Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Haberleri Hukuk Haberleri, duyuruları, güncel hukuki gelişmeler. [Haber Ekleyin]

Yeni Hukuki Çalışmalar

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 12-11-2002, 14:18   #1
Admin

Varsayılan Yeni Hukuki Çalışmalar

Uzun süredir siteye gönderilen bilimsel çalışmaları yayınlayamıyordum, sonunda bir fırsatını buldum ve çalışmaları siteye yerleştirdim. Son eklenen çalışmaların listesi şöyle:

Web Sitelerinde Çerçeleveleme (Framing)Teknolojisi ve Getirdiği Yasal Problemler - Av.Ali Osman Özdilek

S.O.S.yal Sigortalar Kurumu Üzerine İnceleme - Ahmet Kılınç

Franchising Sözleşmesi - Av.Bülent Akpınar

The Court of Justice of the European Communities - Av.Bülent Akpınar

Ölüm cezası Üzerinde Düşünceler ve Anayasa Değişikliği ile 4771 sayılı kanunun getirdiği yeni düzenlemeler - Doç.Dr.Metin Feyzioğlu

İcra Hareketlerinin Tamamlanması Sorunu (Ceza Hukukunda Teşebbüs) - Av.M.İhsan Darende

Memura Aktif Mukavemet Suçu - Dr.Çetin Arslan "Yargıtay Cumhuriyet Savcısı"

Tehdit ve Cebir Kullanma Cürmü - Tuğçe Karaçoban

Orman Hukuku - Av.Mustafa Öztok

Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi ve Ceza Yargılama Yasamız Açısından Tutuklulukta Makul Süre - Mustafa Tarık Şentuna - Beylikova Hakimi

Şirketler Hukuku Ders Notları - Ahmet Kılınç

Eser Kavramı - Av. Bilge Kılıç

Sosyal Devlet ve Eşitlik - Av. Murat Barna

Topluluk Tasarımı - Av. Dr. Cahit SULUK

Avrupa Birligi'nde Hakların Tükenmesi İlkesinin Uygulanması ve Konuya İlişkin Rekabet Kurulu'nun 24485 sayılı kararı - Damla Ömür Toy

Çek ve Yeni Kanun Tasarısı - Yrd.Doç.Dr.Mustafa Çeker "Çukurova Üniversitesi Iktisadi ve Idari Bilimler Fakültesi Ticaret Hukuku Anabilim Dali Ögretim Üyesi"

Özellikle eser sahiplerinden gecikme için özür diliyorum. Eğer Bilimsel İncelemeler sayfamızla ilgili aklımdaki teknik değişiklikleri yakın zamanda hayata geçirebilirsem, siteye çalışma göndermek isteyen değerli yazarlar da çalışmalarını kendi kendilerine ve kolaylıkla siteye yerleştirme imkanına sahip olacaklar ve bu gecikmeler son bulacak.
Old 21-11-2002, 11:19   #3
can

Varsayılan OĞUZHAN BUHUR HAKKINDA

SAYIN YETKİLİ:
Oğuzhan Buhur'un e-mail adresine ulaşmak istiyorum.Sitenizdeki bir yazısıyla ilgili birşeyler sormak istiyorum.yardımcı olursanız çok sevinirim.CAN
ruhican7@hotmail.com
Old 21-11-2002, 13:18   #4
Admin

Varsayılan Ynt: OĞUZHAN BUHUR HAKKINDA

Sayın Can,
Alıntı:
Alıntı yapılan mesajın sahibi: can
SAYIN YETKİLİ:
Oğuzhan Buhur'un e-mail adresine ulaşmak istiyorum.Sitenizdeki bir yazısıyla ilgili birşeyler sormak istiyorum.yardımcı olursanız çok sevinirim.CAN
ruhican7@hotmail.com

Sayın Buhur'un adresi yazısının içinde mevcut.. (isminin yanında)

Saygılarımla,
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi