Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Konu Notu: 3 oy, 3,67 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 02-11-2007, 00:06   #1381
Gülümse

Varsayılan hayır

Alıntı:
Yazan Saim
www.Turkhukuksitesi.com adresinin çok uzun olduğunu, bunun kısaca www.ths.com gibi kısa olması gerektiğini düşündüğümü itiraf ediyorum. )

Hayııııır (bu Hayır'ı en etkileyici şekilde zevkinize göre uzatma özgürlüğünüz vardır. Nerede kalmıştım tamam)..

Hayır dostlar size bu konuda katılmadığım gibi en şiddetli itirazlarımı sunuyorum.. Aman neme lazım ben formlar taşınıyor diye ağlanırken, hepinizin aklı yatıp siteyi taşımaya falan kalkarsınız..

Böyle yetenekleriniz olduğuna inandığımi i.e
Old 02-11-2007, 00:19   #1382
Av.Zeynep_e

Evdeyken,

İzlemesemde Tv'nin, Kullanmasamda Bilgisayarımın, Dinlemesemde Müzik Setimin Açık Olması ve Okumasamda Kitabımın Baş ucumda olması durumunun bana değişk bir haz verdiğini İ.E.
Old 02-11-2007, 00:33   #1383
*sinequanon*

Bugün bir arkadaşım duruşma sırası beklerken kendinden önceki dosyada hakimin sanığa hitaben "İki gün önce halk kütüphanesinde bir kitap aradım,bulamadım.Kütüphanelerimizin geliştirilmesi lazım.Bizim de katkımız olsun." deyip sanığa,il halk kütüphanesine 1000 YTL'lik kitap alma cezası verdiğini anlattı.İtiraf ediyorum çok duygulandım.Aklınıza sağlık sayın hakim
Old 02-11-2007, 00:47   #1384
ege

az önce bir CV okudum

herhalde sabah uyandığımda da hala gülüyor olacağım))
Old 02-11-2007, 00:50   #1385
ege

Alıntı:
Yazan Saim
www.Turkhukuksitesi.com adresinin çok uzun olduğunu, bunun kısaca www.ths.com gibi kısa olması gerektiğini düşündüğümü itiraf ediyorum. )
ben arkadaşlarıma adresi verirken aynen böyle söyleyip, sonra "hayır hayır uzunu yani "turkhukuksitesi"..." diye tarif ettiğimi itiraf ediyorum
Old 02-11-2007, 08:23   #1386
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan *sinequanon*
Bugün bir arkadaşım duruşma sırası beklerken kendinden önceki dosyada hakimin sanığa hitaben "İki gün önce halk kütüphanesinde bir kitap aradım,bulamadım.Kütüphanelerimizin geliştirilmesi lazım.Bizim de katkımız olsun." deyip sanığa,il halk kütüphanesine 1000 YTL'lik kitap alma cezası verdiğini anlattı.İtiraf ediyorum çok duygulandım.Aklınıza sağlık sayın hakim

Çok güzel bir ceza... Eminim ki o sanık, cebinden para verip aldığı için her hafta kütüphaneye gidip, aldığı kitapları kontrol edecektir.
Old 02-11-2007, 10:55   #1387
Ahmet Turan

Alıntı:
Tıpkı benim ismim gibi kısaltılmalıdır...

Saim paşa, isminiz böyle çok çıplak olmuş. Sadelikte aşırılıkta doğru değilmiş burdan anlaşılıyor.
İsminizi Mehmet Saim olarak tashih edilmesi gerektiğini düşünüyor. Gereği için Sayın Admine müracaatınızı arz ediyorum. Vekil ihtiyacı varsa tanığım "dişli" bir avukata sizi yönlendirebilirim
Old 02-11-2007, 10:56   #1388
Av.H.Sancar KARACA

Varsayılan Ee ... Yani...

Alıntı:
Yazan ege
az önce bir CV okudum

herhalde sabah uyandığımda da hala gülüyor olacağım))
Çok özel bölümlerini kapatıp ayna tutsanız ya Ege'miz.
Sipariş üzerine gülemeyiz ki.
Old 02-11-2007, 13:50   #1389
Gülümse

Varsayılan bizde..

Alıntı:
Yazan Av.H.Sancar KARACA

Çok özel bölümlerini kapatıp ayna tutsanız ya Ege'miz.
Sipariş üzerine gülemeyiz ki.

Şu cv yi bizimlede paylaşın bizde gülelim..
Old 02-11-2007, 13:51   #1390
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Ahmet Turan
Saim paşa, isminiz böyle çok çıplak olmuş. Sadelikte aşırılıkta doğru değilmiş burdan anlaşılıyor.
İsminizi Mehmet Saim olarak tashih edilmesi gerektiğini düşünüyor. Gereği için Sayın Admine müracaatınızı arz ediyorum. Vekil ihtiyacı varsa tanığım "dişli" bir avukata sizi yönlendirebilirim

Çok haklıısnız saygıdeğer paşam, ben de kendimi bir tuhaf hissediyorum, yetkileri elinden alınıp, sokağa salınmış gibi bir duygu bu...

Siz nezaket gösterip, bıyığınızı kesmişsiniz gibi görünüyor demiş olsanız bile gerçeği söylemek icap ederse, ben sünnet olmuş çocuk gibi mahcub hissediyorum.

Sayın Admin de elimizden şaştı. Bu nedenle tekrar bir değişiklik istemeğe de yüzüm olmaz. Böyle kalsın paşam, hem THS'ye girerken yazması da zor değil... Kısaca yazıp geçiyorum..

Enbiharbi saygılarımla.
Old 02-11-2007, 14:09   #1391
Gülümse

Saim ismiyle önce kafam karıştı.. Eskilere dönüp baktım.. "sayın Dikici" olarak itap ettiğim insan ile aynı kişi olduğunu anlamam için bir iki dakika aldı..

Her zaman kendilerinde tatlı bir muzurluk hissetmiştim ama bu kadarını beklememiştim..

Ne diyeyim çok yaşayın, isminizle yaşayın efendim..
Old 02-11-2007, 14:10   #1392
Gülümse

Alıntı:
Yazan Gulumse
Saim ismiyle önce kafam karıştı.. Eskilere dönüp baktım.. "sayın Dikici" olarak itap ettiğim insan ile aynı kişi olduğunu anlamam için bir iki dakika aldı..

Her zaman kendilerinde tatlı bir muzurluk hissetmiştim ama bu kadarını beklememiştim..

Ne diyeyim çok yaşayın, isminizle yaşayın efendim..

"sizide şaşırtanlarınız bol olun efendim" demeyi düşündüğümü ama sonradan vazgeçtiğimi i.e
Old 02-11-2007, 14:13   #1393
Envanter

Teşekkür kısmının üstüne takdir kısmı da eklense fena olmaz değilmi? diye sormayı çok istediğimi i.e.
Old 02-11-2007, 14:17   #1394
Av.Mehmet Saim Dikici

Teşekkür, takdir vs derken şu meşhurlaşan feysbuk 'da olduğu gibi biraz pasta,çay, kahve, çiçek vs de gönderebilsek diye de düşünebileceğimizi, ancak böyle bir durumda sayın Admin'in başımızdan aşağıya bir kova soğuk suyu boca edebileceğini İ.E.
Old 02-11-2007, 14:18   #1395
Gülümse

Taktir olursa Tektir de olması gerekir..
Bugün eve gelmenin mutluluğu ile muzur biri olduğumu i.e
Old 02-11-2007, 14:43   #1398
Envanter

Alıntı:
Yazan Saim
Teşekkür, takdir vs derken şu meşhurlaşan feysbuk 'da olduğu gibi biraz pasta,çay, kahve, çiçek vs de gönderebilsek diye de düşünebileceğimizi, ancak böyle bir durumda sayın Admin'in başımızdan aşağıya bir kova soğuk suyu boca edebileceğini İ.E.

Aslında hiçte fena olmaz . ancak bir kova soğuk su kısmı yazın iyi olur diye düşündüğümü i.e
Old 02-11-2007, 15:05   #1399
ecesaka

Apostil Şerhini ilk bu sitede duyup çok şaşırmıştım. Okumama rağmen tam olarak ne anlama geldiğini anlayamamıştım... Kendisiyle bugün tanıştım Şimdi sitede Apostil Şerhi ile ilgili mesajları tekrar elden geçirdiğimi İ.E.
Old 02-11-2007, 16:03   #1400
Av.Nur

Neşeli

Harikasınız i.e.
Bu yazıları okuduktan sonra, bir de teşekkür butonu altına "teessüf plus" eklenebileceğini düşündüğümü itiraf ediyorum.
Hatta ilk kova su bana sunulabilir, ofiste yerler çok kirlendi. i.e.
Old 02-11-2007, 16:05   #1401
Gülümse

Eh oldu olacak akvaryum kurup birde içki sofrası açalım..
Old 02-11-2007, 16:06   #1402
cesur_yürek

Hayatı ertelemenin mümkün olmadığını itiraf ediyorum.
Old 02-11-2007, 16:17   #1404
Envanter

Alıntı:
Yazan Gulumse
"Teşekkür" bölümünü çok sevdiğimi..i.e

Sayenizde ben daha çok seviyorum i.e
Old 02-11-2007, 16:17   #1405
cesur_yürek

Alıntı:

Teşekkür" bölümünü çok sevdiğimi..i.e

Ne var ne yok gibilerinden teşekkür bölümüne doğru kısa bir yolculuk yapmanızın kimseye bir zararı olmayacağını itiraf ediyorum
Old 02-11-2007, 16:17   #1406
Av.Nur

Neşeli

Akvaryum iyi fikir. i.e.
Old 02-11-2007, 17:38   #1407
Envanter

Teşekkürün altına bir demet çiçekte konulabilir değilmi?
Beğenilen mesajların sahiplerine takdim etmek için fena olmaz diye düşünüyorum. Tamam ya abarttığımı itiraf ediyorum.
Old 02-11-2007, 17:58   #1408
üye18332

Karar

Bir aydır beni oyalayan ve bunu inanılmaz bir kibarlıkla yapan borçlumu bir daha aramayacağımı daha fazla kibarlıklarını dinlemeyeceğimi alnıma sürülen bu lekeyi en hukuki yolla çözümleyeceğimin kararını aldığımı itiraf ediyorum!!!!
Old 03-11-2007, 16:23   #1409
aysuda

Alıntı:
Yazan sibela
haklısın arkadaşım bende .sınıfım aynı kaygıları taşıyorum..
,bende konyada okuyorum 5. sınıf hukukta aynı kaygıları bende duyuyordum ama okulu uzatınca adanada bir avukatın yanına grdm 2 aydır çalışıyorum birçokşey öğrendim bunların hiçbirini okulda grmedk yaşaya yaşaya ögrenceksin o yüzden sakın korkma herşeyi adliye koridorlarında ögrenceksin ben dilekçenin d sini bilmezken 2 ayda bütün dilekçe çeşitlerinin nasıl yazıldığını öğrendim ve yazıyorum şimdi o yüzden sakın korkmayın
Old 03-11-2007, 16:32   #1410
Gülümse

Yapmama gereken bir sürü işim olamasına ramen hiç bir şey yapmadığımı tembel bir gün geçirdiğimi i.e
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 3 (0 Site Üyesi ve 3 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,09213591 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.