Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk ve Bilgisayar Yazılımları Avukatlık Bürosu Programları, İçtihat ve Mevzuat Programları, UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi). Hukukla ve hukukçularla ilgili her türlü bilgisayar yazılımlarına dair sorular, program incelemeleri ve sohbetler

İçtihat Programları

Yanıt
Old 28-04-2007, 23:36   #61
Ali Basyurt

corpus fena bir pogran değildir Değerlendir. Size tavsiyem konuları mutlaka kitaplardan okuyarak kavramaya çalışın. Salt içtihatlara bağlı kalmayın Sevgiler
Old 29-04-2007, 16:05   #62
suat500

sinerji tam anlamıyla etkin kolay kullanabilceginiz bir program bence tereddüt etmeyin derim.
Old 05-05-2007, 14:49   #63
avukatsamil

Sinerji tek kelime müşteri desteği güncelleme hepsi bir arada aynı anda 3 bilgisyara kurulum artılarına hiç hesaba katmıyorum
Old 04-06-2007, 18:00   #64
ecesaka

Biz Kazancı kullanıyoruz. Programı yüklemediğiniz başka bir bilgisayar üzerinde internet üzerinden de şifrenizle sisteme giriş yaparak istediğiniz araştırmayı istediğiniz yerden gerçekleştirebiliyorsunuz ve bu epey işimize yarıyor... Herkese tavsiye edebileceğim kaliteli bir içtihat programı...
Old 04-06-2007, 19:23   #65
uSaRe01

Evet Kazancı bayağı geniş ve güzel bir proğram. Ayrıca bu programda başından beri içtihatlar benim ev arkadaşlarım (kendime de pay çıkarayım dedim ) yani hukukçu kişiler tarafından taranarak programa alınmaktadır.Fazla tekrarın olmadığı bir porogram.Tavsiye edilir.
Old 05-07-2007, 20:41   #66
sedna_hs

çalışmakta olduğum büroda kazancı,e-hukuk ve sinerji programları var.benim en verimli kullandığım program sinerji açıkçası.arama motoru diğerlerine oranla daha gelişmiş.ve kararları gerçekten çok iyi.gerekçeli kararlar çoğunlukta.kazancıda çok iyi bir program.fakat sinerji de kolayca erişebileceğim karara kazancı da epey uğraşarak ulaşabiliyorum.
Old 10-07-2007, 09:26   #67
idas

Varsayılan Bence Bu Program Kaldirilmali

e-icra başımın bu kadar ağrıyacağını tahmin bile edemezdim. artık GERÇEKTEN Sorunsuz bir program arıyorum. Bana birisi önersin lütfen. şirket içinde sorumlu telefona bile çıkmıyor.programın tek bir defada icra dairesindetakılmadığını hatırlamıyorum.uyuyor bunlar uyuyorrr
Old 10-07-2007, 09:46   #68
Av.Ergün Vardar

Varsayılan İcra programı

Dinamik Hukuk İcra Programı,sorunsuzdur.
Old 16-12-2007, 18:27   #69
eylülll

Alıntı:
Yazan magikarda
merhaba herkesin görüş ve tavsiyelerini okudum. Ancak kimse fiyatları hakkında bilgi vermemiş. İçtihat programlarının yıllık abonelik ücretleri vs hakkında bilgimiz olursa fiyat verimlilik kıyaslaması yapabilme olanağımız olabilir. Bilen arkadaşların söz konusu içtihat programlarının fiyatlarını da bildirirse sevinirim.

Not : İnternet sitelerinde ürünlerin fiyatlari hakkinda bilgi göremedim.
www.mevdata.net sitesine girerek fiyat listesi linkinden mevdata hukuk proğramının fiyatlarını görebilirsiniz ayrıca ücretsiz demo cdsi isteyebilirsiniz saygılar
Old 07-11-2009, 00:21   #70
av.bg

Mevdata ismini kullanan 2 şirket var, birinin ünvanı bilişim ltd.şti diğerinin hukuk yazılarımları ltd.şti.

Bahsedilen Mevdata hangisi? İnternet sitelerinden logolarına neredeyse birebir.
Old 30-11-2009, 17:23   #71
osmancall

kazancının üzerine program tanımam ancak meşe yazılımın da proğramı güzel olduğu söyleniyor.ben kazancı kullanıyorum ve kazancı derim kesinlikle
Old 06-01-2011, 21:50   #72
KocherO

2011 itibariyle fiyatları nedir bu prograların? Bir meslektaşımın dediği gibi bunlar fiyatı sır gibi saklıyor
Old 07-01-2011, 09:58   #73
ertanhukukprogramlari

