Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Konu Notu: 3 oy, 3,67 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 05-05-2008, 09:55   #1921
supernatural

Neşeli

izindeyken tembelliğe fena halde alıştığımı itiraf ediyorum...
Old 05-05-2008, 11:16   #1922
üye8180

Sevgili tobaccoexper, üye imzanı çok beğendiğimi, bir ara eserlenip benzer bir imza koyduğumu, sonra avukat olduğum ve kahdem de yazdığım için insanlar tuhaf karşılayabilirler diye kaldırdığımı, imzanın çok enerjik ve pozitif olduğunu, biraz da delice olduğunu İ.E.
Old 05-05-2008, 14:59   #1923
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Av. Neslihan
Sevgili tobaccoexper, üye imzanı çok beğendiğimi, bir ara eserlenip benzer bir imza koyduğumu, sonra avukat olduğum ve kahdem de yazdığım için insanlar tuhaf karşılayabilirler diye kaldırdığımı, imzanın çok enerjik ve pozitif olduğunu, biraz da delice olduğunu İ.E.

Sayın Av. Neslihan
Çok teşekkür ederim sadece kendimi ifade etmek istediğim şekilde yaptım bende çok beğendim Sayın Cengiz Aladağ üye imzama bakarken biraz yorulduğunu ifade etmişti değiştirmeyi düşünmüştüm ama sizin yazdıklarınızı okuduktan sonra kolay kolay değiştirmeyeceğimi itiraf ediyorum

saygılarımla
Old 05-05-2008, 15:18   #1924
uye8490

Alıntı:
Yazan tobaccoexper
Sayın Av. Neslihan
Çok teşekkür ederim sadece kendimi ifade etmek istediğim şekilde yaptım bende çok beğendim Sayın Cengiz Aladağ üye imzama bakarken biraz yorulduğunu ifade etmişti değiştirmeyi düşünmüştüm ama sizin yazdıklarınızı okuduktan sonra kolay kolay değiştirmeyeceğimi itiraf ediyorum

saygılarımla
Hafızamın güçlülüğünden olur olmaz şeyleri hiç istemesem de beynimin bir yerlerine kazımaktan şikayet etmişimdir her daim.

Hatırladığım kadarıyla Sayın Aladağ'ın bakmaktan yoruluyorum dediği imzanız Namık Kemal'in Hürriyet Kasidesi'ndeki ,

"Ne efsunkâr imişsin ah ey didâr-ı hürriyet
Esîr-i aşkın olduk gerçi kurtulduk esâretten"
dizelerinden oluşuyordu.
üye imzalarını bile hatırlama yolunda hafızamın bana yüklediği yükten yorulduğumu i.e.
Bu arada yeni üye imzanızın ilk smleyini ( ) kızımın yaramazlık yaptıktan sonraki yüz ifadesine benzettiğimi ve bu smileye bakarken hep gülümsedğimi i.e.
Old 05-05-2008, 18:49   #1925
caner87

Sanmıyorum. sayın Aladağ o dizelerden değil de şekillerden yorulmuş olabilir ya da her ikisi birlikte idi ise yine şekillerden yorulmuş olabilir.
Açıkçası ben pek hoşlanmıyorum. Dikkatimi ve ciddiyetimi bozuyor kızmaz iseniz sayın tobaccoexper.Hatta üye adınız bile sigara kokusunu aklıma getiriyor çok çok alakalı olmasa da ama sizi seviyoruz itiraf ettim..
Old 05-05-2008, 19:06   #1926
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan caner87
Sanmıyorum. sayın Aladağ o dizelerden değil de şekillerden yorulmuş olabilir ya da her ikisi birlikte idi ise yine şekillerden yorulmuş olabilir.
Açıkçası ben pek hoşlanmıyorum. Dikkatimi ve ciddiyetimi bozuyor kızmaz iseniz sayın tobaccoexper.Hatta üye adınız bile sigara kokusunu aklıma getiriyor çok çok alakalı olmasa da ama sizi seviyoruz itiraf ettim..

ama ben hem nickten hemde imzamdan memnun olduğumu itiraf ediyorum teşekkürler sayın caner87
Old 05-05-2008, 19:32   #1927
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Siteye eskisi kadar vakit ayıramadığım için kendimi suçlu hissettiğimi, ancak THS nin her vakit açık, mesai kavramından azade bir adliye, 24 saat online sanal bir avukatlık bürosu ve çok daha fazlası olarak yaşamını gelişerek idame ettirdiğini gördükçe mutlu olduğumu, İ.E.
Old 06-05-2008, 00:07   #1928
Av.Cengiz Aladağ

Sayın tobaccoexper'in beni yoran imzasında sadece 15 hareketli simge kullanıldığını, oysa THS portföyünde bunlardan 73 tane bulunduğunu (ve üşenmeden saydığımı ), demek ki yorgunluğumun nedeninin simgeler değil yaşlılık olduğunu (istemeden de olsa) i.e.
Old 06-05-2008, 10:19   #1929
uye8490

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Sayın tobaccoexper'in beni yoran imzasında sadece 15 hareketli simge kullanıldığını, oysa THS portföyünde bunlardan 73 tane bulunduğunu (ve üşenmeden saydığımı ), demek ki yorgunluğumun nedeninin simgeler değil yaşlılık olduğunu (istemeden de olsa) i.e.

Yapmayın!
Hafızam iyidir diye ortaya çıktım ,ortada kaldım.
Ben yine de iddia ediyorum,tamam sayın Aladağ'ın bakmaktan yoruluyorum dediği imza hareketli simgelerden oluşuyordur,ama onlardan önce Namık Kemal'in de şiiri vardı.Algıda seçicilik dedikleri bu olsa gerek ben sadece dizeleri görmüştüm.

Ailemde de hep böyle olur ben üç yaşındayken olan olayları anlatırım onlar "bunları biz anlatmışızdır senin hatırlaman mümkün değil derler veya çoğu vakit olayları onlar unutmuş olur benim anlattıklarımı bir hayal ürünü olarak nitelendirip bana potansiyel deli muamelesi yaparlar.
Old 06-05-2008, 10:23   #1930
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan yaren
Yapmayın!
Hafızam iyidir diye ortaya çıktım ,ortada kaldım.
Ben yine de iddia ediyorum,tamam sayın Aladağ'ın bakmaktan yoruluyorum dediği imza hareketli simgelerden oluşuyordur,ama onlardan önce Namık Kemal'in de şiiri vardı.Algıda seçicilik dedikleri bu olsa gerek ben sadece dizeleri görmüştüm.

Ailemde de hep böyle olur ben üç yaşındayken olan olayları anlatırım onlar "bunları biz anlatmışızdır senin hatırlaman mümkün değil derler veya çoğu vakit olayları onlar unutmuş olur benim anlattıklarımı bir hayal ürünü olarak nitelendirip bana potansiyel deli muamelesi yaparlar.

itiraf ediyorum namık kemal'in şiiri vardı
Old 06-05-2008, 11:16   #1931
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan tobaccoexper
itiraf ediyorum namık kemal'in şiiri vardı

Hareketli simgelerden gözümü alamadığımdan şiiri görmediğimi i.e.
Old 06-05-2008, 19:51   #1932
caner87

inanıyoruz sayın yaren de, bu sitede sanırım en kolay şey arşivi yoklamak. Ama muhtemelen arşivdeki kayıtlar yeni duruma göre şekilleniyordur.
Anlatamamış olabilirim.
Old 07-05-2008, 15:25   #1933
caner87

İcra takibi açmak için bilgisayardan formları çıkarıp, dosyalara iliştirirken,
acaba beni de biri öldürür mü? Hacze gidersem ve borçlu bana saldırmaya kalkar mı ki? Keşke paşa paşa ödese! diye söylenmekten kendimi alamadığımı i.e
Old 07-05-2008, 15:51   #1934
halit pamuk

İşyerinde, Gün boyunca o kadar çok sorun anlatıldı ki; bugün ciddi hiçbirşey duymak istemediğimdem; 301 den kurbağa yapabilir miyiz diye saçma cümle kurmamak için kendi zor tutuyorum.
Old 07-05-2008, 16:14   #1935
Armağan Konyalı

Bugün yine mutluyum...

Bunca dert varken mutlu olmakla dertli insanlara karşı kabalık ettiğimi itiraf ediyorum.
Old 07-05-2008, 16:36   #1936
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı
... .Bunca dert varken mutlu olmakla dertli insanlara karşı kabalık ettiğimi

"Dertliyim " deyip dertlenenlerin de mutlu insanlara kabalık ettiğini, gerçekte durumun (1-1) berabere olduğunu i.e.
Old 07-05-2008, 16:54   #1937
Gamze Dülger

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı
Bugün yine mutluyum...

Bunca dert varken mutlu olmakla dertli insanlara karşı kabalık ettiğimi itiraf ediyorum.

