Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Haberleri Hukuk Haberleri, duyuruları, güncel hukuki gelişmeler. [Haber Ekleyin]

Av.Oğuz BOZOĞLU Çoruh Nehrinde Kayboldu

Yanıt
Old 03-10-2006, 22:49   #1
Av.Duygu Keleş

Varsayılan Av.Oğuz BOZOĞLU Çoruh Nehrinde Kayboldu

Trabzon Barosu avukatlarından değerli meslektaşımız,sevgili arkadaşımız 01.10.2006 Pazar günü saat 17.00 sıralarından aracının direksiyon halimiyetini kaybederek Çoruh Nehrinin azgın sularında kaybolmuştur.Yapılan armalar henüz sonuç vermemiş ve değerli bedeni bulunamamıştır.
Kendisini allahtan rahmet,ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
Old 04-10-2006, 22:32   #2
Deniz İpek

sayın delmar bedenı bulunmamıs belkı henuz olmedı.. belkı bır yerlere suruklendı yasam savası verıyor..belkı yasıyordur ..nedersınız..
Old 05-10-2006, 18:21   #3
Av.Ayşe

Hala hiçbir haber olmadığını üzülerek söylüyorum.

Artvin'in Yusufeli İlçesi'nde Çoruh Nehri'ne düşen otomobil, 24 saat sonra süren arama çalışmaları sonucu bulunarak sudan çıkarıldı. Araç içerisindeki 2 kişinin ise olmadığı görüldü.

Çoruh Nehri kenarında yakınları ve yüzlerce vatandaşın takip ettiği çalışmalarda Erzurum Sivil Savunma Arama Kurtarma Birliği'nden dalgıç ekibi, gün boyu botla su yüzeyinde arama yaptı. Yol boyunca ise jandarma ve polis ekipleri de karadan çalışmalara katıldı.

Kaza sonrasında başlatılan arama çalışmalarında bugün öğleden sonra otomobilin yeri tespit edildi. Vinçle çekilerek asfalta alınan araçta, Avukat Oğuz Bozoğlu ve Servet Zaman'ın cesetlerinin olmadığı görüldü.

Aracın çıkarılması ve içerisinde bulunanların olmayışı sebebiyle, arama çalışmalarına devam edileceği bildirildi.

http://haberler.com/haber_502144.asp
Old 06-10-2006, 08:40   #4
Av.Nebi

Ben henüz Allah Rahmet Eylesin diyemiyorum. Hala daha umut olabilir...
Old 11-10-2006, 22:40   #5
hukukcu_gurhan

Gelecekteki meslektasım olacak olan ; Değerli arkadasımıza ve kederli ailesine gecmis olsun dileklerimi sunmakla birlikte sabır diliyorum .

Sayın Deniz İPEK siz de böyle bir haberi bizimle forumda paylaştığınız için tesekkür ediorum ...
Old 13-10-2006, 11:00   #6
tunahan

Varsayılan değerli avukatımız

değerli avukatımızın böyle bir kaza sonucu kaybolmasından çok üzüldüğümü bil
dirmek isterim ailesine ecir sabır diliyorum
saygılarımla.....
Old 01-11-2006, 15:33   #8
eminem

Değerli arkadaşlar Oğuz'u biz kaybettik,bunun acısını hala daha derinden yaşıyorum(z)...O çok değerli bir insandı,Allah rahmet eylesin...
Old 05-01-2007, 21:32   #9
Kemal Yıldırım

Türkiye'de Fırat canalıcı olarak bilinir ama Çoruh daha kötüdür. Can almakla kalmaz aldığı can da kolay kolay bulunmaz. Yaşayıp yaşamadığı ise aracın düştüğü yere göre değişir. Bazı yerlerde kurtulmanın imkanı yoktur. Özellikle çok kayalık bölgelerde, akıntının fazla olduğu bölgelerde kurtulmak çok kolay olmayacaktır. Kurtulmuş olsa bir haber alınırdı kesinlikle. Sürüklenmiş olsa bile sağ olması durumunda haber çıkardı. Unutulmamalı ki; Çoruh Bayburttan başlayıp sınırı geçerek Batum'dan denize döküle çok uzun ve tehlikeli bir nehirdir. Nereden çıkarılacağı belli olmaz. Belki Karadeniz'den...

Sayın Av. Oğuz Bozoğlu'na Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum...

http://www.haberler.com/trabzon-avuk...an-son-haberi/

Saygılar...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,05769396 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.