Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Ticari Duyurular Ticari hukuk programları ve ürünleri, ücretli seminer ve konferans duyuruları, hukuk kitapları - yayınları. Hukukla ilgili tüm ticari ilanlar için.

MEŞE İcra Profesörü

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 20-03-2006, 16:55   #1
didem79

Olumlu MEŞE İcra Profesörü

UYAP - Ulusal Yargı Ağı Projesi Uyumlu İcra Takip Programı

Programla sadece elinizdeki evrakın bilgilerini girerek

- Otomatik faiz hesabı yaptırabilir,

- Takip talebi, ödeme emri, tebliğ zarfı, harç detayı, faiz detayı gibi icraya ait çıktıları alabilir,

- İcrayla ilgili tüm dilekçeleri takiplerinize otomatik uyarlayabilirsiniz.

Bunun dışında her türlü döviz takibi, Tedaş ve Telekom gibi kurum takiplerinizi program üzerinden yapabilirsiniz.

- Rapor bölümü sayesinde tüm takiplerinizle ilgili rapor alabilir, tek tuşla tüm takiplerinizi uyap formatına hazır hale getirebilirisiniz.

- Hatırlatmalar bölümü sayesinde taahhüd zamanı gelmiş dosyalarınız ödemeleriniz ya da girmiş olduğunuz notları bilgisayarınızı açtığınızda otomatik ekranda görebilirsiniz.
İnternet üzerinden otomatik güncellenen programı ayrıca sizin için özenle seçilmiş Neational Geographic 'e ait fotoğraflarla her gün değişik bir görünümde bulabilirsiniz.

Program MEŞE YAZILIM LTD. ŞTİ tarafından hazırlanmıştır.

www.meseyazilim.com

Old 26-01-2007, 22:25   #2
didem79

Olumlu Uyap Uyumlu MeŞe İcra ProfesÖrÜ

UYAP - Ulusal Yargı Ağı Projesi Uyumlu İcra Takip Programı

Programla sadece elinizdeki evrakın bilgilerini girerek

- Otomatik faiz hesabı yaptırabilir,

- Takip talebi, ödeme emri, tebliğ zarfı, harç detayı, faiz detayı gibi icraya ait çıktıları alabilir,

- İcrayla ilgili tüm dilekçeleri takiplerinize otomatik uyarlayabilirsiniz.

Bunun dışında her türlü döviz takibi, Tedaş ve Telekom gibi kurum takiplerinizi program üzerinden yapabilirsiniz.

- Rapor bölümü sayesinde tüm takiplerinizle ilgili rapor alabilir, tek tuşla tüm takiplerinizi uyap formatına hazır hale getirebilirisiniz.

- Hatırlatmalar bölümü sayesinde taahhüd zamanı gelmiş dosyalarınız ödemeleriniz ya da girmiş olduğunuz notları bilgisayarınızı açtığınızda otomatik ekranda görebilirsiniz.
İnternet üzerinden otomatik güncellenen programı ayrıca sizin için özenle seçilmiş Neational Geographic 'e ait fotoğraflarla her gün değişik bir görünümde bulabilirsiniz.

Program MEŞE YAZILIM LTD. ŞTİ tarafından hazırlanmıştır.

www.meseyazilim.com

Old 31-01-2007, 00:21   #3
A.Turan

meşe yazılımı tavsiye edebilirim. İçtihat araması kolay ve rahat.
Old 11-08-2007, 22:42   #4
av.fevziaksoy

meşe icra profesörünü kullanıyorum, güzel hazırlanmış, kullanışlı, kolay bir program, tavsiye ediyorum.
Old 26-12-2007, 17:04   #5
beyazbulut

Dikkat

Meşe mevzuat program cd lerini barodan almak üzere gittim . Bunun için bir form doldurmam gerekiyormuş . Onu da aldım oturdum doldurayım diye,eşinden çocuğuna onların dahi geçirdiği hastalıklar herşey sorulmuş. Ben de almaktan vazgeçtim .Bu belki baroların uygulaması bilmiyorum ama doğrudan verilseydi bunlar daha kolay olurdu. Ben sinerji kullanıyorum .Kimse bana birşey sormadı sorgulamadı. Bunlarla uğraşacak kadar boş zamanımız yok bizim.
Old 19-05-2008, 16:32   #6
didem79

Varsayılan Tidap Cd leri

Tidap Cd lerinin kullanımı için SYDF formunun doldurulması zorunluluğu gelen istek üzere projenin başlangıcında kaldırılmıştır. Hukukçularımız eşliğinde hazırlanan ve TBB tarafından sizlere ulaşan projemizin mesleki kariyerinizde yararlı bir kaynak olduğu inancındayız. İyi çalışmalar..
Old 03-06-2008, 10:03   #7
av_arday

Varsayılan icra programlarında 1 numara

hem sade, hem basit, hem profesyonel. Eğitimci eli değdiği belli. Tebrikler Meşe Yazılım..
Old 11-07-2008, 10:14   #9
didem79

Varsayılan Meşe İcra Profesörü fiyat bilgisi

http://www.meseyazilim.com/urunler.asp?urunler=13&ana=1 ilgili linkten fiyatlar ve kampanyalarla ilgili bilgi alınabilir.
Old 23-03-2009, 21:01   #10
didem79

Varsayılan Tebligat Durumunuzu Meşe İcra Profesörü ile Anında Takip Edin

İcra Profesörü programına gönderdiğiniz tebligatın Barkod Numarasını girerek tebligatınız PTT de hangi işlemde, teslim edildi mi, son durumu ne takip edebilirsiniz...
Old 27-03-2009, 18:48   #11
üye18721

Meşe yazıılımın dilekçeler kısmını özellikle öneririm.İcra kısmına teknoloji özürlü olmam dolayısıyla pek alışamadım.
Old 13-05-2009, 09:20   #12
didem79

Varsayılan İcra Profesörün'de Şimdi Sürematik Devrede

Meşe İcra Profesörü programındaki Son İşlemler butonu ile;

- Dosyanızda yapılan son işlemleri takip edebilir, Çek takiplerinde 6 ay diğer takiplerinizde 1 yıl süre aşımını uyarı sistemi aracılığı ile takip edbilirsiniz.

Yine Menkul ve Gayrimenkul hacizlerinde de yasal süreçleri takip ettirebilir, tüm takiplerinizin süre dumları ile ilgili raporlar alabilirsiniz.
Old 16-06-2009, 14:27   #13
didem79

Varsayılan Meşe İcra Profesörü - Otomatik Güncellemeler Hazır

Meşe İcra Profesörü programında hatırlatmalı olarak gelen güncellemeler artık, siz programda çalışmasanız da hatta programı hiç açmasanız da otomatik olarak programa işlenecek. Böylelikle hem programsal değişiklikler hem veri güncellemeleri sizin hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan programa eklenecek.

Ayrıca otomatik hatırlatmalar siz bilgisayarınızı açtığınızda tüm takiplerinizle ilgili sizi uyaracak..

Demomuz ve Ücretsiz 1 aylık kullanım için:

0212 272 60 97(pbx) -0312 430 63 67 (pbx)
Old 22-09-2010, 18:55   #14
Av.Nazmi GÖKÇE

meşe icra proğramı alırsanız, benim gibi çok sıkıntılar yaşarsınız.Size satış yapabilmek için yalvarırlar sonrası ise bir rezalet.Proğramı yenilemek için 250 tl yıllık ücret isterler, bunun için sürekli arar işinizi yapmaya engel olurlar, şantaş dahi yaparlar, proğramı yenilemezseniz icra proğramını internet üzerinden kilitlerler bilgilerinize ulaşamazsınız, benden söylemesi.
Old 24-09-2010, 13:23   #15
didem79

Nazmi Bey merhaba, Ben Meşe Yazılım Halkla İlişkiler sorumlusuyum. İsmim Didem. İletmiş olduğunuz mesajı inceledim ve konuyla ilgili şirketimden bilgi aldım. Şirket prensibi olarak programı satın aldıktan sonra güncellemeseniz bile kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Bu konu tüm kullanıcılarımızın sözleşmelerinde sabittir. Yani güncelleme yapmanız zorunlu değil ve nitekim programınız şu anda sistemde açık ve aktif görünüyor. Ayrıca sistemimizde kullanım hakkınız tek olmasına rağmen ofisinizin dışında farklı bir kullanıcıya lisans bedeli ödemeden yükleme yaptığınız da görünüyor. Kilitlenen makine illegal olarak görünen bu makine ve şu an lisans hakkı olmayan başka biri tarafından kullanılıyor.(bu konuyla ilgli size bilgilendirme de yapılmış kayıtlarımızda mevcut)Konuyla hukuk departmanımız ilgilenmektedir. Bilgilerinize. İyi çalışmalar.
Old 30-09-2010, 15:37   #16
didem79

Varsayılan MeŞe Yazilim Uzaktan ErİŞİm ModÜlÜ Hazir

Meşe Yazılım Uzaktan Erişim Modülü ile artık OFİSİNİZ HERYER.

Programda bu modül aracılığı ile ofisinizdeki bilgisayarınıza istediğiniz yerden bağlanabilir, takip açabilir, takiplerin son durumları ile ilgili borçlu ve müvekkillerinize bilgi verebilirsiniz.

Siz tüm bu işlemleri yaparken programınızda diğer ofis çalışanlarınızda isterlerse aynı anda takip açabilirler.

Gelişmeleri www.meseyazilim.com dan takip edebilirsiniz.

MEŞE YAZILIM ve BİLG. HİZ.
0212 272 60 97
Old 11-08-2011, 16:35   #17
tiryakim

Didem Hanım ; Sizin programınızda kaç tane örnek bilirkişi raporu bulunmaktadır.
Old 12-08-2011, 16:29   #18
didem79

Alıntı:
Yazan tiryakim
Didem Hanım ; Sizin programınızda kaç tane örnek bilirkişi raporu bulunmaktadır.

Sayın Tiryakim,

Bilirkişi raporları yanlızca TİDAP kapsamında Ücretsiz olarak dağıtılan İçtihat Mevzuat programında mevcuttur ve İş Mahkemeleri ile ilgili 100 adettir.
Old 12-08-2011, 21:58   #19
tiryakim

Alıntı:
Yazan didem79
Sayın Tiryakim,

Bilirkişi raporları yanlızca TİDAP kapsamında Ücretsiz olarak dağıtılan İçtihat Mevzuat programında mevcuttur ve İş Mahkemeleri ile ilgili 100 adettir.

Didem Hanım ;
Bilirkişi raporları güncellenmektemidir ? ve
Temerrüt nedeni ile tahliye davaları ile ilgili birlirkişi raporu programınızda varmıdır ?

Teşekkürler...
Old 18-11-2011, 16:05   #20
Av.Sine Erkılıç

Varsayılan Önermiyorum

Sayın Meslektaşlarım,

Yukarıda reklamı yapılan Meşe İcra Profesörü' nü ofisimde kullanıyorum ve asla kimseye önermiyorum. Programın dilekçeler bölümünde şimdiye kadar aradığım hiçbir dilekçeyi ve içtihatlarında şimdiye kadar aradığım hiçbir bilgiyi bulamamamın dışında, en son bilgisayar sistemimizi de bozdular.

Ekim ayında, sözleşmemizi yenilememizi takiben ek kullanıcının bilgisayarı İcra Profesörü' nü açamadı. Uzaktan yardım ile yaklaşık 10 dk. içerisinde problemi çözeceğini taahhüt eden görevli, 8 saatlik üstün çalışmasının sonunda kendi programlarını düzeltti ve fakat bilgisayardaki tüm Office programlarını (word, excel, outlook) açılamaz hale getirdi; bununla ilgili yapabileceği birşey olmadığını söyleyerek bir bilgisayar tamircisi çağırarak bilgisayarı tamir ettirmemiz tavsiyesinde (!) bulundu.

Tavsiyelerini kabul etmeyerek yetkiliyle görüştüğümde, yenileme öncesi bilgisayarın kusursuz çalıştığını, kendi programlarını çalışır hale getirmeye çalışırken bilgisayarın bir gününü bloke etmenin yanısıra en sık kullanılan ve içerisinde önemli bilgilerimizin yer aldığı office programlarını bozduklarını, kendilerinden bir hizmet satın alındığını ve kullanmamızı sağlamaya çalışırken yaptıkları hatanın kendilerince telafi edilmesi gerektiğini, bu sorumluluğu alarak ya bilgisayarı kendilerinin tamir etmesini, ya da bizim çağıracağımız bilgisayar tamircisine ödemek zorunda kalacağımız masrafı kendilerine fatura etmek istediğimi söyledim. Cevaben bize yardımcı olmaya çalıştıklarını (!) ancak yapabilecekleri birşey olmadığını, masrafı üstlenmelerinin de sözkonusu olamayacağını ilettiler.

Programda maalesef yüzlerce dosyam var ve bilgileri başka bir programa aktarabildiğim anda kullanmayı bırakacağım. Tipik vasat satıcı özellikleri; ürün satılana kadar ilgili ve nazik, ürün satıldıktan sonra asla arkasında durup sorumluluk alınmıyor. Kendi yarattıkları sorun ile ilgili bize (!) yardımcı olmaya çalıştıkları yönündeki tavır da cabası.
Old 19-11-2011, 00:40   #21
tiryakim

Varsayılan Sinerji

Alıntı:
Yazan Av.Sine Erkılıç
Sayın Meslektaşlarım,

Yukarıda reklamı yapılan Meşe İcra Profesörü' nü ofisimde kullanıyorum ve asla kimseye önermiyorum. Programın dilekçeler bölümünde şimdiye kadar aradığım hiçbir dilekçeyi ve içtihatlarında şimdiye kadar aradığım hiçbir bilgiyi bulamamamın dışında, en son bilgisayar sistemimizi de bozdular.

Ekim ayında, sözleşmemizi yenilememizi takiben ek kullanıcının bilgisayarı İcra Profesörü' nü açamadı. Uzaktan yardım ile yaklaşık 10 dk. içerisinde problemi çözeceğini taahhüt eden görevli, 8 saatlik üstün çalışmasının sonunda kendi programlarını düzeltti ve fakat bilgisayardaki tüm Office programlarını (word, excel, outlook) açılamaz hale getirdi; bununla ilgili yapabileceği birşey olmadığını söyleyerek bir bilgisayar tamircisi çağırarak bilgisayarı tamir ettirmemiz tavsiyesinde (!) bulundu.

Tavsiyelerini kabul etmeyerek yetkiliyle görüştüğümde, yenileme öncesi bilgisayarın kusursuz çalıştığını, kendi programlarını çalışır hale getirmeye çalışırken bilgisayarın bir gününü bloke etmenin yanısıra en sık kullanılan ve içerisinde önemli bilgilerimizin yer aldığı office programlarını bozduklarını, kendilerinden bir hizmet satın alındığını ve kullanmamızı sağlamaya çalışırken yaptıkları hatanın kendilerince telafi edilmesi gerektiğini, bu sorumluluğu alarak ya bilgisayarı kendilerinin tamir etmesini, ya da bizim çağıracağımız bilgisayar tamircisine ödemek zorunda kalacağımız masrafı kendilerine fatura etmek istediğimi söyledim. Cevaben bize yardımcı olmaya çalıştıklarını (!) ancak yapabilecekleri birşey olmadığını, masrafı üstlenmelerinin de sözkonusu olamayacağını ilettiler.

Programda maalesef yüzlerce dosyam var ve bilgileri başka bir programa aktarabildiğim anda kullanmayı bırakacağım. Tipik vasat satıcı özellikleri; ürün satılana kadar ilgili ve nazik, ürün satıldıktan sonra asla arkasında durup sorumluluk alınmıyor. Kendi yarattıkları sorun ile ilgili bize (!) yardımcı olmaya çalıştıkları yönündeki tavır da cabası.

Sine Hanım;

Size kesinlikle ve kesinlikle SİNERJİ İÇTİHAT VE MEVZUAT PROGRAMI ile SİNERJİ İCRA PROGRAMINI öneririm...

Uyarılarınız için Teşekkürler...
Old 10-07-2012, 16:05   #22
didem79

Varsayılan Sorun Giderildi

Değerli müşterimiz sizinle yaptığımız telefon görüşmemizde sorununuzun giderildiği ve program güncellemelerinin devam ettiği bilgisini aldık. Telefonda size belirttiğim nedenden dolayı buradan geç yavaş yazıyoruz bu nedenle özür dileriz.
Old 10-07-2012, 16:10   #23
didem79

Varsayılan Farklar

Sayın Tiryakim,

Sizin de takdir edeceğiniz üzere icra ayrıntı işidir. Programımız hazırlanan +Plus sürümü ile mevcuttaki diğer programlardan epey bir farkla ayrıntıya ve Türkiye genelinde yaygın bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Dilerseniz konuyla ilgili ayrıntılı bir sunum yapabilir ve kullandığınız programla ilgili farkları bire bir gösterebiliriz. Teşekkürler.
Old 10-07-2012, 16:21   #24
didem79

Varsayılan Yıllık Kira Bedeli Üzerinden Vekalet Ücreti Hesaplama

Meşe İcra Profesörü +PLUS ile yıllık toplam kira bedeli üzerinden vekalet hesaplayabilirsiniz.
Old 10-07-2012, 19:30   #25
Av.Sine Erkılıç

Alıntı:
Yazan didem79
Değerli müşterimiz sizinle yaptığımız telefon görüşmemizde sorununuzun giderildiği ve program güncellemelerinin devam ettiği bilgisini aldık. Telefonda size belirttiğim nedenden dolayı buradan geç yavaş yazıyoruz bu nedenle özür dileriz.

Didem Hanım,

Ben telefonla görüşmemizde size sorunun sizin tarafınızdan giderildiğini söylemedim. Bilgisayarım teknik personeliniz tarafından bozulduktan sonra ben bilgisayar tamircisi çağırarak tamir ettirdiğimi söyledim. Hala fikrim aynıdır; icra dosyalarımı başka bir programa yeniden yükleme fırsatım olsa idi derhal başka bir programa geçerdim.

Saygılarımla
Old 31-07-2012, 16:06   #26
didem79

Olumlu Kira ve Nafaka Alacaklarında Yıllık Bedel Üzerinden Vekalet Ücreti Hesaplama

Meşe İcra Profesörü + PLUS Sürümüne eklenen son özellik ile;

Kira ve nafaka alacaklarında yıllık toplam alacak bedel üzerinden vekalet ücreti hesaplatabilirsiniz.
Old 02-09-2016, 14:07   #27
Semender33

Sn. Forum üyeleri merhabalar;
Meşe icrapro 'yu saha elamanılarının bir ay içerisinde şu şu özellikler eklenecek vaadi ile almış bulundum. Saha elamanı sağ olsun kredi kartımdan ödeme talimatını aldıktan sonra eğitim için güya gelecekti ancak aradan 7 - 8 ay geçmesine karşın gelmedi.

Programı önceki programın güncelleme hatası sebebiyle bilgi kaybı yaşamam sebebiyle almıştım. Malesef tüm kayıtlarımı meşe icrapro 'ya aktardıktan sonra iki kere güncelleme geldi ve ikisinde de tüm kayıtlarım silindi.

Vaat etmiş oldukları hiçbir özellik programa eklenmedi. Satış öncesi ilgi ve alaka parayı aldıktan sonra kesildi. Hatta defalarca destek bölümünü aradım ancak ilgili birini bulumadım. En sonunda iptal için başvuru yaptım. Bu seferde iptal ile ilgilenen arkadaş yok izinde yok bugün şurda vs bahanelerle 2 - 3 aydır oyalandım. Sürekli not bırakmama rağmen hiçbir ilgili tarafıma geri dönüşte bulunmadı.

Hiçbir şekilde meslektaşlarıma tavsiye etmiyorum. Meşe yerine daha kurumsal ve satış sonrası desteği olan bir firmadan ürün alın.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi