Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Adliye Duvarı Staj ve mesleki dayanışma ilanları, hukuk panel, konferans, toplantı haberleri ve hukukla ilgili her türlü ticari nitelik TAŞIMAYAN duyurular. Tarih içeren aktiviteleri ayrıca Hukuk Takvimize de işleyebilirsiniz.

izmir/konakta bulunan ofimizde çalışmak için stajyer aramaktayız

Yanıt
Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 04-02-2010, 17:46   #1
Av.Murat Serezli

Varsayılan izmir/konakta bulunan ofimizde çalışmak için stajyer aramaktayız

Ağırlıklı olarak davalardan oluşan işyüküne sahibiz. Ofisimizde 3 avukat görev yapmaktayız. İlgilenen stajyerlerin başvurmasını rica ediyorum.
Av.Murat Serezli
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
İzmir-Bornova'da Bulunan Büromuza ''Stajyer Avukat'' Aranmaktadır. kapgan Adliye Duvarı 3 02-09-2009 15:54
Stajyer avukatlar: Güvencesiz çalışmak istemiyoruz Av.M.Yücel Hukuk Haberleri 7 08-06-2009 22:19
2.sınıf öğrencisiyim yazın çalışmak için bir büro arıyorum(izmir) Deubetül Adliye Duvarı 0 20-04-2008 14:03
okul dışında çalışmak istiyorum(izmir) hukkuk Adliye Duvarı 0 02-11-2007 12:08
Stajyer Avukat Aranıyor [izmir] Av.Selim Balku Adliye Duvarı 5 14-02-2007 11:17

THS Sunucusu bu sayfayı 0,04610801 saniyede 16 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.