Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

Sex İçerikli Sitede Ve Bir Çok Kadınla Msn Görüşmesi Arkadşlık Sitelerine Üyelik

Konuyu Kilitleyin
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 12-04-2010, 03:28   #1
konuksibel

Soru Sex İçerikli Sitede Ve Bir Çok Kadınla Msn Görüşmesi Arkadşlık Sitelerine Üyelik

Iyi geceler çok araştırarak en doğru bilgiyi sizden alacağımı düşündümm ben 21 esim 26 yasında 6 aylık bi kızım varm 2008 in agustosunda evlendik.fakat evliliğimiz boyunca hep sıkıntılı ve pişmanlık doluydu onun ailesi ve ailesinin taraf olmasından dolayı.fakat bi şeilde sabrımla geldik bu tarihe iki yabancı gibi. hep şüpheleniyordum banasogukkluğundan ama hiç görmemiştiim yanlış şeyler yaptığını az önce teleffonunda arkadaşlık sitelerinde xxxxx tabiriyle acil birilerini aradığını dul olduğunu belirtmiş.elim ayağım titriyormmsnde decinsellikiçerengörüntüsüolanç ok kadin varne yapabilir delil sayilirmi nasiilkanitlayacağim şakaya vurarak 3 4 kere tekrarladi sütten kesilince kizi alip tekmeyi vuracağini.
Old 12-04-2010, 19:04   #2
Konuksibel

Özür dilerim Düzgün yazamamışım o anki psikolojimle özetliyeyim.Arkadaşlık sitelerinde üyelikleri var.Acilen birini aradığını boşanmış olduğunu belirtmiş.Msn listesinde kötü resimli kadınlar var.
Daha öncede Çok problem yaşadık.Çoğu kez.Şiddetde gördüm ama.Bu olayları gören bilen onun ve benim ailem onlar inkar edeceğine göre benim ailemin tanıklığı Sayılırmı.?
Ve bu net görüntülerini kayıt edip çıktısını alsam.Delil sayılırmı.
Vede eşim milyarlarca borç altında banka kredileri vs. Evlenmeden önce çoğu ama evlendikten sonrada aldığı krediler var. Bunlar beni bağlar mı??

lÜTFEN YARDIM EDİN.yAŞIM KÜÇÜK VE NE YAPACAĞIMI BİLEMİYORUM
Old 13-04-2010, 21:12   #3
Av.Habibe YILMAZ KAYAR

Sn.Katılımcı

Eşinizin uygun karşılanmayacak sitelere üyeliği ve kendisini bekar olarak takdim etmesi kusurlu davranış sayılabilir.

Boşanmyı istiyorsanız bu durumu kanıtlammanız gerekir.
Fakat ispat araçlarını hukuka uygun yollardan elde etmeniz gerekir.Bunun için sulh hukuk mahkemesine başvurarak bu sitelerdeki görüntülerin ve mesajların tespitini isteyebilirsiniz.Böylece yasal yollardan delil elde edilmiş olacaktır.

Boşanmaya yol açan davranışları kanıtlamak için aile üyelerinin tanıklığına başvurabilirsiniz.

Her borç tarafı sorumluluk altına sokar.Eşinizin borçları sizin borcunuz değildir.

Her aşamada bir avukattan hukuki destek almanızı,mali durumunuz elverişli değilse baro adli yardım servisine başvurmanızı öneriyoruz.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi