Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM) Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM), THS Hasta Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece hasta haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [HASDEM Portalı]

Psikiyatrinin koyduğu yanlış teşhis

Yanıt
Old 28-06-2019, 02:41   #1
Konuk

Varsayılan Psikiyatrinin koyduğu yanlış teşhis

3 yıl önce liseye giderken psikiyatriye giderek rapor almak istemiştim içeri girdim doktor beyden devamsızlıktan kalacağımı söyleyip rapor istedim bana rapor vermiyorum kardeşim dedi bende tamam efendim kolay gelsin deyip çıktım 4 dakika kadar sonra başka bi polikinlikten raporumu aldim ve okula götürüp teslim ettim aradan zaman gecti 1 ay önce jandarma uzman çavuşluğa başvuru yaptım gittim mülakatları gectım sağlık raporunu almak icin uğrasırken psikiyatride adıma konulan yanlış tanıyla karşılaştım benim rapor istemek icin gittiğim doktor adıma uyum bozukluğu tanısı koymuş ve psikuyatriden geçirmediler beni böyle bi kaydım olduğu için ve bana il sağlık müdürlüğünden sildirebileceğimi söyledi fakatbil sağlık müdürlüğüne gittiğimde bana oradaki personel bize bi dilekce yazacaksın olumsuz cevap vereceğiz ve seni bi üst makama sevk edeceğiz dedi daha sonra orayada dilekce yazacaksın ve onlarda dilekceni reddedecek ve daha sonra seni bi üst makama sevkedecek dedi hatırladığım kadarıyla o üst makam ankaradaymış ve oraya yazılan dilekcelerde olumsuz sonuclanıyormuş ve bana il sağlık müdürlüğündeki personel ben daha önce bu gibi tanıların silindiğini görmedim dedi benim ne yapmam gerek jandarma uzman çavuşluktan elendim ileride polislik için gittiğimdede aynı sorunlar çıkacak benim hayatımı kararttılar bu tanıyı nasıl sildirebilirim bi çıkış yolu gösterin lütfen şimdiden teşekkür ederim.
Not;psikiyatriden adıma ilaç, reçete,rapor yok sadece uyum bozukluğu tanısı düşülmüş.
Old 14-10-2019, 17:56   #2
Talip1234

Varsayılan Uyum bozukluğu

Bende aynı sorunu yaşıyorum lise döneminde aldığım istirahat raporu sebebi ile yeni öğrendiğim uyum bozukluğu tanısı yüzünden sağlam raporu alamıyorum lütfen biri yardımcı olsun
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi