Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Old 12-02-2007, 02:28   #31
Jeanne D'arc

Çok güzeldi Ahu.

Biliyor musunuz ben de bir iki kere böyle cevap vermeyi denedim, sistem belli harf sayısının altında diye kabul etmedi!
Old 12-02-2007, 11:12   #32
Admin

İtiraf ediyorum : İtiraf edemiyorum!

Old 12-02-2007, 13:14   #33
Jeanne D'arc

Sayın Admin,
İtirafsever, meraklı üyeler olarak, size "yaaaa!" diyoruz!
Old 12-02-2007, 20:40   #34
Cest la vie

Itiraf ediyorum, sabah korkudan sarardim!

Her zamanki gibi, saat caldiktan sonra ayikamadigimdan dolayi hemen bilgisayari elime aldim ve THS'yi actim. Henuz gozumu acamiyordum, ama az kalmisti acacaktim.

Sayfa acilir acilmaz okuyamadigim 'kipkirmizi' bir uyari ve sonradan ozel mesaj bildirimi oldugunu anladigim 'donk' seklinde gelen bir pencere!

Nasil dogruldugumu ve gozumu actigimi ben bilirim: 'ne olmus THS'yeeeee' diyerek!

Old 12-02-2007, 20:52   #35
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
sonradan ozel mesaj bildirimi oldugunu anladigim 'donk' seklinde gelen bir pencere!

Ne olmuş yani?
Old 12-02-2007, 20:56   #36
Cest la vie

Normal durumda dusununce hicbir sey olmamis tabii de, uykulu halde, yari bilincli sekilde, kirmizi uyariyla birlesince birseyler oluyor sandim. Aklimdan gecebilecek sayida bir suru sey gecti o an ve hepsi de kotuydu.. Neyse okuyabilme yetime kavusunca rahatladim.
Ama hic bu kadar dinc gune baslamamistim uzun zamandir
Old 12-02-2007, 23:04   #37
Jeanne D'arc

Ahu,
Şıracı bozacı olduk ama gayet uyanık olduğum halde (zira öğleden sonraydı) içeriği okuyana kadar, o çerçeveden ben de korktum. Dahası Borçlar Hukuk Çalışma Grubu'nun çiçeği burnunda ve donanımsız üyesi olarak, şimdi de içerikten korkuyorum.
Old 12-02-2007, 23:09   #38
Jeanne D'arc

Veeee bu da ihtiyaçtan itiraftır: Kısa sürede naz küpü haline geldim. Arkadaşlar el insaf yahu!
Old 12-02-2007, 23:16   #39
A.Turan

İtiraf ediyorum: İlk duruşmama çıktığımda gözlerim görmez olmuş başım dönmüştü heyecandan.
Old 12-02-2007, 23:18   #40
A.Turan

İitiraf ediyorum: Ahu isimli forum yöneticimizin (ve benim değerli kardeşimdir o) gözlüklü ve yeşil çekirgesinden nefret ediyorum
Old 12-02-2007, 23:22   #41
Av. Galip DAĞTEKİN

Varsayılan Biraz fazla büyük konuşmanın cezası

Hayatım boyunca hiçbir zaman ne hukuk fakültesini istemiştim ne de kırıkkale üniversitesini(memlekete giderken üniversiteyi görürdüm ve "ne gıcık ne iğrenç okul" der çıkardım "burada okunur mu be" derdim...)...Öss tercihlerini yapıcaz herkes hukuku yaz başka bişey yazma diye söyler ben inat ettim yazmıycam hukuk adına hiçbişey duymak istemiyorum dedim..Hayatta yazmam dedim ama...Son öss formunu vereceğim gün gecesi saat 1 de bütün tercihleri silip hukuk fakültesini öne yazma cürretini gösterdim ve şimdi iyi ki de yazmışım diyorum.Sanırım biraz fazlaca büyük konuşmuşum ki bütün herşey başıma geldi...Saygılarımla
Old 12-02-2007, 23:26   #42
A.Turan

Sayın westinglove, böylece atalarımızın büyük lokma ye büyük laf etme sözünü tecrübeyle öğrenmişiniz ne mutlu size
Old 12-02-2007, 23:31   #43
Av. Galip DAĞTEKİN

Gerçekten çok haklısınız.Şimdi çevremdeki insanlara da daima aman derim büyük konuşma sakın...Ama şuan çok mutluyum demek ki insan bazı şeylerin içine girmeden anlayamıyor neyin ne olduğunu...Hukuk okunur mu,o kitaplar nasıl bitecek derdim ama insan isteyince çok rahatlıkla oluyormuş...
Old 13-02-2007, 00:08   #44
Cest la vie

Alıntı:
Yazan Turan
İitiraf ediyorum: Ahu isimli forum yöneticimizin (ve benim değerli kardeşimdir o) gözlüklü ve yeşil çekirgesinden nefret ediyorum

O cekirge degil ki!
Kitap kurdu... Bu acidan bakin, nasil da seveceksiniz..

