Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

ErkeĞİ Kurcalayin:)

Yanıt
Konu Notu: 2 oy, 4,50 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 13-08-2009, 14:21   #301
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan avferidun
Şimdi olur desem sayın ege alınacak; çünkü bir kızının olduğunu biliyoruz. Olmaz desem alınacaksınız; çünkü sizin de bir kızınız olabilir! En önemlisi de artık erkeği kurcalayamadığınıza göre "evsiz" de olur!

Şartlara uygunum o halde..

Feridun Bey, kadınlar aptal yerine konulmaktan ve açığa çıkan yalanlardan nefret ederler, önemli olan fiziksel aldatma değil, emeğe ve özveriye yapılan ihanettir.

Bu durumlarıda bir tutam otla düzeltemezsiniz, tavsiyem, çiçek almanız değil, hanımlara kırılabilecekleri davranışlarda bulunmayarak, çiçek gibi olduklarını hissettirecek kadar anlayışlı olmanızdır.
Old 13-08-2009, 14:31   #302
Av.Feridun Yurtsever

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Şartlara uygunum o halde..

Feridun Bey, kadınlar aptal yerine konulmaktan ve açığa çıkan yalanlardan nefret ederler, önemli olan fiziksel aldatma değil, emeğe ve özveriye yapılan ihanettir.

Bu durumlarıda bir tutam otla düzeltemezsiniz, tavsiyem, çiçek almanız değil, hanımlara kırılabilecekleri davranışlarda bulunmayarak, çiçek gibi olduklarını hissettirecek kadar anlayışlı olmanızdır.

Öncelikle şunu açıklığa kavuşturalım ki; samimiyetle söylüyorum hiç kimseyi aldatmadım. Yemin ederim!
Old 13-08-2009, 14:32   #303
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan avferidun
Öncelikle şunu açıklığa kavuşturalım ki; samimiyetle söylüyorum hiç kimseyi aldatmadım. Yemin ederim!

Bizi hiiiçççç ilgilendirmz..
Old 13-08-2009, 14:35   #304
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan avferidun
Sayın ege, evli, iki çocuklu ve eşinin kafasında çiçek paralayan biri değilseniz bizi kandıramazsınız! Değil mi supernaturel?

Burası KHS değil haklısınız ama zaten ben de bir oraya bir buraya derken kendimi adliyede hissettim. Bu yüzden geldik mi diye sordum. Nur Hanım'ın uyarısıyla uyandım sigara yasağını ihlal etmedim vb.

Şimdi gerçek bir uzman cevaplayacak mı?

hadi evliyi anlarım da çocuklu ne alaka?
Old 13-08-2009, 14:35   #305
Av.Feridun Yurtsever

Alıntı:
Yazan supernatural
hadi evliyi anlarım da çocuklu ne alaka?

Evliliğin en az 18 ay sürmüş olması gerekiyor.
Old 13-08-2009, 14:37   #306
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan avferidun
Evliliğin en az 18 ay sürmüş olması gerekiyor.

illa boşanmak için çocuğun doğması mı gerekiyor?
Old 13-08-2009, 23:28   #307
Av.Feridun Yurtsever

Alıntı:
Yazan supernatural
illa boşanmak için çocuğun doğması mı gerekiyor?

Tekrar baktım boşanma nedenleri arasında "çocuğun doğması" yok! Yani doğru cevap: gerekmiyor!
Old 14-08-2009, 08:28   #308
supernatural

Alıntı:
Yazan avferidun
Tekrar baktım boşanma nedenleri arasında "çocuğun doğması" yok! Yani doğru cevap: gerekmiyor!
o zaman yine benim lafıma geldiniz
Old 14-08-2009, 14:17   #309
Derya DEMİR

Alıntı:
Yazan Puresoul
Evlenirken esim olacak kisiye sunu diyecegim. Birine asik olursan bu durumdan beni lutfen haberdar et.

İşe yaramıyor! Ben denedim! Her ikimizi de idare edebilecek gücü kendilerinde bulduklarından, baştan söyleseniz de gizli gizli ikinci aşklarını da yaşıyor yaşatıyorlar kendilerini fazla kurnaz sandıklarından bizim zekamızın farkına varamıyorlar yakalanınca, uzun süre nasıl anladı diye düşünüyorlar sonra mantıklı açıklamalarda bulunuyorlar yaklaşık 3 ayı buluyor ama
Old 14-08-2009, 14:47   #310
Av.Feridun Yurtsever

Kadınların yalnızca zekasından korkarım. Hem çok keskin; hem de kendi kafaların kırk tilki dolaşıp kırkının da kuyruğu birbirine değmediği için her türlü ihtimali öngörebiliyorlar.
Old 14-08-2009, 14:56   #311
Derya DEMİR

Alıntı:
Yazan avferidun
Kadınların yalnızca zekasından korkarım. Hem çok keskin; hem de kendi kafaların kırk tilki dolaşıp kırkının da kuyruğu birbirine değmediği için her türlü ihtimali öngörebiliyorlar.

Abicim zaten başka da korkulacak bir şeyimiz yok ki! Kaldı ki damarımıza basan olmazsa zekamızı da kimsenin kötülüğü için kullanmıyoruz! Ne zamanki hassasiyetlerimizin önemsenmediğini görüyoruz o zaman işte iş işten geçmiş oluyor
Old 14-08-2009, 14:58   #312
Av.Feridun Yurtsever

Alıntı:
Yazan Derya DEMİR
Abicim zaten başka da korkulacak bir şeyimiz yok ki! Kaldı ki damarımıza basan olmazsa zekamızı da kimsenin kötülüğü için kullanmıyoruz! Ne zamanki hassasiyetlerimizin önemsenmediğini görüyoruz o zaman işte iş işten geçmiş oluyor

Bana abi diyen de çıktı!
Ama konumuz kadınlar değil ki...
Old 14-08-2009, 15:09   #313
Münzevi

Alıntı:
Yazan Derya DEMİR
İşe yaramıyor! Ben denedim! Her ikimizi de idare edebilecek gücü kendilerinde bulduklarından, baştan söyleseniz de gizli gizli ikinci aşklarını da yaşıyor yaşatıyorlar

Aha da bir baska sahit daha Tam da kendilerine yakisani yapiyorlar. Hic sasirmadim. Cunku ben biliyorum ya. Peki onlar nicin boyle yaratilmis . Aglamak istiyorum

Alıntı:
Yazan Derya DEMİR
sonra mantıklı açıklamalarda bulunuyorlar yaklaşık 3 ayı buluyor

3 ayi bulan mantikli aciklamalar yapmalari mi yoksa sizin bildiginizi kendilerine yedirmeleri mi ?
Old 14-08-2009, 15:09   #314
Derya DEMİR

Alıntı:
Yazan avferidun
Bana abi diyen de çıktı!
Ama konumuz kadınlar değil ki...

Lafın gelişi yazmıştım abicim i Hoca gibi bir şey yani
Konu erkekler olunca kadınlarsız sohbete devam edilmiyor işte siz de gördünüz
Old 14-08-2009, 15:15   #315
Derya DEMİR

Alıntı:
Yazan Puresoul

3 ayi bulan mantikli aciklamalar yapmalari mi yoksa sizin bildiginizi kendilerine yedirmeleri mi ?
Bu soruyu anlayamadım
Old 14-08-2009, 15:21   #316
Münzevi

Derya Hanim,

Daha acik ifadeyle "3 ayi buluyor" demissiniz ya. Erkeklerin 3 ayi bulan zaman diliminde ne yaptiklarini soruyorum. Sizin artik ogrendiginizi bildikten sonra bu 3 ay boyunca size mantikli aciklamalar yapmak uzere, bilumum ozur, tonla cicek, aglama sizlama donemi mi yasiyorlar yoksa sizinle agiz dalasi ederek inkar yoluna mi gidiyorlar 3 ay boyunca?
Old 14-08-2009, 15:27   #317
Derya DEMİR

Alıntı:
Yazan Puresoul
Derya Hanim,

Daha acik ifadeyle "3 ayi buluyor" demissiniz ya. Erkeklerin 3 ayi bulan zaman diliminde ne yaptiklarini soruyorum. Sizin artik ogrendiginizi bildikten sonra bu 3 ay boyunca size mantikli aciklamalar yapmak uzere, bilumum ozur, tonla cicek, aglama sizlama donemi mi yasiyorlar yoksa sizinle agiz dalasi ederek inkar yoluna mi gidiyorlar 3 ay boyunca?

Ağız dalaşını hiç yaşamadım çünkü öğrendikten sonra benimle konuşma şansına erişemedi arkadaş, tüm iletişim yollarını kapattım. Bu süre zarfında yani koca üç ayda nasıl anlayabildiğim üzerine kafa yormuş sonradan aldığım bilgiye göre, 3 ay içerisinde bir takım komik girişimleri olmuştu tabi,iki işi bir arada yapamadığından ama basit af dilemek, gibi çabaları olduğunu da belirtmeliyim kulak arkası edildi hepsi "Sıradakiiii" denildi anlayacağınız
Old 14-08-2009, 15:32   #318
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Alıntı:
Yazan Puresoul

Evlenirken esim olacak kisiye sunu diyecegim. Birine asik olursan bu durumdan beni lutfen haberdar et.

Bildirim şeklini de keşke belirtseydiniz. "İadeli taahhütlü mektup, Noter kanalıyla veya Telgrafla" gibi..

Hiçbir kişi, tepki görüp belki de dayak yiyeceği bir zemini bile bile hazırlamaz, hazırlayamaz. Sorunuz daha başından sonuçsuz kalmaya mahkum.
Old 14-08-2009, 15:35   #319
Münzevi

Alıntı:
Yazan Av.Mehmet Saim Dikici

Bildirim şeklini de keşke belirtseydiniz. "İadeli taahhütlü mektup, Noter kanalıyla veya Telgrafla" gibi..

Hiçbir kişi, tepki görüp belki de dayak yiyeceği bir zemini bile bile hazırlamaz, hazırlayamaz. Sorunuz daha başından sonuçsuz kalmaya mahkum.

Yoo ben evlililik sozlesmesi yapacagim. Cani isterse imzalasin
Old 14-08-2009, 15:36   #320
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Puresoul

Ee imzaladın diyelim. Neye yarayacak ki? Aldatacak adam, yine aldatır. Sözleşme yapmasanız aldatmaya hakkı mı olacak ki?!
Old 14-08-2009, 15:39   #321
Derya DEMİR

Alıntı:
Yazan Puresoul
Evlenmemeyi deneyin bence! Bekarlık daha keyifli
Old 14-08-2009, 15:42   #322
Münzevi

Sozlesme fesh olacak ve saadet bir bal kabagina donusecek. Sozlesme sartlari son kere yuzune tukuruk esliginde okunacak sonra da sen sag ben selamet
Old 14-08-2009, 15:42   #323
Av.Feridun Yurtsever

Alıntı:
Yazan Puresoul

Size vefası olmayanın ahde vefası hiç olmaz! Siz bence de evlenmemeyi denyin; kesinlikle daha eğlenceli...
Old 14-08-2009, 15:43   #324
Münzevi

Alıntı:
Yazan Derya DEMİR
Evlenmemeyi deneyin bence! Bekarlık daha keyifli

Evlenmemeyi denemiyorum, direniyorum
Old 14-08-2009, 15:47   #325
ege

Alıntı:
Yazan avferidun

buna günün mailinden yazılabilir

Ağır bir hasta hastahanede. Tüm ailesi bekleme odasında doktorlardan haber bekliyor.

Yorgun ve umutsuz bakışlı bir doktor çıkıyor. 'Tek yaşam şansı var o da beyin nakli. Böyle bir ameliyatı ilk olarak deneyeceğiz, tabi masraflar hastanın ailesine ait.'
Aile, şaşkın, yorgun, çaresiz...
Aralarından biri;
'Peki ama fiyat nedir diyor?'
Değişir diyor cerrah. 5000 Euro erkek beyni kullanırsak, 200 Euro kadın beyni kullanırsak.
Uzun bir sessizlik çöker. Beyler gülmemeye çalışırlar. Hanımlarla göz göze gelmekten kaçarlar.
Ama aralarından biri merakını yenemez:
'Peki doktor bu fiyat farkının nedeni nedir?' diye sorar.
Cerrah gülümser.
'Eh tabi, aynı arabalar gibi, kadın beyinleri ucuz oluyor akıllarını çok kullandıkları için. Kullanılmış akıl, kullanılmış beyin. Erkek beyni hiç kullanılmamış sıfır km araba gibi pahalı oluyor.'

nihayet tatile çıkıyorum
geldiğimde erkeklerin kurcalanmaktan bozulduğunu, kadınların da kurcalamaktan yorulduğunu göreceğim sanırım

görüşmek üzere THS
Old 14-08-2009, 15:50   #326
Derya DEMİR

Alıntı:
Yazan ege

Ağır bir hasta hastahanede. Tüm ailesi bekleme odasında doktorlardan haber bekliyor.

Yorgun ve umutsuz bakışlı bir doktor çıkıyor. 'Tek yaşam şansı var o da beyin nakli. Böyle bir ameliyatı ilk olarak deneyeceğiz, tabi masraflar hastanın ailesine ait.'
Aile, şaşkın, yorgun, çaresiz...
Aralarından biri;
'Peki ama fiyat nedir diyor?'
Değişir diyor cerrah. 5000 Euro erkek beyni kullanırsak, 200 Euro kadın beyni kullanırsak.
Uzun bir sessizlik çöker. Beyler gülmemeye çalışırlar. Hanımlarla göz göze gelmekten kaçarlar.
Ama aralarından biri merakını yenemez:
'Peki doktor bu fiyat farkının nedeni nedir?' diye sorar.
Cerrah gülümser.
'Eh tabi, aynı arabalar gibi, kadın beyinleri ucuz oluyor akıllarını çok kullandıkları için. Kullanılmış akıl, kullanılmış beyin. Erkek beyni hiç kullanılmamış sıfır km araba gibi pahalı oluyor.'

nihayet tatile çıkıyorum
geldiğimde erkeklerin kurcalanmaktan bozulduğunu, kadınların da kurcalamaktan yorulduğunu göreceğim sanırım

görüşmek üzere THS

İyi tatiller bu konu kapanmaz ama
Old 14-08-2009, 15:55   #327
supernatural

Neşeli

merhaba ben daha yeni gelebildim ama eve bu yorgunlukla nasıl gidebilirim bilmiyorum akşama görüşürüz ufuk abi yoğunum bugün sana yazamadım özür görüşürüz
Old 14-08-2009, 16:06   #328
Atahun

Alıntı:
Yazan ege
............nihayet tatile çıkıyorum

görüşmek üzere THS

Sayın Ege; Hiç sanmıyorum. Siz dua edin de tatildeyken yazmak zorunda kalmazsınız inşallah.

İyi tatiller diliyorum.
Old 14-08-2009, 19:02   #329
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan supernatural
merhaba ben daha yeni gelebildim ama eve bu yorgunlukla nasıl gidebilirim bilmiyorum akşama görüşürüz ufuk abi yoğunum bugün sana yazamadım özür görüşürüz

PArdon burayı KHS zannetmişim kusura bakmayın saygılar
Old 14-08-2009, 20:36   #330
Av.Feridun Yurtsever

Alıntı:
Yazan ege

nihayet tatile çıkıyorum

görüşmek üzere THS

Size iyi tatiller; ama bana da öyle geliyor ki siz tatilinizi yarıda bırakıp hemcinslerinizin yardımına koşacaksınız! Konu "erkekleri kurcalamak"; ama biz iki gündür "kadınlar nedir; ne değildir?" etrafında dönüp duruyoruz.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,11422992 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.