Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Sinema ve Televizyon Filmler ve diziler üzerine sohbetler

Buz prensesi

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 14-10-2006, 14:12   #1
NİLGÜN SEYMEN

Neşeli Buz prensesi

Buz prensesi,2005 yapımı bir film.

Bu sabah/14 ekim 2006/09 .30 'da oğumun odasındaki bilgisayarına taktık bu filmin vcd.lerini.Bir insanın idealleri için nasıl savaş verebileceğinin, en keskin örneğiydi,10 20 yaş grubuna yönelik bu film çok güzeldi.

Yönetmen;Tim Fywell
Oyuncular;Hayden Penottiere
Joan Cussack,
Kim Cattrall
Michelle Trachtenberg

Casey Carlyle,Annesinin hedeflediği ciddi bir fizik projesi üzerinde çalışırken kendisini buz pateninin içinde bulur.Bunun kendisi için en doğru karar olduğuna inanır ve okulunu bırakır.Annesi ile bağlarını kopararak müsabakalara hazırlanır.
Finalde başarır.Çünkü salonda annesini izleyici olarak görmüştür ve buz sahasında düşmesine rağmen ayağa kalkar ve o muhteşem üçlü helozoni dönüşü ile salondaki seyircileri ve de jürüyi etkiler.

Oğlum ile sarmaş dolaş izledik ve sonsuz bir keyif aldık bu filmden .
Öneririm.
Old 15-10-2006, 03:43   #2
Av.Duygu Keleş

Evet.Geçen sabaha karşı izledim ben de.Sahiden çok keyif verici idi.
Old 24-01-2007, 03:21   #3
Aslı

Ben de birkaç ay önce izlemiştim; çok keyifliydi... Yaş aralığını tam sınırdan yakalamışım demek... Fakat gerçekten bir gençlik filminden bu kadar da zevk alabileceğimi düşünmemiştim. Film bittiğinde çok ama çok keyif aldığımı fark ettim. Sonra zorla arkadaşıma izlettim. O da beğendi ama
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,06123996 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.