Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Ticari Duyurular Ticari hukuk programları ve ürünleri, ücretli seminer ve konferans duyuruları, hukuk kitapları - yayınları. Hukukla ilgili tüm ticari ilanlar için.

İzmir Şirinyerde Hukuk İngilizcesi Kursu

Yanıt
Old 30-04-2007, 07:09   #1
sembol

Varsayılan İzmir Şirinyerde Hukuk İngilizcesi Kursu

BİZDE İZMİRDEYİZ
ŞİRİNYERDE İNGİLİZCE KURSU

3 TANE YENI DIL PROJEMIZ

HUKUK INGILIZCESI
Daha önce Baroda yapmis oldugumuz Hukuk ingilizcesi ögretmek çalismasiyla amacimiz, Hukukta en çok geçen Ingilizce terminolojinin geçtigi kelime, okuma, konusma ve yazmaya dayali hukukçular için yapmis oldugumuz bir programdir. Çok ilginç bir izlenim beraber çalistigim arkadaslar her konustugum konuyu binlerce örnekle destekliyorlar ve herkes konusmak için can atiyor.

Happy lawing

SINEMA INGILIZCESI
Öncelikle Sinema Ingilizcesizin ana amaci SPEAKIING VE LISTENING'dir. Peki film izlerken nasil konusturacagim ? En çok zevk alacaginiz kisim bu olacak . Sadece Ingilizce dinlemeye motive olan beynin girdiyi nasil konusmaya çevirdigini göreceksiniz.

Bunlardan Sinema Ingilizcesi çok yeni bir proje, genel ingilizce ögretilirken bazen bir iki film gösteriyor, biz bu teknigi bira gelistirdik. 3 ayda toplam 12 filmi haftada 6 saatte isleyecegiz, filmin altyazi çiktilarini ders malzemesi haline getirecegim, gerekli olan kelime ve gramer konulariyla ilgili takviyeler yapacagim.

Happy watching

GAZETE INGILIZCESI
Daha önce kullanidigim The Guardian, Newsweek, BBC ve CNN malzemelerini organize ettim ve Gazete egitimiyle ilgili bir kitapla takviye ettik. Haberler, spor,magazin, bulmaca, sanat, saglik köselerine sikilamadan bakmanin zamanin geldi. Gazete sayesinde insanlar sadece canli ingilizce ögreniyor ve kullaniyor. Daha önceden uyguladigim bu yöntemden çok kesin ve iyi sonuçlar aldim ve insanlarin Ingilizce gazeteyi zevkle okudugunu gördüm.

Happy reading

GENEL INGILIZCE

Genel ingilizce sloganimiz No Fun, No Learning
* Eglenerek Ögrenin
* Speaking And Listening
* Reading And Writing
* 5 Farkli Düzey
* Kelimelerin Gücünü Görün
* CD, internet ve Bilgisayar destegi
* MEB sertifikasi
* Onayli kurum sertifikasi

ÜDS KPDS TOEFL IELTS SINAVLARINA HAZIRLIK
* ÜDS 3 AYLIK EGITIM ( HAFTADA 6,8, 9 veya 15 SAAT)

* KPDS 3 AYLIK EGITIM ( HAFTADA 6,8, 9 veya 15 SAAT)

* TOEFL & IELTS 3 AYLIK ( HAFTADA 8 + 2 SAAT )

* SPEAKING & ÇEVIRI DERSLERI ( HAFTADA 3 + 3 SAAT)

* GRAMER
( Gramerde ihtiyaca yönelik çözümler )

* ÜDS EGITIMINIZI KENDI BÖLÜMÜNÜZDEN ALIN
( Saglik-sosyal ve fen siniflari ayri)

* SEVIYENIZE GÖRE ASAMALI TESTLER VE ANALIZLER
( 7500 soruyla sinavda çikacak sorulari önceden görün)

* OKUDUGUNU ANLAMA BECERISI ( READING SKILLS)
( Aktiviteli - aktiviteli- plain readingler )

* KELIME ÇALISMALARI
( 3 ayda sinavda çikmis kelimeler)
( Kelime programlari)
( Siniflandirilmis kelime kümeleri )

* 20 TANE DENEME SINAVI
( Bölümünüze göre form tutma denemeleri )

iletisim 232 426 22 44
ceb 505 376 72 56

web: www.sembolakademi.com
email:info@sembolakademi.com

MSN: sembolinfo@hotmail.com
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi