Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Aktif Olmayan Gruplar Şu anda aktif olmayan çalışma gruplarının forumları (arşiv)

ofis arıyorum.

Yanıt
Old 15-04-2021, 04:22   #1
AvŞevval

Varsayılan ofis arıyorum.

Merhaba, aktif şekilde stajımı tamamlayarak Mart 2021'de avukatlık ruhsatımı almış bulunmaktayım. Hem mesleki açıdan kendimi geliştirmek hem de geçimimi sağlamak üzere Ankara'da çalışabileceğim bir ofis arıyorum. İlgilenen meslektaşlarımın buradan veya av.sevvalkose@gmail.com adresinden ulaşmasını rica ederim.

Kolaylıklar diliyorum.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
Stajyer avukatım çalışabileceğim büro arıyorum mhmmdalbyrk Adliye Duvarı 1 08-10-2013 18:48
Çalışabileceğim bir ofis arıyorum brtn Adliye Duvarı 0 18-02-2013 20:48
Avukatım. İzmir'de çalışabileceğim bir hukuk bürosu arıyorum. çiğdem06 Adliye Duvarı 3 19-06-2012 15:28
Avukatım, Ankara'da çalışabileceğim hukuk bürosu aramaktayım. Av.zbln Adliye Duvarı 0 04-03-2012 12:40
Stajyer Avukatım, Ankara'da çalışabileceğim büro aramaktayım Av.Salih Karakelle Adliye Duvarı 1 21-02-2012 17:14

THS Sunucusu bu sayfayı 0,04189396 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.