Ama yine de itiraf ediyorum, sIkIlmaya basladim, daha iyisini bulur bulmaz degistirecegim.

@Sevgili siracim,
Seninle yaptigimiz ortakliktan ben gayet memnunum. Sen de cogu zaman benim dilimden cikmis gibi mesajlar yaziyorsun, sanirim dusunce yonleri ayni calisiyor
Old 13-02-2007, 00:15   #45
Av.Ayse E.

itiraf ediyorum...
bahse konu sarı oku hala bulamadım ben...
bahsedilen yer burasımı...
eger cevap evetse dogru yoldayım demektır...
yoksa sitede daha ulasamadıgım gızlı oklarla acılan yerlermı var...
itiraf ediyorum bilmiyorum ve meraklardayım...
Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc
Siteye sanırım 8. ayda üye oldum ve HÇG. ile ilgili forum alanlarını bugün keşfettim. Kendimi acayyipp zeki hissediyorum Hukuk Çalışma Gruplarını biliyordum ama şu ana sayfadaki sarı oktan açılan sayfa bugüne kadar hep kapalıymış! Zaten nolduysa kendiliğinden açıldı, bu durumda yine benim bir dahlim yok. Toplantıda da İnsan hakkı/Kadın hakkı, Birlikte yaşamak forumlarından bahsedilmiş, bir şey anlamamıştım.

Arkadaşlar yanlız bırakmayın, itirafı olan yok mu?

Saygılarımla.
Old 13-02-2007, 00:18   #46
Jeanne D'arc

Alıntı:
Yazan Ahu

@Sevgili siracim,
Seninle yaptigimiz ortakliktan ben gayet memnunum. Sen de cogu zaman benim dilimden cikmis gibi mesajlar yaziyorsun, sanirim dusunce yonleri ayni calisiyor

Yaşasın! Ben de klonumu arıyordum zati.
Admin & Av.Armağan Konyalı & Av.Bülent S. Akpunar Co Ltd.'e rakibiz öyleyse.
Ahu & Jeanne D'arc GmBH nasıl? Bozacı-Şıracı da markamız olur hem.
Old 13-02-2007, 00:27   #47
Admin

Alıntı:
Yazan Av.Ayse Eroral
itiraf ediyorum...
bahse konu sarı oku hala bulamadım ben...
bahsedilen yer burasımı...
eger cevap evetse dogru yoldayım demektır...
yoksa sitede daha ulasamadıgım gızlı oklarla acılan yerlermı var...
itiraf ediyorum bilmiyorum ve meraklardayım...
Hemen yardımcı olalım:

Örneğin forum ana sayfaya gidin:
http://www.turkhukuksitesi.com/forum.php?

Orada siyaha yakın lacivert zemin üzerine yazılmış Forum Kategorilerine bulun:
mesela "Site Forumları - Türk Hukuk Sitesi ile İlgili Forum Alanları " veya "Hukuk Forumları - Hukukla İlgili Forum Alanları ". O satırların sonunda (sağ taraf) küçük bir sarı ok var. Ona basarak bazı forumları açıp kapatabiliyorsunuz. Bu özelliği site portal sayfasında da ilgilenmediğiniz bölümleri kapatmak için kullanabilirsiniz:
http://www.turkhukuksitesi.com/index.php?
Old 13-02-2007, 00:35   #48
Cest la vie

Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc
Yaşasın! Ben de klonumu arıyordum zati.
Admin & Av.Armağan Konyalı & Av.Bülent S. Akpunar Co Ltd.'e rakibiz öyleyse.
Ahu & Jeanne D'arc GmBH nasıl? Bozacı-Şıracı da markamız olur hem.

Anlastik ortak!!!

Onlaar uc kisiler ama olsun, biz de bayaniz!
Old 13-02-2007, 00:38   #49
Jeanne D'arc

İtiraf ediyorum: Av.Ayşe Erolal'ın itirafı üzerine tam da "Admin help" diyecektim ki; taaa AHUSA'lardan çok kıymetli bir mesaj gelince önceliği ona verdim ve Admin de hızlı çıktı.
Old 13-02-2007, 15:41   #50
libra

bazı arkadaşların kelimelerin içinde gereksiz yere büyük harf kullanmalarından rahatsız olduğumu ve bu yazıları okumak istemediğimi itiraf ediyorum.

Ör: ArkadaşlarıN, ArkaDaşlarıN, ArKaDaŞLArIn vb.
Old 13-02-2007, 15:46   #51
Admin

Alıntı:
Yazan libra
bazı arkadaşların kelimelerin içinde gereksiz yere büyük harf kullanmalarından rahatsız olduğumu ve bu yazıları okumak istemediğimi itiraf ediyorum.

Ör: ArkadaşlarıN, ArkaDaşlarıN, ArKaDaŞLArIn vb.
Bu durumda suçun yarısının bu arkadaşlarda, yarısının forum programında (ama iyiniyetle!) olduğunu itiraf ediyorum.

Eğer bir mesajın TAMAMI BU ŞEKİLDE BÜYÜK HARFLERLE yazılırsa, bu internet teamüllerine göre bağırmak ve saygısızlık anlamına geldiğinden, bizim zeki forum programımız, hemen müdahale edip mesajdaki harfleri küçültmeye çalışıyor ancak bunu kısmen başarabiliyor (özelikle Türkçe harfleri küçültmeyi başaramıyor) bu nedenle ortaya "BÖyle KarIŞIk Bİr Tablo" çıkıyor.

Tabii gene de suçun büyük kısmı bu arkadaşlarımızda, çünkü kurallarımızda açıkça belirtildiği üzere mesajı tamamı büyük harflerle yazmamalerı gerekiyor. Ve bu kurala uyulsa bu durum da hiç olmayacak..

Ancak bu arkadaşlar genelde internet dünyasına yabancı arkadaşlarımız olduğundan onları küstürmemek adına bu konuda pek de üzerlerine gitmiyoruz açıkçası.
Old 13-02-2007, 16:00   #52
libra

sayın Admin,

itirafım üzerine yaptığınız açıklamayı gülümseyerek okuduğumu itiraf ediyorum.

Teşekkürler ve saygılar.
Old 13-02-2007, 16:23   #53
A.Turan

İtiraf ediyorum: Saygıdağer kardeşim jeanne Darc'ın rumuzunu sefiller romanındaki jan valjanla karıştırak sayın Darc'ı erkek sanmıştım
Old 13-02-2007, 16:25   #54
A.Turan

Sayın Adminin avatarı bildiğiniz gibi noel baba. Neden bu avatır seçtiğimi uzun uzun düşündüğümü ama bir sonuca varamadığımı itiraf ediyorum
Old 13-02-2007, 18:01   #55
Tiocfaidh

Alıntı:
Yazan Turan
İtiraf ediyorum: Saygıdağer kardeşim jeanne Darc'ın rumuzunu sefiller romanındaki jan valjanla karıştırak sayın Darc'ı erkek sanmıştım

İtiraf ediyorum, ben kendisini hala erkek zannediyorum.
Old 13-02-2007, 18:38   #56
mutlakadalet

Alıntı:
İtiraf ediyorum, ben kendisini hala erkek zannediyorum

Aynı itirafın altına ben de imzamı atarım.
Old 13-02-2007, 20:00   #57
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Başlık itiraf.com arkadaşlar, paranoya.com değil
Old 13-02-2007, 20:06   #58
A.Turan

Alıntı:
Yazan Av.Şehper Ferda DEMİREL
Başlık itiraf.com arkadaşlar, paranoya.com değil

Sayın Şehper paranoya.com'a ihtiyacı varsa site halkımızın onu da açarız kuşkusuz
Old 13-02-2007, 20:49   #59
Av.Mehmet Saim Dikici

THS'den, "anlamsız.com" manasına gelen "itiraf.com" sitesine zıplamalar olabileceği endişesi taşıdığımı itiraf ediyorum.
Old 13-02-2007, 21:09   #60
A.Turan

Saim beyin endişelerinin yersiz olduğunu düşündüğümü itiraf ediyorum
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,06293392 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.