Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Adliye Duvarı Staj ve mesleki dayanışma ilanları, hukuk panel, konferans, toplantı haberleri ve hukukla ilgili her türlü ticari nitelik TAŞIMAYAN duyurular. Tarih içeren aktiviteleri ayrıca Hukuk Takvimize de işleyebilirsiniz.

Yanında Çalışmak İçin Avukat Arıyorum (@istanbul)

Yanıt
Old 30-12-2006, 20:35   #1
zazaenden

Dikkat Yanında Çalışmak İçin Avukat Arıyorum (@istanbul)

Marmara Üni. son sınıf öğrencisiyim..Şu an Üsküdar'da ikamet etmekteyim..Okulumun 2.döneminde hem ön staj mahiyetinde hemde okul masraflarımı karşılamak amacı ile deneyimli bir avukatın yanında çalışmak istiyorum.İlgili kişilerin cevap vermeden önce bir uşak yada sıradan bir yardımcı almadıklarını düşünmeleri , her iki taraf içinde çalışma hayatında yaşanabilecek sorunların önüne geçecektir..
Benim Aradıklarım::
1. Çalışacağım büro'nun ikametgahıma yakın bir yer olması daha sağlıklı olacaktır..
2. Çalışacağım avukat işinde deneyim sahibi biri olmalı
3. İstanbul standartlarında masraflarımı karşılamaya yetecek miktarda , haftalık tarzında ödenebilecek maaş.
4. Yol ve yemek masrafları
5. İnsanlara saygı duyan insanlar ile dolu bir büro

Vakit ayırıp okuyan herkese teşekkürler ve saygılar...
Old 12-01-2007, 11:15   #2
fkb

Olumlu bir umut herşeydir...

ilginç bir ilan...

umarım aradığını bulursun....

ama bence çok fazla umutlanma....

keşke bu işler dilediğin gibi olabilse...

(ilanın başarı ile sonuçlanırsa; bir hukukçu olarak mutlu olacağımı bilmeni isterim..dolayısı ile öyle bir yer bulursan bizlere bildirerek sevindirebilirsin..)

başarılar,selamlar genç dostum... hep ümitle kal....
Old 12-01-2007, 20:11   #3
zazaenden

Herşeyden önce okuyup vakit ayırdığınız için teşekkürederim..
İlana ilginç demişsiniz ancak bana göre asıl ilginç olan yanına aldığı stajyeri çaycı niyetine kullanan zihniyet.Aklımla değilde fizik gücümle birşeyler kazanmak isteseydim bunca yılımı hayat törpüsü hukuk fakültesine vermezdim
Ne kadar ilginçtir ki ben sadece beklentilerimi yazdım.Ancak bu dileklerin dile gelmesi bile artık "fazla umut" olarak kabuledilebiliyor...
Umarım sizin dilekleriniz gibi bir yer bulurum ve benim çalışıyor olmamdan ziyade bu mesleği hala daha ideolojilerine bağlı olarak yapan birilerinin var olduğunu görmek bizleri mutlu eder...

Saygılar...
Old 15-01-2007, 10:09   #4
galataavukatlık

keşke herkes senin gibi olabilse zazaenden.. bu mesleğin kalitesi hakikaten düşmüş!! allahtan biz geliyoruz.. adamlar bi de bize sınav uygulamaya çalışıyorlar. şu an mevcut avukatları bir sınav yapın allah aşkına!! tüm bunlar bir yana hukuk bürosu dediği yerde interneti olmayan avukat var!!! gelişime bu kadar kapalılar. tek düşündükleri bir kaç tane daha çek senet gelse de icra yapıp para kazansak!!! baronun bunlarla mücadele etmesi gerekir!! ki aslında büyük düşünen de büyük oluyor zaten. işte herkesin bildiği avukatlar işte interneti olmayan avukatlar!!! ne diyelim.. herkes ektiğini biçer..
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama

Forum Listesi