Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hayırlı Olsun

Yanıt
Old 22-05-2007, 14:26   #1
preator44

Varsayılan Hayırlı Olsun

Öncelikli çalışma grubuna hayırlı olsun diyor ve kolaylıklar diliyorum.
İdare hukuku alanı bir çok avukat için (en azından benim çevremde) hukuk fakültesinde gördüğü ve zor geçilen bir ders olmaktan ibaret.Ve bu konudaki bilgi ve donanın açığıda bayağı büyük.Neticede bugün meslektaşların soruları forum alanında yönelttiğim bir soruylada bunu tecrübe ettim.An itibariyle soruya ilgi çok az olduğu gibi yanıt hiç yok.Peki ben bu konuda kimden nasıl yanıt alabileceğim?Durum acil olduğu için sıkıştım kaldım!!!İlgi duyup yardımcı olan ve olmayan herkese çok teşekkür ederim.
Old 22-05-2007, 15:18   #2
halit pamuk

Merhaba,

Sayın Preator44,

Haklısınız bu alanda bir eksikliğimizin olduğu doğrudur.

Ancak,Meslektaş soruları kısmında sorulan tüm idare ve eşya hukuku ilgili konuları okuyorum.Ama bütün sorulan konulara cevap yazmıyorum. Çünkü, meslektaş soruları kısmında verilecek yanlış yanıtlar okuyucuyu yanlış yönlendirebilir. Aynı soruyu Çalışma grubunda bir fikir teatisi bulunmak amacıyla açsaydınız mutlaka fikrimi söylerdim.

İkinci olarak bazı soruların cevabı çok açık. Her yerden herhangi bir kitapdan öğrenilebilir.Burada bir sorun varmış gibi anlatılması yanlış. İşte tam bunun gibi durumlar için çalışma grupları çok iyi bir işlevi olabilir. Yani herhangi kitaba bakacağına çalışma gruplarına bakılabilir.

Üçüncü olarak bazı sorular çok özensiz yazılıyor.Soruyu anlamak bir işkenceye dönüşebiliyor.

Bu nedenlerle bazı sorular cevapsız bırakılabiliyor.

Saygılarımla
Old 23-05-2007, 17:35   #3
preator44

Üstadım gösterdiğiniz nezaketten dolayı teşekkür eder, fikir teatisi açısından somut olayla ilgili kanaatinizi paylaşmanızı rica ederim.Teşekkürler, iyi akşamlar...
Old 13-04-2008, 23:00   #4
Baha Tepebaşı

sayın arkadaşlar ve avukat ağabeylerim ve ablalarım türk hukuk sitesinin hukuk öğrencileri olan bizler için bulunmaz bir kaynak olduğunu söylemek çok doğru bir ifade olacaktır sanırım hele de çalışma grupları sayfalarıyla
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi