Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Konu Notu: 3 oy, 3,67 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 09-05-2008, 04:17   #1951
Av. Muzaffer ERDOĞAN

Varsayılan THS İtiraf.com

Alıntı:
Hüznün üstüne Nisan Yağmuru da ister misiniz?

Alıntı:
Ya da lâpa lâpa kar. Örter üstünü.

Mümkünse 1 duble de rakı
Old 09-05-2008, 04:18   #1952
Av. Muzaffer ERDOĞAN

Varsayılan THS İtiraf.com

İlk defa alıntı yapmaya kalkıştığımı İ.E.
Old 09-05-2008, 09:17   #1953
prometeus

itiraf edecek çok şeyim olduğunu itiraf ediyorum.
Old 11-05-2008, 10:53   #1954
supernatural

Neşeli

sitemizde bulunan tüm annelerin ve anne adaylarının anneler günü kutlu olsun
Old 11-05-2008, 11:08   #1955
Nur Deniz

Varsayılan herkese

Bu gün anneler günü, ben çok mutluyum.Böyle bir günde benim de evladım var diyebiliyorum.Şans bu.Bence dünya da eşi benzeri olmayan tek duygu. Kim demiş hatırlamıyorum ama söz şu ;kadınlar zayıftır , anneler güçlüdür diye , çok haklı.Ben anneler gününde üzülürüm aynı zamanda. Böyle bir duyguyu yaşayamayan aileler var diye.Ya da çocuklarını kaybedenleri hatırlarım.Dua ederim.Önemli olan bu duyguyu hissetmektir .Tüm annelerin, anne adaylarının ,annelik duygusunu taşıyanların, aynı zamanda bir çocuk görüpte gözleri gülenlerin cinsiyet ayrımı yapmadan anneler gününü kutluyorum.İtiraf ne mi ;ben her şey de bir hüzün bulurum.Ağlak biriyim.
Old 11-05-2008, 13:12   #1956
Kemal Yıldırım

Tüm annelerin anneler (ve anne adaylarının) gününü kutluyor, (büyüklerimin) mübarek ellerinden öpüyorum.

Saygılarımla..
Old 11-05-2008, 16:45   #1957
Armağan Konyalı

Anneler Günü kutlamalarının ''itiraf.com'' başlığı altında yer alması annelerimize yaptığımız haksızlıkların ifadesi olarak kabul edilmeli.

Ben de anneler gününü (büyük haksızlıklarımın küçük bir itirafı olarak bu başlık altında) kutluyorum.

Saygılarımla
Old 11-05-2008, 17:15   #1958
Atahun

Alıntı:
Yazan Kemal Yıldırım
Tüm annelerin anneler (ve anne adaylarının) gününü kutluyor, (büyüklerimin) mübarek ellerinden öpüyorum.

Sizden iyi bir damat aday adayı olabileceğini düşündüğümü i.e.

Bende tüm annelerin, anneler gününü yürekten kutluyorum. Kendi annemi de rahmetle anıyorum.

Saygılarımla.
Old 11-05-2008, 18:06   #1959
supernatural

Karar

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı

Anneler Günü kutlamalarının ''itiraf.com'' başlığı altında yer alması annelerimize yaptığımız haksızlıkların ifadesi olarak kabul edilmeli.

önemli olan anneler günü kutlamasının yapılmış olması olduğunu nereye yazıldığının öneminin olmadığını düşündüğümü itiraf ediyorum

saygılar
Old 11-05-2008, 20:42   #1960
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan tobaccoexper
önemli olan anneler günü kutlamasının yapılmış olması olduğunu nereye yazıldığının öneminin olmadığını düşündüğümü itiraf ediyorum
Arabasının arka camına tersten yazılması da mümkün. Dikiz aynasına baktığında sürpriz olur ama dikkatini dağıtmanın iyi bir fikir olmadığını itiraf ediyorum.
Old 11-05-2008, 20:44   #1961
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı

Arabasının arka camına tersten yazılması da mümkün. Dikiz aynasına baktığında sürpriz olur ama dikkatini dağıtmanın iyi bir fikir olmadığını itiraf ediyorum.

sayın konyalı
önemli olanın bunu düşünmek olduğunu itiraf ediyorum.
Old 11-05-2008, 22:21   #1963
Av.Cengiz Aladağ

Birkaç gün girmeyince THS'de okunmamış mesajların aşırı çoğaldığını, okumayı zamana bırakıp "okunmuş gibi" işaretlediğimi ("-mış gibi" yaptığımı) i.e.
Old 11-05-2008, 22:31   #1964
Doç. Dr. Özge Yücel

Sayın Cengiz Aladağ,

THS ihmale gelmiyor, biliyorsunuz. Bir bakıyorsunuz 1 Nisan şakası yapılmış, bir bakıyorsunuz imza kampanyası yapılmış, THS'de gündem hızlı akıyor.
Old 14-05-2008, 16:44   #1965
Av.H.Sancar KARACA

