara mi hic sansiniz yok dostum.. Ozellikle bayramda 34 numaramla bir zat orada oldugunu i.e

34' lerin inadına bayramda İstanbul caddelerinde slalom yapacağımı,
Tabi yaya olarak ... İ.E.
Old 01-10-2007, 19:54   #1182
Av.Mehmet Saim Dikici

Bir de aklımdayken yazayım:

Kadının acemisi çekiliyor ama erkek sürücünün acemisi HİÇ çekilmiyor... Bir tuhaf duruyorlar direksiyonda, sanki adam Ankara'dan geliyor gibi... ))
Old 01-10-2007, 20:01   #1183
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:
Yazan Gulumse
Istanbulda araba kullanibiliyorsaniz dunyanin her yerinde araba kullabilecegini i.e

Tabii, "kısa sürelerle" diye düşündüğümü, İ.E.
Old 01-10-2007, 21:01   #1184
Veysel

Bir zamanlar nikah tazeleme modası vardı. Evli çiftler boşanıp tekrar evlenirlerdi. Maksat muhabbet olsun… Tabi hazır boşanmışken yan çizenler de olmuyor değildi…
Bir ara Site lokalinde “Nikah tazeleme şansınız olsa eşinizle tekrar evlenir miydiniz? “ şeklinde yeni bir konu açmayı düşündüğümü, ancak bu konuda kimsenin korkudan yanıt vermeyeceğini düşünüp bundan vazgeçtiğimi, İ.E.
Old 01-10-2007, 21:17   #1185
Gülümse

ben size bol bol cevap verecegimi i.e
Esime kizdikca fikrimi degistiririm ne dersiniz
Old 01-10-2007, 21:55   #1187
*sinequanon*

İ.E. Jeanne D'arc'ı özledim İletişim notunda "Gittim" diyor ama acaba nereye?Gören var mı?
Old 01-10-2007, 22:13   #1188
Av.Mehmet Saim Dikici

O gidemez bir yere... Yasak zaten gitmesi. Biraz dinleniyor, dönecek.
Old 01-10-2007, 22:18   #1189
Admin

Alıntı:
Yazan *sinequanon*
İ.E. Jeanne D'arc'ı özledim İletişim notunda "Gittim" diyor ama acaba nereye?Gören var mı?
Sayın Jeanne Darc, THS bağımlılığı rahatsızlığından muzdarip olduğundan, kendisine rızası (ve hatta ısrarı) ile bir "THS istirahati" yazılmış ve siteye girişi bir süreliğine engellenmiştir. Gitti ama geri gelecek.

Ayrıca bu istirahatin rahatsızlığına faydası olacağını da sanmıyorum, kendimde denemiştim, işe yaramıyor, onu da İ.E.
Old 01-10-2007, 22:25   #1190
Gülümse

Him Sayin Jeanne Darc a bu receteyi veren doktoru kinadigimi i.e
Old 02-10-2007, 08:07   #1191
Veysel

Alıntı:
Yazan Admin
Sayın Jeanne Darc, THS bağımlılığı rahatsızlığından muzdarip olduğundan, kendisine rızası (ve hatta ısrarı) ile bir "THS istirahati" yazılmış ve siteye girişi bir süreliğine engellenmiştir. Gitti ama geri gelecek.

Ayrıca bu istirahatin rahatsızlığına faydası olacağını da sanmıyorum, kendimde denemiştim, işe yaramıyor, onu da İ.E.

Bu istirahatin, başka bir hekim raporuyla iptalinin mümkün olduğunu i.e.
Old 02-10-2007, 10:21   #1192
Admin

Alıntı:
Yazan Veysel
Bu istirahatin, başka bir hekim raporuyla iptalinin mümkün olduğunu i.e.
Hasta Hakları ve Sağlık Hukuku Çalışma Grubumuzdan aldığımız mütalaa kapsamında hastanın rızası olmadan hekimlerin böyle bir müdahalede bulunma hakkı olmadığından, bunun mümkün olamadığını..

Ayrıca burada hasta ile hekimin aynı kişi olması nedeniyle, bendenize sadece hasta bakıcısı rolünün uygun görüldüğünü..

Her THS bağımlısının internet hayatının bir aşamasında bu tedaviyi denemek için ısrarcı olduğunu ve kendisi deneyip işe yaramadığını görmeden de biz ne söylesek ikna olmadığını

İ.E.
Old 02-10-2007, 11:01   #1193
Av.Ufuk Bozoğlu

Sayın Jeanne D'arc'ın bir an önce dönmesini istediğimi İ.E.

Bu arada virgüller yüzünden yazımda sıkıntı çektiğimi de İ.E.

Saygılarımla...
Old 02-10-2007, 12:38   #1194
Veysel

Alıntı:
Yazan av-ufuk
Bu arada virgüller yüzünden yazımda sıkıntı çektiğimi de İ.E.
Saygılarımla...

Bir dostumun ;
" Yaşadığın sürece virgül olacağına , nokta ol." dediğini, o gün bu gündür hiç virgül olmadığımı ... i.e.
Old 02-10-2007, 12:54   #1195
Gülümse

Dun gece elimde kitabim (ki kitabin isim Yusuf ile Zuleyha) oturdum. Esim yanima gelip kitabima bakti, baskasinin gazetesinde goz atarcasina kitaptan satirlar caldi.. Ardindan bana da bu kitabi alirmisin bende bu kitabi istiyordum dedi..

Iki gundur de kitapligi duzenliyorum sabah kalktigimda, kitaplikta ayni kitaptan bir tane daha oldugunu gordum.. Hemen alip esime goturdum.. Esim hemen gidip onun icin kitabi aldigimi zanneti..

Ona bu konuda yalan soylemedim ama gercegide soylemedigimi i.e
Old 02-10-2007, 17:38   #1196
_kübra_

Bazen herşeyden çok sıkıldığımı (özellikle okulda birbirinin arkasından devamlı konuşanlardan bıktığımı ) itiraf ediyorum...!sonra sıkılmamın hayatımı olumsuz etkilediğini farkedip kendime kızdığımı ve silkelendiğimi itiraf ediyorum..
Old 02-10-2007, 20:19   #1197
Veysel

Jeanne D'arc süresiz istirate ayrılmadan önce arada sırada beni teşekkürleriyle motive ediyordu. Kendileri buraları terk eylediğinden beri kendimi THS' de yetim gibi hissettiğimi ... i.e.
Old 02-10-2007, 20:36   #1198
Gülümse

Alıntı:
Yazan Veysel
Jeanne D'arc süresiz istirate ayrılmadan önce arada sırada beni teşekkürleriyle motive ediyordu. Kendileri buraları terk eylediğinden beri kendimi THS' de yetim gibi hissettiğimi ... i.e.

Bu duygunuzu kendisi ile paylasacak kadar ince oldugunuzu dusundugumu i.e
Old 02-10-2007, 22:43   #1199
suskun_juliette

Bugün 7 kişiye aralıksız kahve falı baktım,hiç anlamadan ne gördüysem anlattım,%90 ve %100lük gerçeklikle çıktığını söylediler.Şimdi bu noktaya kadar mesele yok da,ben ya tutar ya tutmaz diye ücret falan istemiyorum ama ücret teklif ediyorlar,artı hurafelerle insanları oyalamak ya da buna rica minnet hatır gönül sebepleriyle mecbur bırakılmak,haksız yere buna para bile sayacak olmaları beni oldukça sinirlendiriyor,uzun zamandan sonra itiraf edebileceğim tek şey:bir fincandaki kara lekelere ya da o lekeler üzerine söylenebileceklere umut bağlayanlara çok acıyorum..
Old 02-10-2007, 23:53   #1200
üye18721

Daha önce itiraf etttigim üzere yine belirli saatler arasında uyudum ve uyandım; ama bu sefer nedense uykuya doyamadım; cümlenize iyi uykular!
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,10689211 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.