Mutlu olduğumu,benim gibi mutlu insanlar olduğun bilmenin beni daha da mutlu ettiğini,bardağın dolu kısmından bakanların hep mutlu olacağını düşündüğümü İE.
Old 07-05-2008, 17:25   #1938
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan Gamze Dülger
bardağın dolu kısmından bakanların hep mutlu olacağını düşündüğümü
Bardağın boş kısmını gördüğümde şişeden doldurduğumu itiraf ediyorum.
Old 07-05-2008, 17:34   #1939
Atahun

KAHDEM’ e yazan ve hukuki destek talebinde bulunan kadınlarımızın durumunu görünce üzüldüğümü ve içimin karardığını, nedense verilen yanıtlardan etkilenip korktuğumu, kendi adıma daha dikkatli olmakta yarar gördüğümü i.e.
Old 07-05-2008, 19:41   #1940
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı
Bugün yine mutluyum...

Karamsarlık, kendine acımak, hüzün, beis, yeis vs vs..., bir lükstür (Kimin sözü olduğunu anımsamıyorum) .

Ne zaman canım sıkılsa, bu sözü anımsarım. (İ.E.)

Saygılarımla...
Old 07-05-2008, 22:20   #1941
Av. Muzaffer ERDOĞAN

Varsayılan Hüzün

Hüznü çok keyifli bir lüks olarak gördüğümü İ.E.
Old 07-05-2008, 22:33   #1942
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Alıntı:
BATUR77
Guzel bir site, uye oldugum icin memnunum o yuzden bloklanmayi ya da atilmayi goze alamiyorum yoksa icimden geldigi gibi saydiracagim = 500 YTL

Şu itirafın THS'nin Türk hukuk dünyası için ne noktada olduğunu göstermek için iyi bir örnek olabileceğini düşündüğümü İ.E.
Old 07-05-2008, 22:35   #1943
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av. Muzaffer ERDOĞAN
Hüznü çok keyifli bir lüks olarak gördüğümü İ.E.

Hüznün üstüne Nisan Yağmuru da ister misiniz?
Old 08-05-2008, 08:58   #1945
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Saim
Hüznün üstüne Nisan Yağmuru da ister misiniz?
Ya da lâpa lâpa kar. Örter üstünü.
Old 08-05-2008, 13:02   #1946
Gamze Dülger

Alıntı:
Yazan Av. Hatun Olguner
Sevgisizlik,kin ve nefrete dair duyduğum en güzel sözlerden biri :

" Kin ve nefret insan yüreğine yüktür. "

" Perteğin önü kelek,
Dersime gidek gelek,
Eli elimde olsun,
Kapı kapı dilenek " ( Dersim Türküsü"nden)

Coşkulu ve mutlu olduğum anlarda bile,yüreğimi delik deşik eden bir türkü-(gazel,bozlak) duyduğumda biraz hüzünlenip,ardından "Böyle bir kültürün bir ferdi olmaktan gurur duyduğumu " ve bunu düşünüp yine mutlu olduğumu ie.
Old 08-05-2008, 13:40   #1947
Adli Tip

Alıntı:
Yazan Gamze Dülger
Coşkulu ve mutlu olduğum anlarda bile,yüreğimi delik deşik eden bir türkü-(gazel,bozlak) duyduğumda biraz hüzünlenip,ardından "Böyle bir kültürün bir ferdi olmaktan gurur duyduğumu " ve bunu düşünüp yine mutlu olduğumu ie.

uzun zamandır müzik dinleyerek kederlenemediğimi farkettiğim zaman kendimi çok şanssız hissettiğimi i.e.
Old 08-05-2008, 14:10   #1948
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Av.Uygar
uzun zamandır müzik dinleyerek kederlenemediğimi farkettiğim zaman kendimi çok şanssız hissettiğimi i.e.

sayın uygar
müzik dinleyerek kederlenemediğiniz için üzülmeniz yerine sevinmeniz gerektiğinizi düşündüğümü itiraf ediyorum.
belkide mutlu olduğunuzdan dolayı olmasın?
Old 08-05-2008, 15:30   #1949
Kemal Yıldırım

Mezun olduktan sonra bu günleri arayacağımı bilmeme rağmen, yorulduğumu ve artık bir an önce okulun bitmesini istediğimi i.e.
Old 08-05-2008, 22:44   #1950
Adli Tip

Alıntı:
Yazan tobaccoexper
sayın uygar
müzik dinleyerek kederlenemediğiniz için üzülmeniz yerine sevinmeniz gerektiğinizi düşündüğümü itiraf ediyorum.
belkide mutlu olduğunuzdan dolayı olmasın?

benim hüznümden bile aldığım zevkin insanların hayatındaki bütün sevinçlerden fazla olduğunu hissetiiğimi i.e.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,17018390 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.