Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Desem (dokuz eylül sürekli eğitim merkezi) ingilizce kursu nasıl?

Yanıt
Old 25-08-2007, 22:57   #1
atrocity

Mesaj Desem (dokuz eylül sürekli eğitim merkezi) ingilizce kursu nasıl?

merhaba DESEM(Dokuz Eylül Sürekli Eğitim Merkezi) de verilen ingilizce kursu hakkında bilginiz var mı, başarılı mı acaba, tavsiye eder misiniz?
Old 26-03-2008, 09:27   #2
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan atrocity
merhaba DESEM(Dokuz Eylül Sürekli Eğitim Merkezi) de verilen ingilizce kursu hakkında bilginiz var mı, başarılı mı acaba, tavsiye eder misiniz?
sayın atrocty
desemle ilgili bende araştırma yaptım ingilizce kursu arıyordum geçenlerde desem güzelmiş dedikleri kadarıyla arkadaşım dedi ama biraz hocayada bağlı bence gramer anlamında orayı tavsiye ediyorlar ama yok ben coversation istiyorum derseniz eğer egenin kursunu söylüyorlar ben bir çok yerle görüştüm
english academy de iyi.ama zamanım yok bir an önce öğrenmek istiyorm diyosanız bence özel kurs daha iyi hem sizin seviyenize göre ilerlerler.ben bir hoca buldum ve uygun bir fiyattan bana ders veriyor az ama sırf bana özel hocada çok iyi bu anlamda.kısace söylemek gerekirse eğer gramer derseniz desem,conversation derseniz ege üniversitesinin kursları,hızlı gideceğim bir an önce öğrenmek isterim diyorsanız özel kurs sizin için birebir bence....
saygılar
Old 26-03-2008, 12:53   #3
atrocity

bu ayrıntılı yanıtınız için çok teşekkür ederim. şimdilik Türk Amerikan Derneği'ne devam ediyorum. aradığımı bulamazsam tavsiyerinize uyacağım. kolay gelsin
Old 27-03-2008, 14:21   #4
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan atrocity
bu ayrıntılı yanıtınız için çok teşekkür ederim. şimdilik Türk Amerikan Derneği'ne devam ediyorum. aradığımı bulamazsam tavsiyerinize uyacağım. kolay gelsin
rica ederim....
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,04270792 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.