Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Meslektaşların Soruları Hukukçu meslektaşların hukuki nitelikte sorularını birbirlerine yöneltecekleri mesleki yardımlaşma forumu. SADECE hukuk fakültesi mezunları ile hukuk profesyonellerinin (bilirkişi, icra müdürü vb.) yazışmasına açıktır. [Yeni Soru Sorun]

bakaya kalmak ve staj

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 12-12-2007, 15:20   #1
ilastepe

Varsayılan bakaya kalmak ve staj

Avukatlık stajı devam ederken bakaya kalındığında ,stajın devam etmesi geçerli bir mazeret olarak kabul ediliyor mu ? Her hangi bir ceza ile karşılaşılabilir mi? Buna ilişkin karar örnekleri var ise ,paylaşırsanız sevinirim
Old 14-12-2007, 15:09   #2
ahmetyılmaz

İStanbul Barosu Başkanlığı ndan Milli Savunma Bakanlığına yazı alıp göndermeniz gerekli
Old 14-12-2007, 15:09   #3
ahmetyılmaz

İstanbul Barosunu seyfen yazdım, Baro Başkanlığı demek istemiştim
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
Okulumda Kalmak İstiyorum! su perisi Yüksek Hukuk Eğitimi 19 03-09-2011 17:17
GeÇ İltİhak Suretİyle Bakaya Kalmak SuÇu ahmetyılmaz Meslektaşların Soruları 4 13-12-2007 14:41
destekten yoksun kalmak ve miras üye14072 Meslektaşların Soruları 2 10-04-2007 21:12
bakaya suçu olur mu? av.sgenc Meslektaşların Soruları 4 14-01-2007 23:10
Bakaya Kalmanın Cezası Bu Kadar Yüksek Mi Hak kamagan Hukuk Soruları Arşivi 0 24-02-2005 12:11

THS Sunucusu bu sayfayı 0,05097389 saniyede 16 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.