"THS 2008 En İyi Baro Sitesi Yarışması"nda oy kulanan üyelerin bazılarının yarıştırılan baroların hepsi için oy kullanmış olmalarındaki espriyi anlayamadığımı i.e
Old 14-05-2008, 18:34   #1966
candy

hemde çok fena alışmışsınız hanımefendi itiraf ediyorum......
Old 14-05-2008, 18:58   #1967
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan candy
evet candy fena alıştım sizide alıştıracağımı itiraf ediyorum
Old 15-05-2008, 08:13   #1968
uSaRe01

Vicdanımın itiraf odacığının anahtarını kaybetiğimi....
Old 15-05-2008, 09:12   #1969
Atahun

Alıntı:
Yazan candy

Alıntı:
Yazan tobaccoexper
evet candy fena alıştım sizide alıştıracağımı itiraf ediyorum

Kimin niye, neden, niçin, nasıl ve neye alıştığını anlayamadığımı... i.e.
Old 15-05-2008, 09:17   #1970
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Atasagun

Kimin niye, neden, niçin, nasıl ve neye alıştığını anlayamadığımı... i.e.

ths olduğunu itiraf ediyorum
Old 19-05-2008, 17:54   #1971
Jeanne D'arc

Alıntı yapmayı unutmuşum, i.e.
Old 19-05-2008, 18:03   #1972
Av. Can DOĞANEL

O bir şey değil. Biz az kalsın sizi unutacaktık. Eski bir dosta yeniden kavuşmuşcasına mutlu olduğumu itiraf ediyorum.
Old 20-05-2008, 17:45   #1973
salimengin

İstanbul Barosunun web sitesindeki iş ilanların çoğunun 'Genç Avukat Aranıyor'diye bitmesinin beni derin düşüncelere itttiğini i.e.
Old 20-05-2008, 18:00   #1974
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Av. Can DOĞANEL
O bir şey değil. Biz az kalsın sizi unutacaktık. Eski bir dosta yeniden kavuşmuşcasına mutlu olduğumu itiraf ediyorum.
Katıldığımı i.e.
Old 20-05-2008, 19:08   #1975
Envanter

Askerlik boyunca Türk Hukuk Sitesini unutmadığımı ve her izinde az da olsa bir şeylere katkıda bulunmak gayreti içinde kıvrandığımı itiraf ediyorum.

İtiraf ediyorum Türk Hukuk Sitesi seni unutmak çok zor...
Old 21-05-2008, 10:32   #1976
NİLGÜN SEYMEN

Burada yazıyor olmak bir,

AYRICALIKTIR.

ÖZLEMİŞİM!
Aranızda olmayı...
Old 24-05-2008, 14:09   #1977
salimengin

Varsayılan Kabus

Suyun kesildiği vakit eğer geç bir vakitse, tüm muslukları kontrol etmeden yatılmışsa, sabahleyin hatta sabah olmadan bir kabusla uyanılabileceğini,
alt komşunun bile evine kadar giden sudan haberdar olup kapınıza dayanabileceğini(çunkü onlara su üstten vuruyor dolayısıyla uyanmaları daha kolaydır),telaşla kalkıldığında ise atılan ilk adımda 'şaaap' diye ayağınızın suya gömülebileceğini,tüm bunların bir kabus olduğunu sanırken olanların başıma geldiğini i.e.
Old 24-05-2008, 15:32   #1979
salimengin

Alıntı:
Yazan Kemal Yıldırım
Büyük geçmiş olsun, çok kötüdür bilirim

Teşekkürler.Fakat inanamayacaksınız ama benim başıma bu olay ikinci kez geliyor.O kadar düşünceli bir komşum var ki olay birinci sefer olduğunda erken uyanmış ve alttaki vanayı kapatmıştı.Bu sefer o da derin bir uykuya dalmış olacak ki vanayı biraz geç kapatmış.Yani Orhan abi(Alt komşu) olmasa bilmiyorum ne yapardık.
İşin tuhafı bizim banyo aşağı su damlatıyordu.Üç gün boyunca tesisatçılar her tarafı delip arızayı bulup onardılar.İki gün sonra yani dün Orhan abi o 'damlalara' bile razı olacağı olayı yaşadı.Allah herkese Orhan abi gibi üst komşusun evi su bastığında onun su vanasını kapatmayı akıl eden komşular nasip etsin...
Old 24-05-2008, 15:36   #1980
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:
Yazan salimengin
.Üç gün boyunca tesisatçılar her tarafı delip arızayı bulup onardılar.

Demek ki bulamamışlar, hatta belki de yeni yeni kanallar açmışlar

Geçmiş olsun
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,17916703 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.