Varsayılan Corpus Mevzuat ve Yargıtay Kararları Programı

Daha öncede bu konu ile ilgili bilgileri aktarmıştım.
2011 yılı ile beraber bir kampanyamız başlamıştır.
1 Kullanıcı için : Corpus ve E Katip online icra programı.
2 si beraber : 530.- TL
Programlar Web ortamında kullanılabilmektedir. İnternet olan her yerden giriş yapılarak kullanabilirsiniz.
Ayrıca abonemiz olan ve yeni olacak olanlar sadece Uluslararası anlaşmaları içeren sitemizden de corpus kullanıcı adı ve şifresi ile ek bir ücret ödemeden faydalanabilmektedir.
Adresler: www.corpus.com.tr

www.ekatip.com

www.anlasmalar.net
Saygılarımla
Old 07-01-2011, 11:03   #74
HukukTurk

HukukTürk senelik üyelik : 99 TL + KDV
-internet üzerinden her yerden erişim

CepHukuk : 199 TL + KDV
-HukukTürk üyeliği ile beraber Flash Disk ile internete bağlı olmadan da kullanma imkanı. Bir sene sonra tek güncelleme fiyatı ile hem HukukTürk üyeliğini hem de CepHukuk güncellemelerini yenileme.

www.HukukTurk.com

http://www.istanbulbarosu.org.tr/Det...atID=1&ID=4653
Old 16-01-2011, 21:07   #75
cadoglu

Varsayılan www.kararara.com

Yeni bulduğum bir içtihat arama motoru...
Old 31-01-2011, 02:49   #76
av.ilyasmeral

icra prestige kullanıyoruz. ancak bir çok konuda şikayetim var. öncelikle faiz hesaplarını düzgün yapmıyor çoğu zaman elle hesaplamak zorunda kalıyorum. işçi alacakları gibi farklı kalemlerde farklı faiz türünün isteneceği takiplerde, takip sonrası faiz için tek bir faiz kalemi öneriyor. ayrıca takip talebine de elle yazmam gerekiyor. kapak hesabını çoğu zaman yanlış çıkarıyor. ödemeleri borçtan düşmüyor.
Old 16-04-2011, 00:48   #77
tiryakim

Arkadaşlar hepinize sinerji icra ve mevzuatı tavsiye ederim.
Gerçekten mükemmel program
Old 21-04-2011, 22:46   #78
Av.Ömer U.L

Arkadaşlar alacaksanız Sinerji icra ve içtihat programını alın.Ben epey bir araştırma yaptıktan sonra aldım.Artılarının bazılarını sayayım.1.Çok güzel bir müşteri hizmetleri var.Sorunlarınızı sadece bir telefonda çözüyor.2.Dürüstler.Ben Akdeniz bölge temsilcisiyle konuşmuştum ne dediyse doğru çıktı.3.Programlar çok güzel ve kullanımı da çok kolay.4.Her gün internet üzerinden güncelleme yapıyorlar.5.Fiyatı diğerlerine göre pahalı gelebilir en başta ama inanın buna değiyor.En başta fiyatı bana da pahalı gelmişti ancak aldıktan sonra bu fiyata değdiğini anladım.Tavsiyeme uyun pişman olmazsınız.
Old 02-06-2011, 10:44   #79
hafriyat

Varsayılan dialogwebte almayın

dialog prestij almayın.acayip yavaş nerdeyse çalışmıyor. yetkiliyle kaç kere görüşmeme rağmen çözüme kavuşmadı. hiç bir içtihat bulamıyorum
Old 22-06-2011, 22:40   #80
tiryakim

Alıntı:
Yazan hafriyat
dialog prestij almayın.acayip yavaş nerdeyse çalışmıyor. yetkiliyle kaç kere görüşmeme rağmen çözüme kavuşmadı. hiç bir içtihat bulamıyorum

Kesinlikle Sinerji yada Corpus Öneririm ... Corpusa internet ortamındanda ulaşabiliosunuz...Sinerjide 220.000 e yakın, Corpusda 700,000 e yakın karar var. Yalnız Corpusun kararları ham halde, özet çok az sayıda kararda var, Sinerjinin tüm kararları özetli şekilde....
Old 23-06-2011, 23:32   #81
hukukcugokhanozkan

Bence bir içtihat programı için en önemli şey yeni içtihatların surekli yuklenmesidir. Kazancının sanırım eskiden hukuk dergisi de vardı ve en köklü içtihat programı bu. Diger iyi program da sinerji olabilir. Bazı arkadaşların da dedigi gibi demoları getirtip, en yeni tarihli kararlar hangisinde varsa onu almak gerekir.
Old 23-06-2012, 12:45   #82
av.metinmso

Sinerji ne kadar şu an lisansı ve yıllık ücreti?
Old 23-06-2012, 14:19   #83
Av. Levent Emre ÇİÇEK

Sinerjiyi tavsiye ederim, bende bir meslektaşımın tavsiyesiyle kullanmaya başladım.Kullanımı çok kolay ve pratiktir. Ayrıca tüm güncellemeler günlük yapıldığı için anında son değişikliklerden haberiniz olabilir.
Old 06-09-2012, 20:51   #84
Semender33

Sn. meslektaşlarım günlük online güncelleme ile wep üzerinden büroda, adliyede ve evde kullanabileceğiniz ve mevzuatlar arası en iyi ilişkilendirme yapan ayrıca yüksek mahkeme kararlarını özetli bir şekilde sunan tek program Kazancı Hukuk Yargı Kararları - J olarak sunulan Kazancı Hukukun programı kanaatimce.
Old 01-10-2012, 12:25   #85
Kanunum.com

Varsayılan Kanunum.com Hakkında

Değerli Meslektaşlarım,

www.Kanunum.com hukuk araştırma servisinin yayın kurulu başkanı ve hukuk müşaviri olarak görevime devam etmekteyim. İçtihat programları seçimi konusunda dikkat edilmesi gerekenler ile ilgili 3 önemli başlık altında naçizane görüşlerimi Kanunum.com’dan örnekler vererek paylaşmak istiyorum.

Güncellik:
Herhangi bir ürünün varsa mutlaka çevrimiçi versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde çeşitli periyotlarla (aylık, haftalık hatta günlük bile olsa) bilgisayarlarınızda yaptığınız güncellemeler, her gün değişen mevzuat, yayımlanan içtihat ve tartışılan tasarılarla güncelliğini yitirebilir. Kanunum.com hukuk araştırma servisi olarak biz güncel ve güvenilir hukuki bilginin esas olduğuna inandığımızdan yalnızca internet üzerinden çevrimiçi hizmet vermekteyiz. Bu şekilde güncelleme endişesi olmadan her zaman en yeni bilgiye sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. (Kanunum.com yayın politikası için: http://www.kanunum.com/Hakkimizda/2)

Kullanım kolaylığı / Zaman kazanma:
İyi bir hukuk araştırma servisi aradığınızı kolayca bulabilmeniz için hızlı ve pratik fakat bir o kadar da detaylı aramalarınızı gerçekleştirebileceğiniz kadar gelişmiş özelliklere sahip olmalıdır. Kanunum.com 2008 yılından bu yana yürüttüğü Ar-Ge faaliyetleri sonucunda çok gelişmiş bir Türkçe arama teknolojisine sahiptir. Türkiye'nin önde gelen üniversiteler ve araştırma kurumları ile birlikte gerçekleştirdiği çalışmalar sonucunda Google, Yahoo, Bing gibi servislerden aşina olduğunuz arama kolaylığında bir deneyim sunmakla birlikte arama sonrası filtreleme özelliği ya da mantıksal (boolean) operatörler yardımıyla detaylı aramalar yapmanıza olanak sağlar. Kısacası en karmaşık aramalarınızda bile size verecek bir cevap her zaman bulur. (Kanunum.com'un arama özellikleri ile ilgili detaylı bilgi için: http://www.kanunum.com/Destek/10)

Kapsam
Gerek resmi kaynakların paylaşım politikaları (bkz. http://www.yargitay.gov.tr/belgeler/...cuments/sp.pdf) gerek ise bilgi teknolojilerinin geldiği son nokta itibariyle mevzuat ve içtihat programları arasındaki rekabet artık içerik miktarının ötesindedir. Resmi kaynaklardan yayımlanan dijital içerikler tüm servisler için eş derecede erişilebilir olduğundan elde edilen içeriğin çeşitliliği (alt mevzuat türleri, regülasyon kurumu kararları, uluslararası mevzuat, vb.), içeriğe erişimin kolaylığı (arama teknolojileri, doğal dilde arama, sonuç listesinin önceliklendirilmesi, vb.), içeriğin sunumu (ilgili diğer kararlar ve alt mevzuat, uyarılar, anotasyonlar, vb.) ve müşteri memnuniyeti (e-posta ve telefon desteği) odaklı yeni bir rekabet anlayışı oluşmalıdır ve oluşmaktadır. (Kanunum.com'un içerik kapsamı ile ilgili detaylı bilgi için: http://www.kanunum.com/Hakkimizda/4)

Güncel üyelik ücretlerimiz için üyelik sayfamızı ziyaret edebilirsiniz (bkz: http://www.kanunum.com/uye_ol.php). Bireysel üyelik seçeneklerinin yanı sıra orta ve büyük ölçekli kurumlar için sınırsız sayıda kullanıcı hesabı içeren ya da şirket ağı üzerinden tüm firma cihazlarından (pc, laptop, akıllı telefon, vb.) erişimi mümkün kılan kurumsal üyelik seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Detaylı bilgi için 0212 269 06 75 numaralı telefonumuzdan, www.kanunum.com internet sitemizden,www.facebook.com/KanunumCom ve www.twitter.com/Kanunum adresli sosyal medya kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İyi araştırmalar dileriz,
www.Kanunum.com adına Av. Tugba Karaer
Old 13-03-2020, 20:38   #86
labor inspector

Merhaba,

Bu programlarda kararların özet ve sonuç halleri mi vardır sadece, yoksa orjinal tam metinlere de ulaşma imkanımız var mıdır?
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi