Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

Evlıyım ve Eskı Erkek Arkadasım Rahatsız Edıyor

Konuyu Kilitleyin
Old 04-06-2021, 13:47   #1
Konuk

Varsayılan Evlıyım ve Eskı Erkek Arkadasım Rahatsız Edıyor

Merhaba
Sizlerden bir konu hakkında yardım rıca edıyorum

Ben 3 bucuk aylık evlı 3 aylık hamıleyım.Evlenmeden once beraber oldugum erkek arkadasım evlendıgım gunden berı benı ,eşimi ve ailesini rahatsız etmektedir.Aynı zamanda sosyal medya aracılıgı ıle ve e mail yolu ıle tarafıma hakaret içeren mesajlar gondermektedir..Tüm mesajların ve aramaların ekran gorunütulerı tarafımda mevcuttur.Bu durumdan inanılmaz rahatsız olmak ıle beraber savcılıga kendısını sıkayet etmek uzereyım fakat ıkametgahım halen baba evımdedır.Rahatsız eden kısıyı sıkayet ettıgım takdırde savcılık aracılıgı ıle tarafıma gelebılecek konu ıle ılgılı evrakların takıbı bu sekılde benım ıcın zor olacagından ve de babamın hastalıgı sebebıyle evraklarımın ıkametgahıma gıtmesını ıstememekteyım.Şuanda gecıcı bır ıkamet de kaldıgımızdan dolayı benı rahatsız eden kısıyı nasıl sıkayet edebılecegım ve bır an önce ceza alması hakkında bana yol gostermenızı rıca ederım.

Saygılarımla
Old 04-06-2021, 20:38   #2
Av. Hatun Olguner

Sikayetinizi 6 ay gecmeden yapiniz. Savciliga dilekce ile basvurarak tebligatlarin hangi adresinize yapilmasini istediginizi belirtin.Ayrica nüfus dairesine giderek adresinizi değiştiriniz.
Old 07-06-2021, 20:36   #3
Av.Selim Balku

Alıntı:
Yazan Konuk
Merhaba
Şuanda gecıcı bır ıkamet de kaldıgımızdan

Bir avukatla da çalışabilirsiniz, kayıtlı ikametinize evrak gitmeye gerek kalmayacaktır.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi