Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Konu Notu: 3 oy, 3,67 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 30-08-2008, 10:47   #2461
üye8180

Kendimi çok sevdiğimi, ara sıra da övdüğümü i.e.
Old 30-08-2008, 11:00   #2462
Gülümse

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı
''teşekkürden düşmüş olmak''

Bu kelimenin THS'ye has deyimlerden biri olacağını düşündüğümü ve sabah sabah bu mesaj yüzünden çok güldüğümü...

Alıntı:
Yazan Saim
Yahu bırakında kadın suçluluk duygusunu doya doya yaşasın ki bir daha o duyguya ihtiyacı kalmasın.

Mezatta fiyat artırır gibi: "Suç bende, suç bende..." diyorsunuz.

Bu arada Sayın Saim beye hak verdiğimi, Sayın Demirel'e "suçlu ayağa kal" denmesine karar verdiğimi i.e
Old 30-08-2008, 11:05   #2463
uSaRe01

Bu durumda attan inip eşeğe binmek deyiminin " tebrikten inip teşekküre binmek" olarak değiştirilmesi gerekip gerekmediğini düşündüğümü ....
Old 30-08-2008, 11:27   #2464
tuval2310

Yeni bir kitaba başlamanın beni ne kadar mutlu ettiğini görüp daha da mutlu olduğumu , bu sıcakta bu kadar mutlu olmayı becerebildiğim için daha daha mutlu olduğumu i.e
Old 30-08-2008, 11:32   #2465
Gülümse

Alıntı:
Yazan tuval2310
Yeni bir kitaba başlamanın beni ne kadar mutlu ettiğini görüp daha da mutlu olduğumu , bu sıcakta bu kadar mutlu olmayı becerebildiğim için daha daha mutlu olduğumu i.e

Okuduğunuz kitabı Site Lokalinden bizimle paylaşmanızı beklediğimi i.e
Old 30-08-2008, 11:43   #2466
tuval2310

Alıntı:
Yazan Gulumse
Okuduğunuz kitabı Site Lokalinden bizimle paylaşmanızı beklediğimi i.e

Ben de şimdi -yani henüz sizin bu mesajınızı okumadan-Site Lokaline yazdım hangi kitabı okuduğumu , aynı şeyi düşünmüşüz
Old 31-08-2008, 01:27   #2467
Adli Tip

şu anda yağan yağmurun, şiddetli gök gürültüsünün, açık pencerelerimden gelen rüzgarın bana huzur verdiğini i.e.
Old 31-08-2008, 01:34   #2468
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan İstanbul'dan Av.Uygar
şu anda yağan yağmurun, şiddetli gök gürültüsünün, açık pencerelerimden gelen rüzgarın bana huzur verdiğini i.e.
İtiraf ediyorum ki İzmir'de bunları okumak bile ferahlık veriyor.
Hayattan öğrendim ki yağmur güzeldir; yaz yağmuru daha güzeldir.
Neyi özlediniz derseniz yağmuru özledim derim.
Old 31-08-2008, 01:38   #2469
Av.Ateş

Alıntı:
Yazan Av.Uygar

Ben Diyarbakır'da bir yaprak bile dalında kıpırdamazken bu mesajı yazanı ancak kıskanırım...İ.E.
Old 31-08-2008, 01:39   #2470
Gülümse

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı
İzmir'de bunları okumak bile ferahlık veriyor.

İstanbulda yaşayıp yağmuru görememek beni deli ediyor...
Old 31-08-2008, 01:58   #2471
ParanoidAndroid

Sevgili meslektaslarim ve hukuksever site dostlarim,
"itiraf" denilince, her zaman kolayca ifade edilemeyecek anilarimizin aklimiza gelmesi gerektigini dusundugumu; itiraflarinizi okumak icin merakla linki tikladigimda sukutu hayale ugradigimi itiraf ediyorum.. Baska bir baslik acmaya karar verdim.. Adi da "Anlat Evladim" olacak.. Sevgilinizden mi ayrildiniz; yemek midenize mi oturdu; peklik mi cekiyorsunuz ya da hic kimse sizi anlamiyor mu? Hic cekinmeyin.. "Anlat Evladim"a anlatin.. Harika bir kitap bitirdiniz ve "bu kitabi ben yazmis olsaydim keske" diye dertlendiniz.. hayir efendim, dertlenmeyiniz; "Anlat Evladim" ne gune duruyor.. Bu aralar ozguven sorunu cekiyorsunuz; biz sizi pohpohlariz efenim; siz yeter ki bizimle paylasin.. Biz sizin icin variz! .. Gerci henuz kurulmadik Ama pek yakinda gumbur gumbur geliyoruz.. Site (dahili/harici) reytingleri alt ust olacak..
Sevgiler, saygilar, itiraflar..
Old 31-08-2008, 02:00   #2472
Adli Tip

Alıntı:
Yazan ParanoidAndroid
Sevgili meslektaslarim ve hukuksever site dostlarim,
"itiraf" denilince, her zaman kolayca ifade edilemeyecek anilarimizin aklimiza gelmesi gerektigini dusundugumu; itiraflarinizi okumak icin merakla linki tikladigimda sukutu hayale ugradigimi itiraf ediyorum.. Baska bir baslik acmaya karar verdim.. Adi da "Anlat Evladim" olacak.. Sevgilinizden mi ayrildiniz; yemek midenize mi oturdu; peklik mi cekiyorsunuz ya da hic kimse sizi anlamiyor mu? Hic cekinmeyin.. "Anlat Evladim"a anlatin.. Harika bir kitap bitirdiniz ve "bu kitabi ben yazmis olsaydim keske" diye dertlendiniz.. hayir efendim, dertlenmeyiniz; "Anlat Evladim" ne gune duruyor.. Bu aralar ozguven sorunu cekiyorsunuz; biz sizi pohpohlariz efenim; siz yeter ki bizimle paylasin.. Biz sizin icin variz! .. Gerci henuz kurulmadik Ama pek yakinda gumbur gumbur geliyoruz.. Site (dahili/harici) reytingleri alt ust olacak..
Sevgiler, saygilar, itiraflar..

heyecanla beklediğimizi i.e.
Old 31-08-2008, 02:02   #2473
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı

İtiraf ediyorum ki İzmir'de bunları okumak bile ferahlık veriyor.
Hayattan öğrendim ki yağmur güzeldir; yaz yağmuru daha güzeldir.
Neyi özlediniz derseniz yağmuru özledim derim.

Birini unutmuşsunuz:

Pozitif olalım ki yağmur yağsın, düşünce gücü, evren, çekim vs.
Old 31-08-2008, 02:05   #2474
salimengin

Alıntı:
Yazan Av.Uygar
Kesinlikle katılıyorum...
Old 31-08-2008, 02:05   #2475
Gülümse

Alıntı:
Yazan Av.Şehper Ferda DEMİREL
Birini unutmuşsunuz:

Pozitif olalım ki yağmur yağsın, düşünce gücü, evren, çekim vs.

Sayın Av. Uygar kardesim biraz pozitif düşünmeyi bırakın... Beş km ötenizde sıcaktan patlıyoruz... Sizin pozifiliğinizle başa çıkamadığımı i.e
Old 31-08-2008, 02:06   #2476
Adli Tip

Memlekette artık, pozitif olduğunu ispat edene, alaaddinin lambasını - hatta doğrudan lamadan çıkan cini- tahsis edecek bir oluşuma ihtiyaç olduğunu düşündüğümü, i.e.
Old 31-08-2008, 02:11   #2477
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Hukukçular ve uykusuzluk başlığını da ben unutmuşum, İ.E.

Sigarayı bırakamamış olsam da uykusuzluğu kolayca elden çıkarabilirim. İyi geceler
Old 31-08-2008, 02:11   #2478
Av. Can DOĞANEL

Gecenin 3'ünde sitede yalnız olmaya alışkın biri olarak bu saatteki trafiğin beni şaşırttığını i.e.
Old 31-08-2008, 02:13   #2479
Gülümse

Sayın Demirel'in koyduğu teşhis ve Sayın Uygar'ın ricalarımıza karşılıksız bırakmaması sonucunda buraya da yağmur yağmaya başladığını i.ediyorum...
Old 31-08-2008, 02:13   #2480
Adli Tip

Buralarda "yağmur varsa trafik olur" diye bir öngörü/genelleme olduğunu i.e.
Old 31-08-2008, 02:15   #2481
Adli Tip

Alıntı:
Yazan Av. Can DOĞANEL
Gecenin 3'ünde sitede yalnız olmaya alışkın biri olarak bu saatteki trafiğin beni şaşırttığını i.e.

Neden önce pozitif düşünen hep Balkanlar olur ki? Merak ettiğimi i.e.
Old 31-08-2008, 02:15   #2482
Av. Can DOĞANEL

Yarın belki de son kez denize girmeyi planlamış biri olarak yağmur haberlerinin tasalanmama sebep olduğunu da ayrıca ve açıkça i.e.
Old 31-08-2008, 02:19   #2483
ParanoidAndroid

Alıntı:
Yazan Can Doganel
Gecenin 3'ünde sitede yalnız olmaya alışkın biri olarak
Sayin Doganel gecenin ucunde yalnizlik sorunu mu cekiyorsunuz.. Biraz daha tutunuz yalnizliginizi.. "Anlat Evladim" ekibi ile yalnizliginizi dagitmaya ve hatta perisan etmeye geliyoruz! Geliyoruz!
Anlat Evladim Mustakbel Kurucu Uyesi P.A. saygilar sunar
Old 31-08-2008, 02:19   #2484
üye18332

Havanın serinlemesinden yazın veda ettiğini....
Bir yereler yağmur yağdığını tahmin ettiğimi...(ki istanbulmuş...)
Yaz mevsimini sıcağa rağmen çook sevdiğimi.....
hala online olduğunu gördüklerim olduğunu ve şaşırdığımı.....
ve bir kaç gündür olduğu gibi yine uyuyamadığımı i.e.....
Old 31-08-2008, 02:34   #2485
Armağan Konyalı

Bazı geceler THS yüzünden uykusuz kalıyorum.
Bazı geceler uykusuz kaldığımda THS'ye giriyorum.

Uykusuzluk ile THS arasında kopmaz bir bağ var.

(Bu mesaj yakında ANLAT EVLADIM alanına taşınacaktır.)
Old 31-08-2008, 02:34   #2486
üye18332

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı
Bazı geceler THS yüzünden uykusuz kalıyorum.
Bazı geceler uykusuz kaldığımda THS'ye giriyorum.

Uykusuzluk ile THS arasında kopmaz bir bağ var.

HAklısınız.....

Üstelik benim giriş sayfam olduğu için merak halim hiç geçmiyor!!!
Old 31-08-2008, 02:44   #2487
Adli Tip

gece uyu(ya)mamakla ths arasinda bir baglantı olabileceğini; ancak gece uyu(ya)mamakla uykusuzluk arasinda bir bağlantı olmadığını; uykusuzluğun sebebinin sabah uyanma saati oldugunu düşündüğü i.e.
Old 31-08-2008, 02:49   #2488
yağmurdamlası

Varsayılan :)

Ths'de yine uykusuz bir gece geçiriyor.
Old 31-08-2008, 02:51   #2489
Armağan Konyalı

Alıntı:
Üstelik benim giriş sayfam olduğu için
THS giriş sayfası, kalış sayfası, çıkış sayfası, gündelik gazete, zımpara kağıdı, avukatlık ortağı, deniz feneri, pazar bulmacası, el feneri, dost eli, ilk yardım çantası olarak yaşamımıza yerleşti. Hem de gece gündüz. Hem hafta başı hem hafta sonu.

THS THY'den daha iyi uçuruyor.

Sayın Admin'e saygılarımla
Old 31-08-2008, 03:00   #2490
üye18332

mesajlar çoğaldıkça sitede olanların daha da çoğaldığını ya da bana öyle geldiğini...
i.e..
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,08972692 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.